Човек за събиране на точки.

noise44

New Member
Давам ви един сайт за награди. Трябва да ми съберете 700 точки без измама,прокси,айфреим и други подобни измами (прочетете правилата). Когато направите 700 точки ви плащам 4 $ :)
Заинтересовани да ми пишат на ЛС !
Плащам 4те $ в Paypal :)
 
От: Човек за събиране на точки.

Давам ви един сайт за награди.

друго ще ти дадат от форума ми се струва
 
От: Човек за събиране на точки.

Моля да пишат само заинтересовани!

писал си заинтересовани да ти пишат на лично, аз не съм и затова си пиша в темата поне докато е тук а не в коша :)
 
От: Човек за събиране на точки.

Не ми се прави на много забавен и спри да спамиш.
 
От: Човек за събиране на точки.

писал си заинтересовани да ти пишат на лично, аз не съм и затова си пиша в темата поне докато е тук а не в коша :)

Няма защо да се мести в коша защото не е против правилата на форума.
 
От: Човек за събиране на точки.

Това прочетох в правилата и което обесмисла идеата

предполагам че разглеждат аипитата и ако има общо гласуване може д не платат имам предвид взаимо гласуване регнати играчи д си гласуват помежду си

4. Сайтове и групи за размяна на точки

4.1. Всички сайтове са забранени! Ако някой сайт не е забранен, скоро ще бъде.

4.2. Всякакви групи и организации за размяна на точки са забранени.

4.3. Заявки на потребители, натрупали точките си благодарение на сайтове или групи за размяна на точки, ще бъдат изтрити.




и още нещо прихода им е от смс от регистрираните участници при положение че има повече изплатени пари от колкото има спечелени от смс и ако не вкарва лични средства собственика на уеб сайта от къде ще изплати на играчите.
без реклами на уеб сайта и рекламна мрежа като източник на допълнителни средства.
 
Последно редактирано:
От: Човек за събиране на точки.

Не знам и се чудех от къде правеха пари nagradite.net , но реално си изплащаха всичко.. аз лично от тях си бях взел много неща..
 
От: Човек за събиране на точки.

баси кви глупости има в тая секция, тайзи тема не е за локване - тя си е пълен шит

що я ъпнах да ме питаш
 
От: Човек за събиране на точки.

Честно да ти кажа, аз ще направя повече сметка за ток, докато ги направя тези точки ..
 

Горе