Чиста лъжа намалението е emag!

От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ами и аз доматите не ги ям с колците, почна тема срещу емаг, и след туй ни казваш де е келепира спецялисте
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ами и аз доматите не ги ям с колците, почна тема срещу емаг, и след туй ни казваш де е келепира спецялисте

няма значение от коя страна на барикадата си
важното е да си от победителите и да провъзгласиш СВОБОДНА И БЕЗМИТНА ДЕМОКРАТИЧНА РЕПУБЛИКА!
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ще напиша своето мнение за E emag,защото се издразних на поста ти.Никой не те кара на сила да купуваш от тях,какво се оплакваш не разбирам,това че не си ебал или те сърби някъде,не означава че всички трябва да четем мрънканията ти,което е типична бг черта.Аз от тях си купих лаптоп и съм доволен,нямаше го никъде другаде на тия пари,видях го в Технополис и си го поръчах от тях.Пишете за конкретно предложение което сте купили и е дало дефект или сте го намерили по евтино някъде,но от твоите писания стана ясно,че при тях е по евтино,дори да е 10 лв....Аман от досадни мрънкащи бабички в мъжки или женски пол....И не съм служител на фирмата им или ми плащат,това е за последващия пост от твоя страна
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ще напиша своето мнение за E emag,защото се издразних на поста ти.Никой не те кара на сила да купуваш от тях,какво се оплакваш не разбирам,това че не си ебал или те сърби някъде,не означава че всички трябва да четем мрънканията ти,което е типична бг черта.Аз от тях си купих лаптоп и съм доволен,нямаше го никъде другаде на тия пари,видях го в Технополис и си го поръчах от тях.Пишете за конкретно предложение което сте купили и е дало дефект или сте го намерили по евтино някъде,но от твоите писания стана ясно,че при тях е по евтино,дори да е 10 лв....Аман от досадни мрънкащи бабички в мъжки или женски пол....И не съм служител на фирмата им или ми плащат,това е за последващия пост от твоя страна
Браво, обещаващо почваш :) .
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

10 лева кой ти ги дава

бравос
важното е да си в играта
10 тук 10 там
ето де си загубил непостроената кооперация.

колега този два поста над теб
как с един пост
една нашивка е взел се пита у задачата!
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Аз и цигарите отказах ама не знам защо не съм спестил за ферари още
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Аз и цигарите отказах ама не знам защо не съм спестил за ферари още

а аз ферарито продадох, заради жените и пропучших заради тех!
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

На черния петър си закупих продукт, намалението не беше реално естествено... но пак разликата в цената с технополис и маркета си беше около 25/30лв за продукт на стойност 130лв си е добре..
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

На черния петър си закупих продукт, ..

Черен петър не беше ли игра на карти:)
Всички разпродажби в БГ са свързани или със застояла стока или с мостри или с върнати от ремонтирани продукти или с малки дефекти, всичко се прави с рекламна цел, но без покритие, в крайна сметка се получава много шум за нищо.
 

Горе