Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ще Осъдят ли Бойко на Затвор?

  • Да

    Votes: 1 3.7%
  • Не

    Votes: 24 88.9%
  • Нямами идея

    Votes: 2 7.4%
  • Не ми пука

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    27
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ти хубаво питаш, ама обясни ли за какво има да го съдят? За това, че беше най-честният политик от 23 години насам? В момента, в който народа му каза, че не го иска си подаде оставката (нищо, че народа го иска, а това бяха 100ина келеша от младежкото БСП, ама айде).
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ти хубаво питаш, ама обясни ли за какво има да го съдят? За това, че беше най-честният политик от 23 години насам? В момента, в който народа му каза, че не го иска си подаде оставката (нищо, че народа го иска, а това бяха 100ина келеша от младежкото БСП, ама айде).

Моля, моля. Нито сме били 100, нито сме от БСП! Аз комунистите ги мразя и в червата си!
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Дали точно в момента в който му я поискаха я даде?? Май точно в тоя първичен момент, преди да му налеят акъл от пр отдела в празната тиква, каза, че в никакъв случай няма да подава оставка а ще предприема мерки :D :D Айде ако обичате да си махнете вече капаците, че верно май по-куци коне от бг-тупаните няма!
 
  • Like
Реакции: adi
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Да, сигурно затова ги върна.

http://news.ibox.bg/material/id_890888834

Ти изобщо знаеш ли какво искат хората по улиците? Не ми дреме нито за Тиквата, нито за Гея нито за резняка. Искам ги всичките на дръвника! Мен ме интересува това, че имам 630 лева парно и 270 лева ток!

Като защитаваш толкова тоя тиквоч, к'во направи той? Нали щеше да вкарва в затвора? Къде е Р.Овч.? Къде е Шулева? Къде са всички които крадоха през всичките изминали години? Отговора е еднакъв - на свобода! БОЙКО СИ Е ЧАСТ ОТ ПОЛИТИЧЕСКАТА ПРЕСТЪПНА ОЛИГАРХИЯ НА СТРАНАТА. А те не се закачат, само си помагат в кражбите. За това народа трябва да се събуди и да ги помете. Ако сме 2 000 000 на улицата в София и танковете да докарат и те не могат да ни спрат. Народа трябва да ги избеси тия БЪЛГАРОУБИЙЦИ!
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ти изобщо знаеш ли какво искат хората по улиците?

Това никой не го знае. Последно четох, че сте искали да няма никакво правителство, ами управление от народа (тоест анархия).

Тия крадливите политици какви мислите, че са бе - хора от Марс, може би? За какво ми е управление от народа, като народа са хора, които в момента, в който видят власт почват да крадат. Разликата между вас и политиците, е че на вас никой не ви е дал шанс да се покажете, че сте същите крадльовци.

А мерси за управление от народа.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

То по исканията може да разбереш, че там са останали само идиоти по тия протести.
Иначе в началото и аз бях ЗА.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Е кой да управлява?? Личната охрана на ТАТО, възпитаник и проверен до анала агент на партията, промит до мозъка на костите си на идеите и методите на комунизма ли?? Я помисли - какъв човен биха сложили за ЛИЧНА ОХРАНА на тато :wink: Такъв човек е до такава степен фино шлифован, че няма шанс и посмътртно да промени възгледите и мирогледът си за 10-на години. Вълка козината си мени, но нрава не!
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Това никой не го знае. Последно четох, че сте искали да няма никакво правителство, ами управление от народа (тоест анархия).

Тия крадливите политици какви мислите, че са бе - хора от Марс, може би? За какво ми е управление от народа, като народа са хора, които в момента, в който видят власт почват да крадат. Разликата между вас и политиците, е че на вас никой не ви е дал шанс да се покажете, че сте същите крадльовци.

А мерси за управление от народа.

Абе ти да не си фен на bTV и да гледаш само тях? Ти като знаеш, че ако станеш крадец ще те линчуват ще рискуваш ли живота си? Нима няма честни хора в България? Ако мнението ти за теб самия е такова, моето за мен и много хора които познавам не е такова!
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Тия крадливите политици какви мислите, че са бе - хора от Марс, може би? За какво ми е управление от народа, като народа са хора, които в момента, в който видят власт почват да крадат. Разликата между вас и политиците, е че на вас никой не ви е дал шанс да се покажете, че сте същите крадльовци.

Едно разумно мнение!

Абе хора пийте си хапчетата редовно. Щяли да бесят политици, власт на народа. Покрай тези събития, най-некадърните и глупавите взеха да изскачат с предложения за оправяне на държавата. Развихриха се форумни страсти и всеки взе да разбира от политика.

Хайде сега всички така яростно защитаващи идеалите и милеещи за скъпата си Родина, да сложат ръка на сърцето и да си признаят честничко тук:

Ако бяхте на власт вие, нямаше ли да си топнете пръстчето в кацата с меда? Не, не... даже съм сигурен, че ще грабите с големия черпак.
Какво сте се разпенявили, обиждате се и вадите някакви смешни компромати по темите.... сякаш като спорите в този форум и ще промените ситуацията. А съм сигурен, че здравомислещите хора ви се смеят в момента на глупостите. Танкове взеха да се вадят, политици взехме да съдим.

В момента ви се разиграва огромен театър, предварително режисиран.

