Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

15$ е минимума... Мисля, че плащаха петък и понеделник...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Платиха ми вчера....

Значи минах на продажби и сега се чудя дали да кача файлове на части т.е 1 филм на 5-6 части или целия филм на 1 линк? Защото нали в соника файлове над 400мб се теглят само с премиум
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Каква е тази новина за триене на файловете? Ще триели файлове след 30 дни. Това от последното сваляне ли е или просто от качването?

Please remember that free users' files will be deleted after 30 days. Sign up for a PREMIUM account to preserve your files longer.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Това не е новина а просто напомняне че ако даден файл не е свален повече от 30 дни ще бъде изтрит.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Дам, но не са го написали това уточнение. По това, което са написали излиза че просто ще ги изтрият след 30 дни :). Но както и да е. Мерси за отговора.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мн бъгава статистика.... от торбобита имам 2 продажби за тази седмица където не печеля нищо ( не съм качвал там отдавна) а в соника качвам сумати неща но никакви продажби
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мн бъгава статистика.... от торбобита имам 2 продажби за тази седмица където не печеля нищо ( не съм качвал там отдавна) а в соника качвам сумати неща но никакви продажби


малко се намесвам в темата,вземи или си купи бутон DOWNLOAD
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

на сваляния съм в момента, ако има продажба дали ще отчита в Продажби?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

на сваляния съм в момента, ако има продажба дали ще отчита в Продажби?

Ами в digitalpoint.com се говори много по този въпрос че статистиката не се отчита към двете посоки и статистиката не е се отчита в реално време в момента е най-малко 20-30 % по ниска ако не и наполовина.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

супер зле, в началото бяха мн добри но прецакаха всичко, дано да го оправят скоро! просто не може да няма продажби в соника, след като в турбобит за 2 месеца имам 16 продажби...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ако си на PPD план ще можеш да виждаш продажбите си.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз така мисля но май не ги отчита, не може да няма нито 1 продажба...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Колеги на ППД отчита ли ви нормално днес? при мен всички нови файлове имат по 0 сваляния,което е невъзможно за цял ден
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз днес нямам никакви продажби, ще изчакаме 01 часа да видим дали ще добавят нещо ръчно
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз днес нямам никакви продажби, ще изчакаме 01 часа да видим дали ще добавят нещо ръчно

Аз имам днес статистиката е добра за мен.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

добре де niks това не е ли ненормално при тебе да нямаш продажби?незнам нещо не е наред с някой потребители,други казват ,че днес им е най-силния ден .не знам на какво да вярвам вече
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

добре де niks това не е ли ненормално при тебе да нямаш продажби?незнам нещо не е наред с някой потребители,други казват ,че днес им е най-силния ден .не знам на какво да вярвам вече

Точно така е защото при мен една седмица статистиката е ниска една седмица висока и така да се надяваме скоро статистиката с всеки изминал ден да ставам по висока.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

как е статистиката колеги ,при мен е нереално плачевно никой нов постинг няма сваляния ,което е невъзкожно.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен е същото,явно има проблем отново.
 

Горе