Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Някой знае ли защо filesonic не ми зачита свалянията извън бг ?
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен си отчита.
Във соника след като затрият файл заради репорт удържат ли ти парите които си изкарал от него?
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

При мен си отчита.
Във соника след като затрият файл заради репорт удържат ли ти парите които си изкарал от него?
Не, не ти намаляват баланса. Каквото си изкарал от съответния файл си остава.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Соника пусна нов план и вече имате възможност да печелите и от продажби и от сваляния както беше при матрикса.

Новата опция предлага 30 % от продажбите или фиксирани 5 долара за продажба плюс 17.50 долара за 1000 сваляния.

-------------------------------

We are proud to announce one of the biggest changes FileSonic.com has seen this year!

Many of you guys asked for this thing and we value your feedback.

We launched the Half & Half program, which pays for both, sales & downloads-30% or $5 Fixed per sale & Up to $17.5 per 1000 downloads- all countries counted
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Как стои въпроса с copywriting-a ? Ако някой се оплаче за файлове с авторски права как процедират - трият файла или блокират акаунта? Понеже смятам да качвам доста неща, а някои от тях имат разни ©-та :D

filesonic или някоя друга програма препоръчвате?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Само трият файла. Никога не блокват за такова нещо. Аз лично ти препоръчвам Filesonic. Единствената програма с някакво предимство е може би Fileserve, понеже там рефералната заработка е с 5% повече, което обаче е почти нищо. Ползвай ФайлСоник-а ;)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Благодаря ;)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Само при мен ли соника зарежда супер бавно?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Сега не,обаче понякога се случва това :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой забелязвал ли е във соника да му изчезват файлове при положение, че последните тегления са например от вчера и няма уведомление, че са заличени поради авторски права?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не съм забелязал. От 3 седмици нямам изтрити файлове заради авторски права.

Утре ще взема да направя един линк чекинг на всички файлове, да ги разконспирирам дали трият и умишлено не известяват за това
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз днеска забелязах тази работа.
Става въпрос за файл разделен на 4, вчера ги гледам 1,2,3-та част си седят там и на всяка ми показва последно теглене 23.06 днес влизам гледам останала само 1-та част, 2,3 ги няма а 4-та част кога е изтрита и аз не знам.
Гледам в пощата ми нямам уведомление, че са затрити заради авторски права и се чудя какво става.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз днеска забелязах тази работа.
Става въпрос за файл разделен на 4, вчера ги гледам 1,2,3-та част си седят там и на всяка ми показва последно теглене 23.06 днес влизам гледам останала само 1-та част, 2,3 ги няма а 4-та част кога е изтрита и аз незнам.
Гледам в пощата ми нямам уведомление, че за затрити заради авторски права и се чудя какво става.
Сигурен ли си, че са изтрити. Като посетиш линковете на определените файлове Thе file was deleted ли пише? Да не би да си качил още файлове и просто онези да са отишли на следващата страница във File manager-a?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Да точно това си изписва като цъкнеш на линковете а и в тази папка тези файлове са единствени и няма как да са отишли на следваща страница.
Както и да е файловете съм ги качил наново.
Не знам дали аз съм единствен случай но имайте едно наум и си наблюдавайте файловете.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Във файлсоник може ли да си сменяш плана в движение? Или както се регнеш - така оставаш? Че аз смятам да пробвам тоя план 50/50 който е :))

P.S
Може :Р Трябва да се науча да чета преди да питам :)) Извинявам се :D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен винаги си ми пращат мейл с изтритите файлове заради DMCA или Digital Fingerprinting(само един път ми засече файл).
Moko,ако сега си си направил акаунт във ФСО и не си въвел security question,направи го час по-скоро. Преди време щях да изгоря с над 200$ :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен винаги си ми пращат мейл с изтритите файлове заради DMCA или Digital Fingerprinting(само един път ми засече файл).
Moko,ако сега си си направил акаунт във ФСО и не си въвел security question,направи го час по-скоро. Преди време щях да изгоря с над 200$ :)

Right away! Благодаря!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тея измекяри да не си заминават както хотфайла?
От началото на месеца има някакво агресивно изтриване на файловете ми гледам в DP-то и други се оплакват а Hish на 10-ти е отговорил, че е имало бъг и е бил оправен и всички файлове били възстановени.
Да ама нито са възстановени нито е оправен "уж даденият бъг" за няколко дена половината ми файлове са затрити и то файлове които всеки ден се теглят.
Отговорите им са че нямало проблеми.
И аз не знам вече какво става дали не им стига дисковото пространство и на произволен принцип трият или и тях ги погнаха за правата.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тези изтрити файлове има ли ги в "removed" статистиката?
 

Горе