ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Maverick

Well-Known Member
Не усещате ли, че сте банални вече? Всяка новина е ШОК!, Потресла е цяла България, Нов мега катаклизъм, спекулация с известни имена, Всеки ден откриват извънземни, Откриват по-развита цивилизация на Земята/под Земята/под водата/На Луната/на Марс/в задния ти двор. Това са заглавията който всеки ден виждам. Лично на мен ми писна! Дори и да получавате някакъв трафик все още, това ще е до време. После и да пускате истински нови никой няма да ви чете и вярва! И заслужава ли си цялата работа? Вадите ли поне по 100 лв. от една такава статия или само жълти стотинки?
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Хората висящи по цял ден във ФБ като толкова им е акъла да кликат там какво да направиш... Аз затова нямам профил там и бягам като дявол от тамян подобни клоаки наречени "новинарски сайтове"
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Редуцирай си фийда във фейсбук.
Аз такива линкове не виждам. Никой не ви е виновен, че сте последвали разни идиоти които споделят подобни помии. Фейсбук не е само котенца, ШОК, помия - има и полезни и интересни неща.
Най-малкото можеш да последваш или добавиш като приятели някой друг по изявен вебмастер.
 
Да, кофти сайтове и страници не следете. ;) Дръжте си нюс фидовете максимално изчистени. Все пак влизате, за да разтоварите, нали? Не някой да ви шокирва или провокира. :) Аз съм си го изчистил на макс. :) Най-негативното е може би някои от статусите на моите хора, но е нормално и това, не може винаги да си UP. :)
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Е такива са ти приятелите :) мисля, че гейбук има опция за групиране на приятелите и получаване на известия от тях - виж опциите за спиране следенето (получаване на известия) от приятелите ти-идиоти и новини от този тип ще спрат.
 
От: Re: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Да, кофти сайтове и страници не следете. ;) Дръжте си нюс фидовете максимално изчистени. Все пак влизате, за да разтоварите, нали? Не някой да ви шокирва или провокира. :) Аз съм си го изчистил на макс. :) Най-негативното е може би някои от статусите на моите хора, но е нормално и това, не може винаги да си UP. :)

//офтопик

Викаш тук таме аз като изкоча с някоя друга простотия :D
 
От: Re: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Да, кофти сайтове и страници не следете. ;) Дръжте си нюс фидовете максимално изчистени. Все пак влизате, за да разтоварите, нали? Не някой да ви шокирва или провокира. :) Аз съм си го изчистил на макс. :) Най-негативното е може би някои от статусите на моите хора, но е нормално и това, не може винаги да си UP. :)

И аз така ама те се множат като зайци дееба.... санитаризирал съм си фийда от всякакви псведоновинарски клонинги тип "Uni-Spam" и те никнат нови и нови.
 
Re: От: Re: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

И аз така ама те се множат като зайци дееба.... санитаризирал съм си фийда от всякакви псведоновинарски клонинги тип "Uni-Spam" и те никнат нови и нови.

Мани, мани. Преди два дни гледаме с Кула споделен на унито сайта от моята. Викам си супер за унито. :)

Няма как....доста мои познати споделят линкове я от блиц, я от пик, я от някой знаен или незнаен източник. Но важното е ние да не си ги напълним доброволно фидовете...Макар, че съм виждал и моменти, в които хората си ънфрендват приятели, заради подобни шерове. :)

@hahovec, нека са простотии, а не самоубийствени статуси и цигански клетви и попържания. :)
 
От: Re: От: Re: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресе

Мани, мани. Преди два дни гледаме с Кула споделен на унито сайта от моята. Викам си супер за унито. :)

Няма как....доста мои познати споделят линкове я от блиц, я от пик, я от някой знаен или незнаен източник. Но важното е ние да не си ги напълним доброволно фидовете...Макар, че съм виждал и моменти, в които хората си ънфрендват приятели, заради подобни шерове. :)

@hahovec, нека са простотии, а не самоубийствени статуси и цигански клетви и попържания. :)

Ооо аз редовно си делийтвам хора от списъка, особенно като почнат да ми пращат покани за игри и подобни глупости.
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Мисля, че автора има друго предвид. Той не пита как да спре тия простотии да му изскачат - сигурно знае как да редуцира ненужното.

По-скоро се обръща внимание на собствениците на тези сайтове, че това не може да е дългосрочна стратегия за развиване на бранд и събиране на трафик. Хората се учат и ще помнят, че еди си кой сайт е пълна шитня. И ще спрат да цъкат на линковете и няма да влизат.

