ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 форума

niks

New Member
Здравейте

Представям ви една от най-добрите програми, доказано плащащи чрез PayPal за показване на ваши снимки.

Но основната цел която преследвам с ревюто на тази програма е да отговоря на най-често задавания ми въпрос когато представям Хостинги плащащи за свалянето на файлове а именно:

Къде да рекламирам линковете за сваляне ?

Вече не е нужно да си губите времето да търсите форуми чрез гугъл или да станете реферал на някой за да ви даде информация къде да пействате своите линкове.

Решението се крие в тази програма която предоставя на потребителите си ежедневно обновяван списък от над 25 000 форуми класирани според трафика които идва от тях за пействане на линкове към на качените снимки, респективно файлове

След като се регистрирате отивате на опцията Members > Account Info.

Най отгоре ще видите:

How to increase your revenue?-----И линк към списък с местата за рекламиране (както Адулт така и за Музика, Софтуер и каквото ви се иска)

Надявам се да съм ви спестил много загубено време и главоболия

Характеристики:

1. Плаща $1/1000 преглеждания на вашата снимка + $0.5 Бонус при регистрация

2. Минималната сума за плащане е $5

3. Срока за плащане е 2-3 дни

4. Плащането става чрез PayPal

Имам получени 6 плащания и скоро очаквам 7 което ще кача:









Успех

Реферален линк за регистрация:

[URL="http://bul.im/vipshar"][URL]http://tinyurl.com/vipfoco[/URL][/URL]
 
Последно редактирано:
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

А снимките авторски ли трябва да бъдат?

Няма значение, това не е проблем.

Аз качвам обложки и превюта от филми, албуми и софтуер и досега не са ми трили снимка за нарушени авторски права
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

А там , когато създаваш нов албум , save for work ли даваш?


Да точно така дай му "save for work"

Ако искаш да рекламираш цялата папка от долното меню е направи публична, макар че може да е промениш и после
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Не съм засичал точно трафика но разгледай секцията "Payrate"(Кликни върху "1 USD per 1000 visitors" )

Има различни категории страни за които плащат различно
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Каква е реф.Заработката ??
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Каква е реф.Заработката ??
===========================================

Като се логнеш разгледай секцията "Payrate" (Кликни върху "1 USD per 1000 visitors" ) там е описано всичко
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Горе-долу за колко време ги правиш тези 5$ :]
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

===========================================

Като се логнеш разгледай секцията "Payrate" (Кликни върху "1 USD per 1000 visitors" ) там е описано всичко
Основната причина, за да не се логна като твой реферал.
Подробно си обяснил, добре.За да превлечеш реферали, трябва да отговаряш на въпросите им.Не логни се, и виж, защото аз мога да се регна, без да съм ти реферал, и да разгледам.Вместо да се регна и да разгледам, те питам за да видя, дали си струва да съм ти реферал.
Всичко е до отношение. :) Казвам го без лоши чувства :)
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Първо

Не е необходимо да се логваш или регистрираш като мой реферал достатъчно е да посетиш сайта и с елементарни познания по английски ще получиш информацията която ти трябва

Второ

Не си струва ти да си мой реферал повярвай ми, след като от процента на рефералната комисиона зависи дали ще ми станеш реферал или не.
Но за останалите ще поясна:

Рефералната комисионна е 10%

Трето

Както обещах качвам поредното Седмо получено плащане





Успех на всички

PS:

На въпроса на roskobe за колко време ги правя 5 те долара.

Зависи за какво използваш този хостинг и каква цел преследваш. Аз го използвам само за качване на превюта и обложки на филми и петте долара ги правя за около 2 седмици. В статистиката за изплатени пари на сайта има хора които ги правят за един ден
 
Последно редактирано:
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Ако един човек, ми прегледа 100 снимки, ще отчете ли 100 гледания, или само 1, защото е от 1 ай-пи :) ?
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

мога ли направо всичките снимки в папката да си я сложа в сайта като линк ?Че не намирам
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

да, можем ли по някакъв начин да сложим линк към албума или само това е вариятна 1 по 1 да се показват снимките?
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

А така не ми е на оферта :(
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Честно казано не съм публикувал линк към целият ми албум и сега проверих.

Единствено намерих някакъв линк отдясно на всеки албум
icon_page_white_code.gif
но той е за всички снимки в албума.

Type -------------ImgCountOperator

Safe for Work4--------

Но когато е публичен албума могат да разглеждат всичките ви снимки, друг е въпроса дали когато отвориш една снимка има линк и към останалите от албума както е при други безплатни хостинги
 
Последно редактирано:
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Линка на албума само логнати могат да го виждат...
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

приятел регнах се дано да платят ако искате да измислим начин за повече преглеждания за да правим парите по бързо
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Страхотно ,но какво се получава от рефералите :?
Парички кеш % ?!
 

Горе