Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Колеги трябва ли да се прави нещо за да се обърне акаунта на партньорски? Нищо никаде не намирам? Или вече след регистрация си става такъв?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Колеги трябва ли да се прави нещо за да се обърне акаунта на партньорски? Нищо никаде не намирам? Или вече след регистрация си става такъв?

Имаш PM

Аз когато се регистрирах нищо не съм правил, някой от новите колеги да каже сега как стоят нещата

Ако имате проблеми пишете във форума на DP
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

през последната седмица имам 3 продадени премиум акаунта а не ми дава кинти за тях , това е от това че съм на план пей пер даунлод нали не е от друго предполагам
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Да,затова не ти дава пари,а само отчита продажбите.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вчера Матрикса пусна нови луди промоции:

1. Получавате 25 % бонус върху парите заработени през всички уикенди на януари и февруари независимо за какъв план става въпрос-плащане за сваляне или за продажби. Промоцията стартира от следващата седмица 22 януари

Increased Payout For Everyone in Jan & Feb 2011!. Get 25% bonus on all your earnings EVERY SINGLE Weekend starting 22nd January & ending 27th February. ( 22nd,23rd,29th,30th January & 5th,6th,12th,13th,19th,20th26th,27th February, All Plans Included / Bonus Paid Every Week)

2. Въведоха нов универсален план 10 долара за всяка продажба независимо от нейната действителна стойност.

3. През януари и февруари удвояват всички сваляния от Германия или 60$/1000 downloads, това се отнася за тези които са на план PPD

Повече инфо тук:

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=2061555

Подготвяте уникалното съдържание или спам ботовете за атакаааааа
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Екстра!А този план "10$ за продажба" само през януари и февруари ли ще е?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Екстра!А този план "10$ за продажба" само през януари и февруари ли ще е?

Това е нов план и важи за постоянно както досегашните PPS и PPD
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks знаеш ли как да си верифна сайта ,че се хоства в блогър и не се сещам как да кача ключа а нямат опция за метатаг като другите файл шеринг програми
писах на съпорта вчера но още не са ми отговорили
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks знаеш ли как да си верифна сайта ,че се хоства в блогър и не се сещам как да кача ключа а нямат опция за метатаг като другите файл шеринг програми
писах на съпорта вчера но още не са ми отговорили

Срещнах подобен казус, не може ли да го сложиш някъде за блогър май може директно да го пейстнеш от административния панел подобно на кода за скриване на горната лента за репортване а за wordpress ще трябва да си експортираш блога, да го отвориш с някакъв html редактор като FrontPage и да пейстнеш кода.

Нека някой по навътре да каже има ли значение къде ще се сложи кода.

След което пишеш на съпорта или най добре пращаш e-mail на sales(at)filesonic.com на Hish от форума на DP с адреса на твоя сайт и твоето потребителско име-User ID и той ще го добави ръчно.

Ето цялата процедура на английски

Hi guys!
For the moment, I can do it manually Just email me sales (at ) filesonic (dot) com ... But before that, put your user ID in the meta tag of
the blog, then send me the URL and your user ID by email.
Thanks
Hish
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой от форума да се похвали,че е в "Елит" програмата?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От 1.2 до 28.2 се провежда играта "PlaySonic"
Всеки потребител на сайта може да участва в нея,главната цел е да се събират кредити.1 продажба ви дава 100 кредите,1 продажба от сайт - 20 кредите,100 сваляния - 1 кредит.
Потребителят с най-много кредити на 28.2 ще получи голямата награда - 1000$
2-ро място - 750$
3-то място - 500$
4-то място - 300$
5-то място - 200$
От 6-то до 20-то - 150$
От 21-во до 50-то - 100$
От 51-во до място №100 - 50$

За повече новини около играта и информация - http://www.filesonic.com/game/play-sonic

Успех на всички :clap:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Това е мета таг кода който трябва да сложите във вашият сайт или блог за да получавате 5% от продажбите идващи от него

<meta name='filesonic-verification' description='User ID'/>

След което пишете на съпорта или най добре пращате e-mail на sales(at)filesonic.com на Hish от форума на DP с адреса на вашият сайт и вашето потребителско име-User ID и той ще го добави ръчно.

В блогспот се интегрира без проблем
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

как е соника при вас , всичко нормално ли е
аз да споделя нещо , така
бях на план пей пер сале януари месец , имаше тук таме някоя продажба доволно,последната седмица на януари минах на план за сваляне добре , и тук почна да ми отчита по една две покупки на премиуми всеки ден викам си ехх изтарвах ги...аз съм да план за сваляне и така за една седмица ми отчете 10 премиума без да ми дава пари защото съм на друг план.
след това от началото на февруари минах на фикс 10 на продажба и 7 дена нищо
имам чувството че има някаква измама тука
не е реално според мен една седмица докато съм на план за сваляне да ми купуват по 2 премиума на ден а като сменя плана и няма продажби
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

На мен преди два месеца ми предложиха план 50% от продажбите плюс 30/1000 сваляния с условието да работя само с тях. Аз приех макар че около 20% от трафика ми в момента е към ОРОН но сайтовете ми са към Файлсоника.

Не мога да се оплача по 1-2 продажби и 3-4 долара от сваляния се правят дневно.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

някой в топ 100 ? Никс ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

някой в топ 100 ? Никс ?

Какъв топ 100, аз вече съм извън всякакви класации.

Такива спамери се навъдиха напоследък че свят да ти се завие. Ъплоудват по над 50 гигабайта на ден и спамят през 2-3 часа по всички форуми, затова от Планет сузи въведоха ограничение от 24 часа.

Аз качвам само уникален контент и ъпдейтвам сайтовете си и постовете по форумите един, два пъти седмично
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

забелязвам че в порнбб преглежданията на темите са спаднали много драстично ,от спамерите ли да е ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

забелязвам че в порнбб преглежданията на темите са спаднали много драстично ,от спамерите ли да е ?
Едва ли ще е от спамерите само Да ти кажа честно и аз имам такива наблюдения но не се оплаквам от сваляния. Мисля,че намаляваето на прегледаните теми се дължи на това,че ограничават трафика към някой страни. Ама не съм сигурен дали е от това.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

FileSonic имат много коректен Support. Вече имам 2 плащания от тях. Последните 3-4 седмици обаче изобщо не работя с тях, но въпреки това всеки ден изкарвам средно по около долар на ППД план.
 

Прикачени файлове

  • fs21.jpg
    fs21.jpg
    58.6 KB · Преглеждания: 31

Горе