Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Започва априлска фиеста. През следващите четири уикенда взимате 25% от заработеното бонус

===========================================

April will be a big month for FileSonic and you; hence, we have decided to announce a huge April Fiesta!

Get 25% Extra on April Weekends! Make $100, we give you $125 on the weekends!

Promo weekends:

9th, 10th April
16th, 17th April
23rd, 24th April
30th April + May 1st
==========================
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Соника супер бавно ми зарежда и само грешки ми бичи.
Само при мен ли е този проблем?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Пичове може ли някой с премиум акаунт във файлсоник да ми свали 1 файл че е 1гб и ми иска премиум ? edit:оправих се
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Соника супер бавно ми зарежда и само грешки ми бичи.
Само при мен ли е този проблем?
Вчера във форума на Digital Point един от съпорта каза, че правят някакви тестове и през уикенда ще има проблеми. Доста гадно, понеже точно през този уикенд има промоция за +25% :(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

а пък ще Ви кажа Аз че ще преустановят плащанията за 1 седмица и може и за напред ,за съжаление :( преди малко ми се обадиха и всички които са членове на тая организация вредят на партията и да знаят че всичко е до време :
днес качваш и е разрешено и утре,но може и да не е ;)
Другарки и Другари

Поздрави
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

а пък ще Ви кажа Аз че ще преустановят плащанията за 1 седмица и може и за напред ,за съжаление :( преди малко ми се обадиха и всички които са членове на тая организация вредят на партията и да знаят че всичко е до време :
днес качваш и е разрешено и утре,но може и да не е ;)
Другарки и Другари
Поздрави

Това какво беше, дай малко повече обяснения за тази изпреварваща информация.

Да не са ги погнали като хотфайла. Аз имам още една алтернатива и ако тези се издънят ще търся поне още един вариант

Ако знаеш нещо сподели, може и на лични или само се правиш на интересен
 
Последно редактирано:
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Това какво беше, дай малко повече обяснения за тази изпреварваща информация.

Да не са ги погнали като хотфайла. Аз имам още една алтернатива а ако тези се издънят ще търся поне още един вариант

ти много лесно се шашкаш в темата ти :)

като чу че са на всеки километър :)
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

ти много лесно се шашкаш в темата ти :)

Ти си се напушил бре комунист. Не те ли е срам на твоите години Митко Палалузов мандри е обирал и козички е шибал
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Ти си се напушил бре комунист. Не те ли е срам на твоите години Митко Палалузов мандри е обирал и козички е шибал

ти си това , което се знаеше че ще излезе,за съжаление коза + коза = никс

обаче се шашна ...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Хоминтерна, вън от тази тема тя е за хора. Марш в кенефа при карго бизнесмена да въртите кърска любоФ
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

защо като влза в Шарематрикс ме препраща към друг сайт?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

защо като влза в Шарематрикс ме препраща към друг сайт?

Защото вече има ново име и нови собственици

PS

Добре си рекламираш подписа из целия форум....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Хаха спрели са дистанционното качване от Filesonic към Filesonic и гледам в DP са наводнили темата.
Надявам се изобщо и да не го връщат дистанционното качване от Filesonic към Filesonic.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Дано да е за добро това нещо.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Toва файлсоник е голяма измама. Имам доказателство че файла ми е свален поне 100 пъти а съм със скапаните 0.03 цента ... да си ги запазят :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Около 3-4 дни не се брояха кредитие,но после си ги добавиха всички. При мен всяка седмица са различни доходите,едната правя 50$,другата 150$.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой да те е вързал на сила да си с тях?
 

Горе