Шантав начин за реклама.

От: От: Шантав начин за реклама.

Наплясках си надписи от самозалепващо фолио - оказа се, че не са толкова скъпи. За сега само на колелото...За съжаление се съмнявам да има ефекта на надписа залепен на автомобил, защото това ще може да се прочете само когато не съм в движение и ще има ефект ако съм сред много хора (с колелото рядко се случва, докато на колата щеш, нещеш висиш по задръствания). Ще видим какво ще стане :)
10072010(004).jpg
 
От: Шантав начин за реклама.

Рекламата по колата определено мисля че има ефект.
Ама тук трябва да си я брандираш цялата, а не някакъв малък, аматьорски стикер. Нешо като трамвайте на градския транспорт. Хахаха. :)
 
От: Шантав начин за реклама.

Съгласен съм но тогава трябва да си сменяш и регистрацията на автомобила...

Ама тук трябва да си я брандираш цялата, а не някакъв малък, аматьорски стикер. Нешо като трамвайте на градския транспорт. Хахаха. :)
 
От: Шантав начин за реклама.

Реклама върху каска (ако караш мотор) също е готино
 
От: От: Шантав начин за реклама.

Тниската е от хубава материя "Fruit of the loom" :D
само тениската е 10 лева всяка щампа струва около 3-6
лева различно и доставката е 5 лева !
моята ми излезе 37.44 лева като на нея има 6 щампи -
3 отпред и 3 на гърба !! :D



Тия и аз ги правя но в Пловдив.
Реално Фрутката е 6лв. и тн.
абе над 18лв си е скъпо.
 
От: Шантав начин за реклама.

да попитам ако някой го е изпробвал: колко горе доло излиза да си брандираш целия автомобил?

Мисля, че по-големия ти проблем ще е с данъците и регистрацията му като "рекламен".
 
От: Шантав начин за реклама.

Да трябва да се пререгистрира в КАТ и т.н., но от друга страна може да се лепне отзад "домейна" с големи букви без това да пречи. Фолиото с печата макс 50 лв.
 
От: Шантав начин за реклама.

Има нови правила относно това, което дискутирате........ако не се брандира целия,
вижда се оригиналният цвят на автомобила - нищо не регистрираш.
 
От: Шантав начин за реклама.

Някой знае ли горе-долу колко ще излезе да се брандира цял бус примерно?
 
От: Шантав начин за реклама.

Фолиото колко ще издържи-няколко месеца най-много.Най-добре с графите по шаблон.
 
От: Шантав начин за реклама.

Фолиото - от най-евтиното 641 дето е има гаранция 3 години без промяна на цвета.
Ако се използва оригинално за автомобил /много малко фирми си позволяват това/ издържа 5-7 години.
Така, че не бих си надраскал автомобила...
 
От: Шантав начин за реклама.

Много съм се заканил да си направя и аз едни тениски посветени на сайтовете ми. Само трябва да ми остане време да изпипам дизайна и текста.
Идеята ми е не просто да си ходя с рекламна тениска, а да облеча мен, жена ми и двете ни деца и да тръгнем така на дълга разходка из центъра на София и други "оборотни" места.
Страшно ми е любопитно какъв ще е ефекта :)
 

Горе