От друга страна, това може да се приеме за мода - сега така се дърпа трафик от Фейса, другата седмица по друг начин. И все пак съм убеден, че не трябва "модата" да се следва безогледно и без мярка.

Ще дам пример с мен - преди време прочитах по някоя статия в petel.bg и bradva.bg. От известно време обаче пишат какви ли не простотии с какви ли не гръмки заглавия. Отделно е нафрашкано с реклами - не може да прочетеш статията от тях. Е, загубиха ме - вече и без гръмки заглавия не влизам! Може и други да има, като мен.
 
Re: От: Re: От: Re: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са пот

Ооо аз редовно си делийтвам хора от списъка, особенно като почнат да ми пращат покани за игри и подобни глупости.

Да, аз не съм зачиствал скоро. Но и от скоро не се играят кой знае какви безсмислени игри де. :)

@ops5, дано автора да имал предвид чистенето, отколкото да апелира към хората, които си пълнят сайтовете с такива материали, защото за второто каузата е загубена. И разсъждаваме така...ако не са те, ще са други. :) Просто хората с ограничени съзнания и търсещи винаги кофтито в ситуацията ще изпитват фетиш към подобно съдържание и реално те предизвикват търсене. А знаете как работи пазарната идеология - търсене=предлагане. И като гледам не е като да няма хора да се бутат. Все пак си е трафик. Някои нямат ограничения, други си бият спирачката някъде, а трети реално го играят брутално....та, идеята е ясна на всеки - трафик. :)
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

От край време медиите използват подобни похвати за превличане на читатели. Но в последните години стана брутално наистина, с тези ШОК! УЖАС! НЕВИЖДАНО...
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Защо ги махате? Щом сте ги добавили веднъж, си ги оставете. Followeing => Unfollow за спамърите и Followng => See first за хората с полезни публикации. Поканите за игри ги блокирайте.
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Не усещате ли, че сте банални вече? Всяка новина е ШОК!, Потресла е цяла България, Нов мега катаклизъм, спекулация с известни имена, Всеки ден откриват извънземни, Откриват по-развита цивилизация на Земята/под Земята/под водата/На Луната/на Марс/в задния ти двор. Това са заглавията който всеки ден виждам. Лично на мен ми писна! Дори и да получавате някакъв трафик все още, това ще е до време. После и да пускате истински нови никой няма да ви чете и вярва! И заслужава ли си цялата работа? Вадите ли поне по 100 лв. от една такава статия или само жълти стотинки?
Ебати темата в предприемачески форум. Това е тактика за трафик на поне 5-6 години.
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Да не говорим за кенефите blitz, pik и т.н.

Ега и гръмнат сървърите на всички.
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Мисля, че автора има друго предвид. Той не пита как да спре тия простотии да му изскачат - сигурно знае как да редуцира ненужното.

По-скоро се обръща внимание на собствениците на тези сайтове, че това не може да е дългосрочна стратегия за развиване на бранд и събиране на трафик. Хората се учат и ще помнят, че еди си кой сайт е пълна шитня. И ще спрат да цъкат на линковете и няма да влизат.


Ебати темата в предприемачески форум. Това е тактика за трафик на поне 5-6 години.

Точно това е. 5-6 години и още работи ли? Или народа е толкоз зле, или тия бачкат за жълти стотинки.
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Точно това е. 5-6 години и още работи ли? Или народа е толкоз зле, или тия бачкат за жълти стотинки.
Ами то не е само български патент това писане на заглавия. Работи си, щом го правят :)
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Абе то е ясно, че ШОК новините няма кой да ги спре. Аз писах как да не ги виждате по-горе. Важи за приятели и страници. Иначе всеки във Фейсбук се бори за "минутка слава" :)
 
От: От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Да не говорим за кенефите blitz, pik и т.н.

Ега и гръмнат сървърите на всички.

Мен лично ме обърка! Искаш да ги спреш във Фейсбук профила си или проучваш дали работят???
 
От: ШОК! Вижте какво откриха за баш новинарите. Всички българи са потресени!

Разбира се, че бачкат за жълти стотинки. А големите като blitz, pik, kur и т.н. тъй или иначе са на загуба, но се субсидират.

Аз чета focus и чужди сайтове, като ми се причетат някакви новини. Такива ШОК, МОК си ги слагам, където Стойчо Младенов си слага журналистите левскари.
 

Горе