Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Здравейте, искам да попитам, дали изтриват всички файлове след 30 дни, ако си с нормален акаунт, или само тези, които не са били свалени нито веднъж.

Здравей

Беше 30 дни вече е след 90 дни изтриват не свалени файлове

Успех
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Как ще ти стоят втори петък, я си виж ностройките на акаунта аз вчера си получих парите за седмицата

Влизаш в $Make money$ и там change to partner.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

още при рег съм го дал change to partner.сега като дам $Make money$ ми дава само Affiliate Program - JOIN NOW - да се регвам наново
незнам защо се на мен ми се случва

възможно ли е , че съм с различни имеили на лог-ин и пейпал - днес ги направих еднакви да видим дали ще има ефект и им писах едно меилче да видим какво ще стане
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

още при рег съм го дал change to partner.сега като дам $Make money$ ми дава само Affiliate Program - JOIN NOW - да се регвам наново
незнам защо се на мен ми се случва

възможно ли е , че съм с различни имеили на лог-ин и пейпал - днес ги направих еднакви да видим дали ще има ефект и им писах едно меилче да видим какво ще стане

Ти си се регнал вече няма за какво да се регваш пак а и моите мейли са различни този за регване е един а Paypal е друг
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

вече всичко е точно ,нали вчера им писах и веднага задвижиха нещата и сега гледам са ми платили....наистина неочаквах такова обслужване
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз получих още едно плащане в рамките на две дена

Платиха ми и в Петък и в Събота

Тея са Пичове от всекъде
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен не може да се качи файла от 2-3 дена... като стигне на 100% и ми дава надпис..технически проблем.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз имам чувството, че не се отчитат всички сваляния. Дадох линка на няколко познати да свалят и от 5 човека отчете само 1.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От България ги отчита, но от доста страни не ги, така е.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой занимава ли се в момента с матрикса ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой занимава ли се в момента с матрикса ?
Аз на скоро се регистрирах. На всеки 31 сваляния отчетени от тях на файл между 1 и 100 mb ми добавя по 16 цента (което си е правилно).
Профилактично слагам моя линк е така да има :D
Регистрирайте се в Шеринг Матрицата :D
Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

x3gxmw..png



2cqhabd..png

TaloV, аз се занимавам, използвам го за алтернавен хост, това горе са доказателства че плащат !


Регистрация за реф ---> http://sharingmatrix.com/ref.php?id=158162
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

може да пишеш в скайп talov042 :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Много добра програма
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Най-добрата! :D :D :D :D
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Аз да питам... тука на бг сайт ако метнеш линк към тези с емпетройка ще има ли ядове?

Зависи какво съдържа емпетройката и кои са "тези"

Най добре не го прави защото незнаеш кой и кога ще те накваси.

В България всеки се е хванал за коричката хляб и не си го дава така че се приготви да береш ядове

Най-добре си направи едно блогче или сайт, пиши че файловете не се съхраняват на този сървър и не носиш отговорност за тях, меткай си линковете в него и си го рекламирай по чуждите форуми.

В България така и така няма кой да си купи премиум акаунт най-много от безплатни сваляния да спечелиш 30-40 долара на месец и не си струва да рискуваш за тези пари


NB

И пак ви казвам:

НИКАКВИ БЪЛГАРСКИ ПРОДУКТИ
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Аз да питам... тука на бг сайт ако метнеш линк към тези с емпетройка ще има ли ядове?
Ами естествено копирайт материали са забранени в условията им, все пак едва ли искат да отидат в затвора :)
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

като са забранени копирайт материали , вие какви работи качвате ? Ако качиш някой филм от Замунда и го пуснеш ? Ще ти закрият акаунта ли ?
 

Горе