Ще ме хванат ли?

От: Ще ме хванат ли?

Щом казвате. Качувам се на колиелото (излъгах че е байк, обикновено ръждиво Балканче е), и си заминавам на сиело. Айде със здраве, пък като забогатеете от Адсенс и афилиейт програми, заповядайте при мене на село, ще ви разведа из обора и ще ви покажа кочинката на Гошо.

И да си купите по едно байкче ей!


ами .. нензам за забогатяване но доста хора тук изкарваме над 1000 лева на месец от адсенс или афилейти :)
и това не ни пречи да си раним прасетата у кочината и да гоним кокошките из дворо :)
 
От: От: От: От: Ще ме хванат ли?

За такива смешни пари, дори и кварталния пияница бай Пешо, дето като се напие разказва как е бил в чуждестранния легион (всъщност в затвора в Казичане) няма да си мръдне пръста, камо ли някой по-сериозен. Аре че колелото ме чака.

Е момче, по-леко с имената. Айде хващай се и верно бегай по село, че тая тема верчно започна да ме дразни.
 
От: Ще ме хванат ли?

Ами първо питай а после се качвай на колелото....Въпреки, че това е все едно да кликаш на реклами - клик банк и тем подобни щуротии. Иначе ме разсмя...
 
От: Ще ме хванат ли?

Аз пък си мисля, че по-добре е да си оставите човека да си пробва.
Иначе градивната критика е супер .
Хубавото е,че по някое време парите от адсенса започват да си идват сами без да се напъва човек.
Поне при мен е така.
Ама за 6 клика да ходя от младост до люлин ....хм ...ми т'ва е добра идея май - с метрото....
;)
 
От: Ще ме хванат ли?

Пробвай няма лошо то едно дете докато не се опари няма започне да духа кашата, пък може и да минеш метър човек се надява докато е жив.

Но да оставим това, я сподели каква е тази специална програма която трие кукитата в дълбочина и каква е разликата ако аз сам си ги изтрия или забраня и остава ли нещо тогава.

Доколкото знам могат да те хванат по три начина

1. IP

2. Бисквитки

3. Браузер индент.

Аз когато искам да съм сигурен използвам браузера SeaMonkey със сменено IP и прокси както и забранени бисквитки или специални плъгини като CookieKiller и някои други, макар че интернет доставчика може да засече трафика, но тогава трябва да се изплзва VPN или ТОР
=======================================

Трия кукитата всяка минута, и си влизам в сайтовете само от Гугъл, нищо че са назад. Отварям поне по 3-4 страници на рекламирания сайт и оставам там поне 2-3-4 мин. От едно ИП кликам само на един сайт. На следващия от друго, с изтрита история и изтрити кукита. От БГ ИП-кликам само на БГ сайтове. Кукитата се трият в дълбочина, със спец. програма.
 
Последно редактирано:
От: От: Ще ме хванат ли?

според мен няма да да те хванат ...
:lol:
Ако продължава ще го барнат няма как да се скатае.
Колкото знам google имат нужните ресурси да следят и по MAC адрес но и той може да се смени,абе както и да е...
 
От: Ще ме хванат ли?

Вместо да обикаляш с байка и да се занимаваш с глупости, да беше направил малко линк билдинг, по-полезно щеше да е
 
да и щеше да му коства същите усилия да не кажа по малко ама ги мързи да правят линк билдинг..... масово и после що не излиза да не говорим че само социалните мрежи щяха да му вкарат достаъчно постетители които да му изкарат същите пари
 
От: Ще ме хванат ли?

И сега след като пак измислихме как да изиграем гугъл, айде всички по колелата. Абе много прости били тез хамериканци - не са чували за селянинът с колелото.
 

Горе