Чичо Сам или Дедо Иван

trader

Member
Левски и Ботев май се чудят накъде да гледат от срам наведеното положение на България.

1.jpg
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Не са успели да се усамотят,Роската да му врътне един вувузел.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

ГЕЯ и Ореха нямало да строят Южен Поток..това разбрахте ли?
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

10406999_713990411996364_5456615282502609188_n.jpg
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Що да ма мъчи нещо дето не може да се промени, да не съ сецнеш само от навеждание

Докато мислиш така ти и още сума ти народ, наведен и хванат за палците, нищо няма да се промени. А мен не ме мисли.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Докато мислиш така ти и още сума ти народ, наведен и хванат за палците, нищо няма да се промени. А мен не ме мисли.

Ми кажи кът си умник то аз съм прос и толко разбирам
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Така поставен въпросът в темата, отговорът е предлено ясен:
1. Педерастия срещу Нормалност
2. Хранене на Мургави срещу защита и преференции на основното население
2. Подкрепя на Радикалния Ислям срещу Православие

И пита се колко трябва да си ненормален и продажник, за да подкрепяш първото
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Игри, и това щото се взе правилно решение да се прави по правилата нещо.
Чудно ми е Ореха на каква база взе това решение(това е оксиморон щото Ореха му редят всичко) за спиране на ЮП, което директно бърка в дупарата на БСП?
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

И отговора на Кремъл - http://www.investor.bg/ikonomika-i-...nieto-na-bylgariia-e-energien-shantaj,173877/

Това, какво ще значи Ореха реши се прави на мъж и си пази достойностовото, което вече няма - или че Кремъл не знае какво правят подлогите му в БГ и има тотален разнобой в БСП-то. Като цяло все убави неща за народа!

П.С. Ей го отвора на другото крило на Кремъл в БГ:

http://www.dnes.bg/politika/2014/06/08/spiraneto-na-iujen-potok-e-improvizirano-reshenie.228260
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Еврогейството, дето толкоз мъчи редрума, е нищо спрямо нашите путколитици. :lol:
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Тез шматки дет са горе от големите партии сички са учели при дедо ви иван, не знам кво го разисквате куто партийната олигархия е ярко оцветена нищо чи ените казват дясни другите ляви
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Тез шматки дет са горе от големите партии сички са учели при дедо ви иван, не знам кво го разисквате куто партийната олигархия е ярко оцветена нищо чи ените казват дясни другите ляви

Те са си научили урока, въпросът е ние какво научихме за 25 години.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ми аз ти казах ко научех ма съм прос и не знам умните гюровци кът тебе ко мислат
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Те са си научили урока, въпросът е ние какво научихме за 25 години.

Като гледам ти нищо не си научил - адресираш проблема не където трябва и с тази си тема го потвърждаваш :) Не е проблем, че президента премиера и други представителни лица се срещат с големите държави, проблема е в политическите ни подлоги по-горе писах за кои.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Като гледам ти нищо не си научил - адресираш проблема не където трябва и с тази си тема го потвърждаваш :) Не е проблем, че президента премиера и други представителни лица се срещат с големите държави, проблема е в политическите ни подлоги по-горе писах за кои.

Темата беше към кой ще е по добре да живеят нашите деца и кое е по добро за България. Защото е ясно, че сме малки и сами нищо не можем да направим. На мен ми дреме, мога да работя и живея със семейството си и в Ню-Йорк и в Уелингтън и в Москва например.

Бочето се изрева от Вашингтон

„Винаги съм казвал, че в опитите си да излъжат всички – и Брюксел, и Москва, и Вашингтон, Орешарски и компания ще провалят проекта Южен поток”, от който всъщност и Европа, и Русия, и България имаха нужда. Това заяви пред Агенция „Фокус” от Вашингтон лидерът на ГЕРБ Бойко Борсов.

Демек имаха, при него немаше как да стане. А Хилари като дойде за Белене?

А тия сайтове, където си ги дал горе са на ТИМ. Техния най-голям страх е от руснаци близко до Варна. Не случайно тв-то им бълва постоянно колко персепективен е шистовият газ.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Левски и Ботев май се чудят накъде да гледат от срам наведеното положение на България.

attachment.php

Как няма да гледат, "политиците" ни са въздух под налягане - всичките до един!

За шистовия газ нещата са доста надути и балонести. Американците нямат големи количества, както разправят.
Това според думите на водещ американски експерт в USA пресата, линк някъде из другите теми постнах.
Течният газ излизал на цената на природния, дори по-висока цена според някои статии, но оказвал влияние на екологията.
Китайците внасяли течен газ, но искали да минат на природен, затова и договора с Газпром.
Пък ние, щото са ни големи умници "политиците", сега ще купуваме американските боклуци.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Схемата е ясна. САЩ натискат против Южен Поток. От цялата криза в Украйна това се забеляза, че щатите действат против ЕС, и кофтито е че европейците си мълчат.
 

Горе