Както казва бай ви Ганьо всички са маскари. Ако не сте го разбрали, ще го разберете.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Твърди се, че няма за какво да бъде съден. Нека започнем с Мишо Бирата. От една страна злоупотреба с власт, а от друга убийство. За много от нещата като тотален контрол над медиите и изхарчване на камара държавни пари трудно може да бъде осъден, тъй като първото трудно ще се докаже, а второто трудно ще се докаже колко е било ненужно.
Като цяло има за какво да бъде осъден, но в България делата са само по поръчка или срещу кокошкари.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Е точно, нищо не зависи от народа, всичко е режисирано.
За това на офце като нас ни трябва управление от вън. Най-добре от Европа. Тогава щат не щат ще наливат кинти, както наливат в тяхните икономики, защото най-малкото няма как да покажат, че моделът им е грешен и не работи :)
Ама това е мишън импосибъл, защото няма как кацата с меда да бъде заебана :wink:

Въпреки тези факти и яснотата около невъзможността да променим действителността, не значи че не можем да си бучиме нали :) То май май само това остана, а и като нямаме хлеб в устата, можем да бучим и по-силно и по-ясно :D
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Унлайз, то ясно че ИМА ЗА КАКВО, това е 100% сигурно :wink: Обаче такъв пример никога няма да бъде даден, защото ще означава "край на бъркането с мръсни лапи в кацата" за който и да било
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ето ви последната издънка, за която може да бъде осъден.

Бойко изнесе КЛАСИФИЦИРАНА ИНФОРМАЦИЯ вчера в парламента, като каза, че имало поръчка срещу него и обвини Доган.

Това си е 100% нарушение на закона.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Да подходим от психологическа гледна точка.
Доказано е че когато голяма маса хора мислят в еднакво, то тога се случват нещата.
Идеален пример е Борисов, Години наред постоянно го натякваха по медиите и хората свикнаха с идеята и почнаха да го възприемат като Бащицата, той и за това събра толкова гласове на предните избори.

А сега специално за съденето - вече 23 години се натяква на хората че политиците не могат да бъдат осъдени и ето всички мислите по този начин.

За да има промяна, първо трябва да се промени мисленето на хората, т.е да започнат да мисля че политиците може да бъдат осъдени. И когато достатъчна маса от хора започне да мисли по този начин ще започнат и да се случват нещата, т.е. ще започнат да се вкарват корумпирани политици по затворите.

Но преди това самата нагласа на хората трябва да се промени, а това ще е много трудно, почти невъзможно - цели десетилетия са ни мачкали безнаказано и сме го приемали за нормално.

Трябва да насочим мисловната си енергия в посока осъждане на политиците, колкото повече хора мислим в тази насока, толкова по-лесно други ще се присъединяват към енергийния поток и в крайна сметка ще дойде момент в който ще се случи това което искаме.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Хайде сега всички така яростно защитаващи идеалите и милеещи за скъпата си Родина, да сложат ръка на сърцето и да си признаят честничко тук:

Ако бяхте на власт вие, нямаше ли да си топнете пръстчето в кацата с меда? Не, не... даже съм сигурен, че ще грабите с големия черпак.

Много е жалко да сравняваш политици и честни хора. Толкова ли не си виждал доблестни и коректни хора та приказваш така?
Да има такива които ще крадат. Но аз лично не се оценявам за такъв човек. Както и хората с които работя, пия бира и комуникирам.
Не един път съм имал възможност за далавери и мини схеми. Познавам хора които и една стотинка не са бутнали от каците за които работят.

Вярвам, че има още много други такива хора. И се надявам от тях да има политолози и финансисти, които да имат куража и нервите да се изправят като нови министри.

Истината е, че хората масово не са дорасли. И това е основната причина да слушаме глупости по медиите.
 
От: От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Много е жалко да сравняваш политици и честни хора. Толкова ли не си виждал доблестни и коректни хора та приказваш така?

Когато влезе честен човек в политиката, моля да ми го покажеш :)

Всъщност познавам няколко доблестни и коректни хора, ама те не биха се занимавали с такова мръсно нещо като политиката. И няма как да бъдеш сигурен тези честни и доблестни хора, какво ще се случи с тях, когато получат властта. Няма как да си сигурен.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Аз едно нещо немога да разбера.

Как я мислят тая работа, че ще отидат да повикат малко "Бойко - к*рво", ще запалят няколко кофи и така живота ще им се оправи.

Малоумници.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Абе ти да не си фен на bTV и да гледаш само тях? Ти като знаеш, че ако станеш крадец ще те линчуват ще рискуваш ли живота си? Нима няма честни хора в България? Ако мнението ти за теб самия е такова, моето за мен и много хора които познавам не е такова!

Повярвай ми, честните хора никога няма да ги видиш в политиката (за дълго). В момента, в който отиде честен човек там, веднага ще го оплюят и в очите на раята ще излезне по-черен и от дявола.

Знаеш ли колко честни политици са си заминали така безславно, за които ВИЕ си мислите, че са били боклуци.

Честния идва и раята неможе да го разпознае и го гони. Христос да дойде и него ще го оплюете.
 
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Почвам да ми харесва има трезви хора, които вдяват че проблемите са именно в държавата, тя не е решение на проблемите тя ги създава.
 

Горе