Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Какви новини очакваш, всичко си е нормално
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ако не е проблем може ли да покажеш последни плащания :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Показах вече, потърси из форума
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ако не е проблем може ли да покажеш последни плащания :)
@niks знам, че показа няколко плащания но и аз се интересувам. Темата е от 2009г. и ме интересува в момента как са нещата. Цялата работа е за някой лев отгоре така, че ако някой наскоро е заработил добра сума нека се похвали. Иначе всички въпроси по темата са описани и то по няколко пъти.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Файлсоник са напълно коректни ако това питате, аз в момента не се занимавам с тях но все пак си печеля по 40-50 цента на ден. Ето скриин от последното ми плащане:
fs.jpg
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

@niks знам, че показа няколко плащания но и аз се интересувам. Темата е от 2009г. и ме интересува в момента как са нещата. Цялата работа е за някой лев отгоре така, че ако някой наскоро е заработил добра сума нека се похвали. Иначе всички въпроси по темата са описани и то по няколко пъти.

Ей ще ме вкарате в беля с тези скринове, мързи ви да търсите преди 2-3 седмици направих цяла PayPal разпечатка.

Явно и тази година трябва да платя поне 1к рекет на кръвопийците....добре поне че от офлайн комисионните няма кой да ми крадне

Това е за миналта седмица

 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Редовно си плащат, сега затварят афф на Wupload, оставаме само на соник

Wupload:


3d59f438db.jpg



Filesonic:

8f9e0b5d34.jpg
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Яка промоция започва соника през декември

За всяка продажба направена петък, събота и неделя независимо на какъв план сте получавате бонус $3 за петък, $4 за събота и $5 за неделя

========================

Every Friday in December, you will get an extra $3 per sale made from your content.
Every Saturday in December, you will get an extra $4 per sale made from your content.
Every Sunday in December, you will get an extra $5 per sale made from your content.

All Plans Included!

===========================

Декември съм подготвил за уикендите уникален контент трябва да минем хилядарката, дано и гущера рипне къде 1 и 50 та да помогне
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks, успех :) и аз ще се пробвам през декември :wink:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мерси

Успех на всички
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks, знаеш ли кога ще се добавят в статистиката приходите от промо продажбите? или пък ще ги плащат след като приключим месеца?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Те вече ги добавиха в статистиката и аз си ги прибавих в баланса

Ако имаш продажба ще ти се появи най-вдясно в графата Promo
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Сега вече ги видях :))

85e3d8f973.jpg
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Честито!
И тези си заминаха.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз нямам достъп до статистиката си

Какво става, дайте инфо.....................
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Както каза колегата по-горе и тези затвориха дюкяна.

"All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally."
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ще ми трябват два, три дни да превхвърля всичко към Орон и Кроко, на първия сървърите са в Русия, Путин едва ли ще даде без бой да ги свалят
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ем след като удариха Megaupload от вчера повечето файлхостинг сайтове почнаха да затварят.
FileServe,FilePost,FileJungle и още имаше но ги забравих и днес Filesonic спря темата им в DP е заключена.
Останаха само руските сайтове.
Пожелавам ти успех с прехвърлянето на файловете.
Аз нямам изобщо достъп до секцията с файлове.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ще ми трябват два, три дни да превхвърля всичко към Орон и Кроко, на първия сървърите са в Русия, Путин едва ли ще даде без бой да ги свалят
Аааа значи опряхме до братята славяни все пак? :)

ПС: Сори не можах да се сдържа.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Game Over.... лошо стана, след wupa и sonic...
 

Горе