Чичо Сам или Дедо Иван

От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ще ми отговориш ли на въпроса с ДА или НЕ,дали си симпатизант на някоя от партиите Герб или РБ?
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ще ми отговориш ли на въпроса с ДА или НЕ,дали си симпатизант на някоя от партиите Герб или РБ?

Аз съм с либертарианец с либертариански виждания, хайде сега виж за кого бих гласувал в БГ! Ако не знаеш какво е Либертарианство цък
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Няма за кой,а БСП,ДПС,ГЕРБ и РБ са различните лица на едно и също крадливо и нагло ЗЛО.Дудука не го броя въобще,той е Яне Янев номер 2.
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Нещата са много прости. Дедо Иван иска да си циментира газовия монопол с Южен Поток. Тъй или иначе газ от запад няма как някой да ни пусне. Само от изток може. Чичо Сам обаче го е яд, че ако стане Южен Поток вече няма да искаме американски фирми да дупчат плодородните ни земи и да ги превърнат в пустиня заради, няколко литра шистов газ. Затова пуснаха в ход тежката дипломация чрез сенаторите и васалните си държави в Европейския съюз. И в двата случая сме преебани, но при Южен поток е по-малко, отколкото при американската алтернатива. Едно е да си преебан финансово, а друго физически. Разбира се, по стара българска традиция, политиците ни проявиха максимална безхарактерност и не посмяха да защитят нашите интереси.
 
От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Нещата са много прости. Дедо Иван иска да си циментира газовия монопол с Южен Поток. Тъй или иначе газ от запад няма как някой да ни пусне. Само от изток може. Чичо Сам обаче го е яд, че ако стане Южен Поток вече няма да искаме американски фирми да дупчат плодородните ни земи и да ги превърнат в пустиня заради, няколко литра шистов газ. Затова пуснаха в ход тежката дипломация чрез сенаторите и васалните си държави в Европейския съюз. И в двата случая сме преебани, но при Южен поток е по-малко, отколкото при американската алтернатива. Едно е да си преебан финансово, а друго физически. Разбира се, по стара българска традиция, политиците ни проявиха максимална безхарактерност и не посмяха да защитят нашите интереси.

Затова Шеврон напусна БГ, а има и мораториум на шистите заради фракинга!
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Що за глупости пишеш само ти си ги знаеш. Как ще има УС посредници, като всичко е владения на големите ЕС фирми с цяло гравитационо поле от малки до големи доставици.
Това, че някой пишел ще внасяш LNG от Япония е нелепо и не знам, коя глава го разжда. А иначе Тунис има сериозни залежи. Но ЕС работи за диверсификация на енергията си, а не за ембарго на руски газ мисля че правиш разлика!
Ти или не разбираш какво ти пиша или не искаш да разбереш?!

В управителния съвет на украинската газова фирма не влезе ли преди месец синът на екс-вицепрезидента на САЩ Джо Байдън?
А от м.януари т.г., член на същият този упр.съвет е и бившият президент на Полша Александър Квашневски.
Искаш да кажеш това е случайност или пък са там от демократични подбуди -
горят от желание да помогнат на Украйна и ЕС?:)
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ти или не разбираш какво ти пиша или не искаш да разбереш?!

В управителния съвет на украинската газова фирма не влезе ли преди месец синът на екс-вицепрезидента на САЩ Джо Байдън?
А от м.януари т.г., член на същият този упр.съвет е и бившият президент на Полша Александър Квашневски.
Искаш да кажеш това е случайност или пък са там от демократични подбуди -
горят от желание да помогнат на Украйна и ЕС?:)
Умно е момчето,но не можеш да му промениш мнението.Ако му покажеш една бяла риза,ще ти изкара от 101 реки вода,че е черна,но видиш ли,Путин я минал с белина. ;)
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Умно е момчето,но не можеш да му промениш мнението.Ако му покажеш една бяла риза,ще ти изкара от 101 реки вода,че е черна,но видиш ли,Путин я минал с белина. ;)

Ако ми покажеш бяля риза директно от тексителният завод - ще ти кажа, че е бяла риза от текситилният завод. Ако ми покажеш бяла изпрана кирлива риза познай какво ще ти кажа ...

А иначе Брада пише за ЕС и му говоря за ЕС, това че има в Украйна е така но тя не е в ЕС!
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ти или не разбираш какво ти пиша или не искаш да разбереш?!

