Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

На лицата, които се издирват - няма снимки, нито никаква подробна информация за човека - кога е видян последно, с какво е бил облечен. За наградата, кой я дава? Така излиза, че мвр-то я дава.

За колекторските фирми, там има договорни отношения, наториуси и т.н., а не - бате тоя ми взе парите, ок сега ще го пребия и взимам половината. Отделно тоя дето го е публикувал му ги няма имената?

Поне в тоя му вид сайтчето изглежда несериозно. Според мен, преди да рекламираш си изясни концепцията.

Как да няма снимки????? Кой сайт гледаш?! Влез в сайта на интерпол виж каква информация има там....не разбирам защо да изглежда несериозно? Всичко си е напълно сериозно. И май не ме разбра за колекторските фирми, нали....
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Незнайно защо адблок блокира снимките а са хостнати на сайта
Може би защото са във директория с име ads
Ако се преименува, дали ще спре да ги блокира

Сега видях че по подразбиране има филтър в адблок /uploads/ads/, точно както е на сайта
Не е лошо да се поправи това
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Аааааааа, е тва трябва да се оправи....мерси много!
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Ясно защо не съм виждал снимки :)
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

А това долу с тези награди кой ги дава тези 1000 лева за братя Галеви и за Таки?
И и най много държа да ми кажеш кой дава 10000 лева за братя Бикови?
 
От: От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

И и най много държа да ми кажеш кой дава 10000 лева за братя Бикови?

Най-вероятно близките им. За другите, ако не ги даде МВР-то аз ще ги дам от благотворителност.
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Обади се питай ги. Обясни така и така, знам къде е Таки на еди кой си адрес в Дубай примерно, видях че дават награда къде да си я получа? Ако ти кажат - луд ли си ква награда, докладваш за нередност и свалям обявата. Същото е с Бикови и другите. Обаждаш се на хората и им казваш знам къде са заровени братята примерно, искам си наградата. Въобще веселба. Между другото наградата е задължително поле при публикуване със стимулираща цел, кой какво пише в него си е негова отговорност, не моя. Та толкова за наградите.
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Пич ще ти кажа,че братя Бикови са ми приятели от деца.Отраснали сме заедно с двамата братя. Камелия съпругата на Ники-Византиеца не знае за тази награда.Така че не е редно да се лъжат потребителите!!! А относно Таки защо мислиш,че МВР не знаят къде е.Те знаят дори го бяха задържали в Дубай но не можаха да го екстрадират от там.Същото се отнася и до Цветан Василев много добре знаят къде е защо им е да дават награда за него???
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

В такъв случай се смята за нередност и ги свалям! Ако съпругата на човека желае да пусне обява най-добре е тя да го направи. А относно Таки и Василев те са с червена бюлетина от Интерпол, когато те ги свалят от сайта си, тогава и аз.
 
Последно редактирано:
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Къде изчезнаха хората? :) или трябва да направя сайт който да издирва хората от издирва.бг :D
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

Къде изчезнаха хората? :) или трябва да направя сайт който да издирва хората от издирва.бг :D
Фанаа гората при горскио[emoji6]
 
От: Чистак бърсак новичък сайт, дали ще е интересен???

И как МВР ще дадат пари като нямат такъв бюджет?

Невервам че МЕВЕРЕ немат бюджет и хилядо лева немогат дадат за издирван престъпник, тва за лувец на глави дажи е малко
 

Горе