Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Само при мен ли не се показват никакви реклами от тази платформа? Слагам кода, но реклами не се показват х:
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Интересно. При тези от къде идват парите? От страна в европейския съюз или не? Тоест трябва ли регистрация по ДДС?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

В условията им пише, че са регистрирани в Естония. Това означава ли, че за тях трябва регистрация по ДДС?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

В условията им пише, че са регистрирани в Естония. Това означава ли, че за тях трябва регистрация по ДДС?
Еми в европейския съюз е, така че същата работа като адсенс. Освен ако пращат парите от другаде. Може да имат клон в България. Тези, които получават пари да кажат.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Еми в европейския съюз е, така че същата работа като адсенс. Освен ако пращат парите от другаде. Може да имат клон в България. Тези, които получават пари да кажат.
А според теб като изплащат парите през paypal как ще те засекат данъчните само това не ми е ясно?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А според теб като изплащат парите през paypal как ще те засекат данъчните само това не ми е ясно?

Не съм запознат с методите на данъчните.
Все пак ако някой знае от къде правят превода, ще съм му благодарен ако сподели. Гледам имат и банков превод като опция, това дали е от българска сметка?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Как се изчислява печалбата, аз сложих едни реклами и имам 200 импресии, а парите все на 0 си седят.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Може ли да вирее едновременно с адсенс реклами :)

Здравейте,
В условията им пише че няма проблем да се използват с други реклами и при нас работеха - 2 дни. След което:
От 2 - 3 дена, не се отварят рекламите им.
Свързах се със support-a им, които ми отговориха след няколко дни от името на г-н. Дудов, който поиска повече информация за проблема с изчезването на рекламите. След като предоставих пълна информация за проблема, все още очаквам отговор от 3 дни. Също така поисках и информация за импресиите, тъй като за първите няколко дни, докато рекламите се показваха, те са няколко пъти по-малко от реалните. Ако получа отговор от тях ще пиша отново.
Поздрави.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Мен по-скоро ме притеснява Адсенса да не направят проблем...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Мен по-скоро ме притеснява Адсенса да не направят проблем...

Някъде тук support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=48182 мисля четох че няма проблем adsense да се показват на страница с други реклами, стига да не си приличат, или цитирано :
In order to prevent user confusion, publishers may not display Google ads or search boxes on websites that also contain other ads or services formatted to use the same layout and colours as the Google ads or search boxes on that site. Although you may sell ads directly on your site, it is your responsibility to ensure that these ads cannot be confused with Google ads.
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Някъде тук support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=48182 мисля четох че няма проблем adsense да се показват на страница с други реклами, стига да не си приличат, или цитирано :

Аз не бих рискувал да си прецакам адсенса заради адкеша, които я ми платят, я не ... Четох доста из нета за тях и почти няма добри отзиви, но всеки да си прецени сам.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще ги махна и аз май, уж на импресии се плаща, а не отчита никакви приходи. Рекламите в повечето случаи ги няма, от време на време се появяват.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще ги махна и аз май, уж на импресии се плаща, а не отчита никакви приходи. Рекламите в повечето случаи ги няма, от време на време се появяват.

Аз също махнах повечето им реклами оставих 2, за които ми е интересно дали ще почнат да се показват и дали ще ми отговори някой, защо и какво се случва. Като се има на предвид 0.04 цента, които са отчели за времето в което се показваха техните реклами, мисля че няма смисъл да се използват в нашите случаи.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аз съм доволен от тях. Не мога да разбера как точно стават отчитанията но дават пари.

159.33 € Дата на плащане 2013-01-05
 

Горе