В управителния съвет на украинската газова фирма не влезе ли преди месец синът на екс-вицепрезидента на САЩ Джо Байдън?
А от м.януари т.г., член на същият този упр.съвет е и бившият президент на Полша Александър Квашневски.
Искаш да кажеш това е случайност или пък са там от демократични подбуди -
горят от желание да помогнат на Украйна и ЕС?:)

Разбирам те но ти ги пишеш едни:

И на страните от ЕС ще им е по-скъпо. А във фирмите - доставчици със сигурност ще има по някое американско отроче

Писа за ЕС и ти говорих и аз за ЕС, Украйна до колкото си спомням още не е подписала предприсъединителен договор - това което ти казах, е че няма как примерно в E.ON, RWE и т.н, да сложиш УСА да казва какво ще прави. Това ти казах в страни в ЕС, ще има само ЕС мениджери или може и от целият свят да са, но ще са сложени там не по политически причини, а по пазарен принцип! Все пак си говорим за свободни отношения, а не гарантираните монополи както е Украйна. Смятам си наясно, че в западните страни има доста енергийни доставчици!

Ако УСА иска си слага техни хора да си правят фирма и директно да конкурират европейските си колеги - тогава всички ще спечелим!
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ако ми покажеш бяля риза директно от тексителният завод - ще ти кажа, че е бяла риза от текситилният завод. Ако ми покажеш бяла изпрана кирлива риза познай какво ще ти кажа ...

А иначе Брада пише за ЕС и му говоря за ЕС, това че има в Украйна е така но тя не е в ЕС!
Това на бялото-бяло ли е или на черното-бяло?...
http://news.ibox.bg/news/id_600341648
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Това на бялото-бяло ли е или на черното-бяло?...
http://news.ibox.bg/news/id_600341648
Аз още вчера казах, че подлогите на кремъл не знаят какво става в БГ и че БСП-то е в разнобой сега.
За другото съм си казал мнението ЮП трябва да е по европравилата, а ЕК ни наложи мониторинг и процедура за санкции преди да дойдат от Хамерика. А иначе вестника какво да пише? Ще пише много ясно, че те са онеправданите. Аз съм ок ЮП по правилата, не виждам това че ЕС иска нещата да са по правилата и да го налага това, та не виждам това да е проблем за която и да членка или нова членка на ЕС!
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

Аз още вчера казах, че подлогите на кремъл не знаят какво става в БГ и че БСП-то е в разнобой сега.
За другото съм си казал мнението ЮП трябва да е по европравилата, а ЕК ни наложи мониторинг и процедура за санкции преди да дойдат от Хамерика. А иначе вестника какво да пише? Ще пише много ясно, че те са онеправданите. Аз съм ок ЮП по правилата, не виждам това че ЕС иска нещата да са по правилата и да го налага това, та не виждам това да е проблем за която и да членка или нова членка на ЕС!
А правилата къде ги, за да ги прочетем всички?
Ясни ли са или ще ги мислят в движение, след като първо принудително спрат строителството?
Това с европравилата е пълна бутафория и както винаги всичко е според зависи.
Ок, ти си ЗА ЮП по правилата, но дай ги конкретно тези правила да ги изкоментираме.
 
От: От: От: Чичо Сам или Дедо Иван

А правилата къде ги, за да ги прочетем всички?
Ясни ли са или ще ги мислят в движение, след като първо принудително спрат строителството?
Това с европравилата е пълна бутафория и както винаги всичко е според зависи.
Ок, ти си ЗА ЮП по правилата, но дай ги конкретно тези правила да ги изкоментираме.
Потърси в нета, стига си гледал какво става в Украйна и какво вика Путин.
Едно от важните правила е 50 процента от тръбата да се ползва от други доставчици и да преминава друг газ, нашите направиха така че това да не стане!
А и нещо интересно ЮП в БГ ще струва 6 пъти повече спрямо Германия на км, това е следствие именно на непазарният избор на строил и това си е пак от правилата!
Има и още сам ще се потрудиш и ще ги видиш. Щом са ни създали процедура по наказване това какво то говори?
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

На мен ми се струва,че шистака нещо е калпав и имат нужда да го примесват с природния ;)
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

[video=youtube_share;t2W47fpL7pI]http://youtu.be/t2W47fpL7pI[/video]
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ладите нещо не се харчат - прясна новина от 2-3 дена.

