Шокиращи съвпадения с филма 2012!

От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Не знам, не знам.. Гледам някакъв Георги Календеров се води "шеф" на тея сайтове : )) Жив и здрав да е :p :D
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Не знам, не знам.. Гледам някакъв Георги Календеров се води "шеф" на тея сайтове : )) Жив и здрав да е :p :D


Споменали са ти сайта по средата на статията, само че с грешка:) Де факто нищо не са направили...:confused:
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Дам видях аз.. localno.. както и да е, случва се. Един ден цяла България ще знае за сайта ми и такива утрепляшки истории няма да стават :))))
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Аз казвам, че четат форума активно, казахте че има грешка, поправиха я:lol:
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Дам видях аз.. localno.. както и да е, случва се. Един ден цяла България ще знае за сайта ми и такива утрепляшки истории няма да стават :))))

Пич, трябва да си радостен, че и други сайтове са харесали идеята ти! Голям ставаш, когато другите те цитират и взимат от теб!
Моят съвет е, да бъдеш оригинален, уникален и коректен към всички, за да успееш във всяка област от живота. Трупай опит!
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Пич, трябва да си радостен, че и други сайтове са харесали идеята ти! Голям ставаш, когато другите те цитират и взимат от теб!
Моят съвет е, да бъдеш оригинален, уникален и коректен към всички, за да успееш във всяка област от живота. Трупай опит!


BRAD


Не бъди лицемер : ) , razkritia.com е твой или поне го администрираш, вие най-много крадете от всички. Иначе си супер пич, ама въобще не ти одобрявам сайта + ония другия - чудеса.нет - толкова са елементарни, че няма накъде.
Бъди пич и редактирай новината и поставете за първи път линк към източник от който крадете.
 
Последно редактирано:
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Няма съвпадения. Просто на zealot му работи добре въображението, поради всекидневната работа с Photoshop. Професионална деформация е. :)
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Няма съвпадения. Просто на zealot му работи добре въображението, поради всекидневната работа с Photoshop. Професионална деформация е. :)

Точно така, и аз съм на това мнение. Който иска да види нещо винаги може да го види, даже и там където го няма. Няма никакви съвпадения, всичко е изсмукано от пръстите. Даже и посоченото време - толкова явна лъжа не може да бъде. Абе момче, я ми обясни как числото 1.41 е равно на 14.1? Нали за да има съвпадение и особено знак за равенство между двете числа, те трябва да са абсолютно еднакви? Човек трябва доста добре да умее да преиначава нещата и да си измисля, за да казва на черното бяло.
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Ей така като почнат да си играят с някакви числа, човек да се чуди да се смее ли , да плаче ли. Малоумниците даже и дати за свадби си резервират.
Числото ПИ закръглено (0) - нула - кръг е 3.14. На 14.3 миналата година сутринта се почувствах като кръгла (0). Ей това ако не е световна конспирация... има нещо гнило тука. ЦРУ, илюминатите, баба Ванга , дедо Банго и кварталния са я заформили.
 
От: От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

Точно така, и аз съм на това мнение. Който иска да види нещо винаги може да го види, даже и там където го няма. Няма никакви съвпадения, всичко е изсмукано от пръстите. Даже и посоченото време - толкова явна лъжа не може да бъде. Абе момче, я ми обясни как числото 1.41 е равно на 14.1? Нали за да има съвпадение и особено знак за равенство между двете числа, те трябва да са абсолютно еднакви? Човек трябва доста добре да умее да преиначава нещата и да си измисля, за да казва на черното бяло.
"

Голям си темерутин, брат :) Това мога да ти кажа. Нито съм тръгнал да се правя на гадател, нито да променям историята, хаха.. Не е далавера да гледаш толкова сиво и асоциално на нещата. Статията е за забавление, целият сайт е за забавление, а ти тръгваш да ми изнасяш тука разни уроци, които са повече от видни.

.....
 
От: От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

"
Голям си темерутин, брат :)
.....

Опа... я се поспри малко човеко. Никъде не съм те обидил, за да ме наричаш "темерутин". Имаме различни мнения с теб, аз не одобрявам това което правиш - за мен това е "чалга", хвърляне на прах в очите на хората, търсене на евтина, жълта сензация. Но уважавам мнението ти, макар и да не съм съгласен с теб.
По същия начин ти може да не си съгласен с мен и напиши защо не си съгласен, опитай се да ме обориш ако можеш - успееш ли и ако си прав, ще си призная грешката и ще се поправя.
Но хайде, не ставай смешен и не обиждай някой, който има и защитава различно от твоето мнение.
 
От: Шокиращи съвпадения с филма 2012!

А най-шориращото се оказа, че инцидента е станал на петък 13ти, а не на 14-ти :D
В този случай още по-голям респект от мен към автора...в пред вид цялата пукотевица която създаде и дивидентите които извлече :)
 

Горе