Читав ресторант в Добрич?

От: Читав ресторант в Добрич?

Ако си в центъра, ресторант Сезони ти препоръчвам, на 100-150 м от Централната поща е.
 
От: Читав ресторант в Добрич?

Сезони-то го преустроиха наскоро, май фалира и отвориха друг на негово място. Бих ти препоръчал или УНО до Драматичния театър, ЕСТЕ до Бакарди или Вила ди Полета до стоматологията.
 
От: Читав ресторант в Добрич?

Сезони-то го преустроиха наскоро, май фалира и отвориха друг на негово място. Бих ти препоръчал или УНО до Драматичния театър, ЕСТЕ до Бакарди или Вила ди Полета до стоматологията.

Не съм ходил скоро и за него се сетих само, жалко че е фалирал. Около Коледа на 2011г. имахме страхотна среща на випуска в този ресторант и затова съм го запомнил. :)
 
От: Читав ресторант в Добрич?

Момчета мерси много, но докато Сиджика ме навигираше до Сезони, намерих къде да паркирам и се озовах на главната и хоп пицария Mozzarella, но ако почакам още малко сервитьорка и ще търся другите предложения.
 
От: Читав ресторант в Добрич?

Заключение - като изключим 7 мин чакане за меню /беше пълно и момичето се извини някялко пъти за това, което и спечели и бакшиша/, пастата беше вкусна и с достатъчно материал + безплатна палачинка :wink:
С 1 дума - препоръчвам Моцарелата:wink:
 
От: Читав ресторант в Добрич?

Сезони-то го преустроиха наскоро, май фалира и отвориха друг на негово място. Бих ти препоръчал или УНО до Драматичния театър, ЕСТЕ до Бакарди или Вила ди Полета до стоматологията.

vladko едно на ръка, ама Зенита и той не стои много в Добрич - ЕСТЕ-то и то не работи от месеци време. :)
Вече сте хапнали в Моцарела... Иначе Мечока Бен, на Изида ресторанта е класа, УНО... Има, има, не е като да няма. :D
 

Горе