http://www.infostock.bg/infostock/control/world/news/55828-proizovditelyat-na-ruskata-lada-sakrashtava-13-000-rabotnitsi


Произовдителят на руската Lada съкращава 13 000 работници


Програмата за обновяване на моделите през 2013 г. е била силно съкратена, заради спада в търсенето на автомобили Lada. За една година продажбите на марката в Русия са намалели с 15,1 на сто до 456 309 броя, което е с 12.1 на сто по-малко спрямо 2012 година. През първото тримесечие на 2014 г. продажбите на АвтоВАЗ в Русия са намалели с 14,7 на сто до 91 603 броя на модела Lada, а от износа спадът е 21.2 на сто до 99 268 броя.


Миналата година АвтоВАЗ отчете загуба от 7,9 млрд. рубли, докато за предходната 2012 г. беше на печалба. В момента 25 процента от руския автомобилен концерн е собственост на френския производител на Renault, а според договора за придобиване алиансът Renault-Nissan трябва да изкупи тази година контролния пакет акции.


Купувайте си Лада докато ги правят още :lol:
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Ладите нещо не се харчат - прясна новина от 2-3 дена.

http://www.infostock.bg/infostock/control/world/news/55828-proizovditelyat-na-ruskata-lada-sakrashtava-13-000-rabotnitsi


Произовдителят на руската Lada съкращава 13 000 работници


Програмата за обновяване на моделите през 2013 г. е била силно съкратена, заради спада в търсенето на автомобили Lada. За една година продажбите на марката в Русия са намалели с 15,1 на сто до 456 309 броя, което е с 12.1 на сто по-малко спрямо 2012 година. През първото тримесечие на 2014 г. продажбите на АвтоВАЗ в Русия са намалели с 14,7 на сто до 91 603 броя на модела Lada, а от износа спадът е 21.2 на сто до 99 268 броя.


Миналата година АвтоВАЗ отчете загуба от 7,9 млрд. рубли, докато за предходната 2012 г. беше на печалба. В момента 25 процента от руския автомобилен концерн е собственост на френския производител на Renault, а според договора за придобиване алиансът Renault-Nissan трябва да изкупи тази година контролния пакет акции.


Купувайте си Лада докато ги правят още :lol:

Проекта от догодина е Лада Логан,предполагам аналог на Дачия Логан,а Рено са на печалба именно заради Дачия,така че не ги мисли ;) Пежо-Ситроен имат почти милиард евро загуба само от началото на 2014 до сега :)
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

Проекта от догодина е Лада Логан,предполагам аналог на Дачия Логан,а Рено са на печалба именно заради Дачия,така че не ги мисли ;) Пежо-Ситроен имат почти милиард евро загуба само от началото на 2014 до сега :)

То с този социализъм дето го води Оланд директни субсидиране на фалирали дружества и държане на високи заплати и забрана на уволнване, така се подреди че другата алтернатива фашисти ще качи на власт - да доосерат и те положението :D Тази държава ми е толкова странна в поличитески план за последните 2 -3 века че не знам - този изкуствен техен стандарт скоро ще е само история при фраснетата.
 
Последно редактирано:
От: Чичо Сам или Дедо Иван

НАТО започнала война срещу Русия. Изстреляли по две ракети.
Срещат се по средата и руската ракета казва на ракетата на НАТО:
- Айде да ходим в кръчмата, дарлинг - да ударим по една водка?
- Не мога, бързам за работа – отвърнала натовската ракета.
След много препирни двете ракети отишли в кръчмата и ударили по 6 водки.
Руската ракета прегърнала натовската и казала:
- Охоооо, ти май се напи. Я да те водя у вас...
 
От: Чичо Сам или Дедо Иван

НАТО започнала война срещу Русия. Изстреляли по две ракети.
Срещат се по средата и руската ракета казва на ракетата на НАТО:
- Айде да ходим в кръчмата, дарлинг - да ударим по една водка?
- Не мога, бързам за работа – отвърнала натовската ракета.
След много препирни двете ракети отишли в кръчмата и ударили по 6 водки.
Руската ракета прегърнала натовската и казала:
- Охоооо, ти май се напи. Я да те водя у вас...

Ха ха ха,а това видео хамериканските войници не трябва да го гледат:

[video=youtube;8bzYphKMTfE]https://www.youtube.com/watch?v=8bzYphKMTfE[/video]
 

Горе