Ще има ли повече пари за нас?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Тъй като хората вече почти в цяла Европа са под карантина и си седят вкъщи, дали ще има повече парички за нас хората които бачкат онлайн? предполагам вече тъй като ще прекарат повече време вкъщи и няма да имат нищо друго освен да човъркат в нет-а , да си поръчват разни неща през телефоните и т.н. Дали короната няма да ги кара да пазаруват все повече онлайн
 
А дали ще имат пари да пазаруват и дали няма да стискат всеки лев, в случай че се проточи драмата?
 
Моловете още си работят, ако ги затворят мисля че ще се усети положително - дам, за България говоря :)
 
Има и по-директни начини да се изкарат пари от ситуацията.
 
Според мен свиването е за всеки и от там в началото за отделни отрасли, като се почна от ивентите, мероприятията на закрито, мине се през услугите, ползвани от масата хора, който да на едно място - градски транспорт, търговски (затворени) обекти, и в последствие и бизнеси - ще се плескат хоум офиси, отпуски. Прекалено е масово явлението, за да не засегне всеки сектор. Може би фармацевтичния сектор в момента ще има сериозно покачване на свръх производителност. И то пак за определени продукти, нужни за съответния възникнал проблем и неговата превенция. За жалост доказано е с времето, че когато фармацевтичния сектор е в такива ръстове, то като цяло нещата не са Ок. Моя позната, продаваща здравни продукти в момента издиша, д ане кажа, че са и приключили, имуностимулантите на билкова основа, като тези с чесъна първи са и свършили. :)
 
да си поръчват разни неща през телефоните и т.н. Дали короната няма да ги кара да пазаруват все повече онлайн

 
Никой не си направи регистирация ( или поне не се е похвалил ) реших аз да взема едно домейнче да дръпна малко трафик.. ще буча малка информациийка и ще пробвам блекхет нали в момента само това се споделя и говори може би Гугъл ще ми позволи да използвам блек хет..

coronaviruscovid.info
 
Последно редактирано:
предполагам вече тъй като ще прекарат повече време вкъщи и няма да имат нищо друго освен да човъркат в нет-а , да си поръчват разни неща през телефоните и т.н. Дали короната няма да ги кара да пазаруват все повече онлайн
Не вярвам да има ръст, при такива ситуации кеша се къта, щото не се знае, верно има си и хора дето щеси поръчат парфюм но като цяло според мен ще има спад
 
Поне по мои наблюдения от трафика в момента вървежни са новинарските медии, онлайн аптеките, дрогериите, ebag.bg и доставките на храна. Останалото е умряла работа. Но тука като гледам няма такива представители.
 
При нас се усети увеличение, по груби сметки с около 20% процента, забелязвам че и масово се търсят хора в индустрии свързани по някакъв начин с онлайн търговията - складови работници, куриери, обработка на поръчки като става въпрос за САЩ. Това обаче не ме радва особено, защото в отделни щати включително нашия издадоха заповеди хората да си седят в тях и да не ходят на работа освен ако не са в опредени категории класифицирани като важни. Резултата е че доста хора ще имат намален доход което няма как да не се отрази на търговията като цяло.
 

Горе