Шпионски магазин SPY.BG експериментира

spy

Active Member
Колеги, както сте забелязали ние от шпионски магазин SPY.BG обичаме да експериментираме с всякаква реклама. Затова и без колебания се възползвахме от предложението на колега от форума и поръчахме клип в Spider Videos.

Момчетата са млади, креативни и ентусиазирани.

Все пак оставам на вашата преценка продукта, който те сътвориха:

[video]http://vbox.bg/SPY.BG-v-653300[/video]
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Видеото изглежда професионално направено. Лично на мен ми допадна много.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Клипчето е 6 ! Обаче не разбрах нищо с какво точно се експериментира...тва с "положението на колегата" също не разбрах, но ок, то е на по-заден план
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Супер е, харесва ми. Много креативно и най-важното задържа вниманието ми през цялото време.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Мене ме кефи, а сториборд-а Вие ли си го направихте или пичовете?
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Клипчето е 6 ! Обаче не разбрах нищо с какво точно се експериментира...тва с "положението на колегата" също не разбрах, но ок, то е на по-заден план

Заглавието е такова, за да те накара да го кликнеш :)

А за предложението на колегата - реших да им направя малко реклама, защото си свършиха работата добре.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Мене ме кефи, а сториборд-а Вие ли си го направихте или пичовете?

Пичовете си го направиха, но с насоки от наша страна и няколко добавки и малки редакции. Обичам детайлите... в тях е тайната на успеха!
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

А, то било "предложението", явно съм гледал точно в изгорелият пиксел :rolleyes:

Клипа е трепач, пускайте го където ще го пускате :) За мен лично ще има 100% успех
 
От: Re: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

ако ще се ползва за бууст на сеото за повече тръст : направи канал на spy.bg в тубата и качи и там видеото с линк....

Предвидено е :) Благодаря за съвета
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Според мен надписите се сменят прекалено бързо. Целта на подобни клипове е зрителя да може да прочита това, което чува. Иначе като ефекти и замисъл е добре направено. Само трябва да се "барне" малко тайминга на надписите, за да се получи достатъчно добър синхрон между картината и звука, който да не обърква зрителя, а да му помага да осмисли това, което вижда.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Очаквам да го видя из сайтовете, които имат видео реклами, обаче "поръчай си спокойствие" бих го изместил малко по-напред.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Много добра реклама. Наистина професионално направено. Кога ще я видим по тв-то?
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Добре се е получило :) Ако можеш да споделиш и приблизителна сума, която ти излезе клипчето :) Може и на лично :)
 

Горе