Ще ни погуби ли откровеността?

Ще ни погуби ли откровеността?

  • Да

    Votes: 2 40.0%
  • Не

    Votes: 4 80.0%
  • Може би

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5
Джендърасти, кенсъл култура, самоубийства, топки, майки. Лични обиди на килограм + ментални гимнастики и лични драми всеки път - постовете са ти пълен cancer в това комюнити - ако тея неща си останат в главата ти, а не злобееш в интернет от рано рано - форума щеше да е едно по-добро място.


И аз не виждам причина за мрънкане, но някой мрънка последните три поста и се опитва да прави драми където ги няма. Бана не е заради Павел, а е поискан от deffnews, но пък нали задължително трябва да правиш драми от 3+ месеца за бановете на банко във всяка тема и колко нечестен живот имаш, щото са ти трили псувните и да четем butthurt постове от 3 месеца на тема модерация и заяждания.



Правилно - на теб трябва да угодят - почти всяка тема споменаването на модерация, идва с 20-30 реда мрънкане от месеци - колко е лошо и нечестно, че не може да псувате.


Така е, съгласен съм - сигурно затова във всеки удобен случай ни занимаваш с драмите си и всеки несъгласен е джендераст, некадърен, либерал, ляв, няма топки, не разбира, не може.



75oerd.jpg
Имаш проблем с осмислянето на информация и това не е от вчера. Компенсираш липсата на мисловна дейност със злоба, но и това е отдавна регистрирано от болшинството потребители на форума.

В темата за откровеността е грехота да спестя някои свои наблюдения, а ти как ще ги приемеш, е важно единствено за теб.

В обобщение: целият ти пост е под мотото ''крадецът вика дръжте крадеца". :)
 
Добре че админите са п*&$%&* иначе още на 10-я пост щеше да си с бан.
Ти си най-толерирания потребител изобщо в целия интернет който съм виждал.
 
Добре че админите са п*&$%&* иначе още на 10-я пост щеше да си с бан.
Ти си най-толерирания потребител изобщо в целия интернет който съм виждал.
Тук не се банва за обиди, иначе отдавна да си изхвърчал.

Очевидно и за измами не се банва. Просто си сменяш никнейма и всички измами, извършени от uphero, си остават в черната тема на форума. Появява се sky, който е по-чист от росата и все едно нищо не е било... ;)

Освен това какво ще правите ако ме няма? Ще умрете от скука, като ви знам колко сте безлични и лишени от креативност. :)
 
Тук не се банва за обиди, иначе отдавна да си изхвърчал.

Очевидно и за измами не се банва. Просто си сменяш никнейма и всички измами, извършени от uphero, си остават в черната тема на форума. Появява се sky, който е по-чист от росата и все едно нищо не е било... ;)

Освен това какво ще правите ако ме няма? Ще умрете от скука, като ви знам колко сте безлични и лишени от креативност. :)
как по съветски се опитва да дискредитира, жал ми става.
 
@Sky държиш ли ония скрапер на php , дето извличахме стрингове / думи от теми - аре да го едитнем малко, имам една идея за статистика на незадоволени стари чанти - после ще ти драсна у вайбъра да скрапнем бисери на килограм и повторенията им :D



Бисерите са ежедневни

5f16fc9994efb44a5e559b794105863b.png
 
  • Like
Реакции: Sky
Не забърквайте Блинки във всяка патърдия че се притеснява от такива ситуации.
Нали се разбрахме че тоя тип конфликти тука се разрешават чрез саморазправа...

Добре че админите са п*&$%&* иначе още на 10-я пост щеше да си с бан.
Ти си най-толерирания потребител изобщо в целия интернет който съм виждал.
Доста комично това да излезе точно от тебе :)
Дай линк към твой профил в друг форум, дето те търпят, че нещо не си представям къде НЕ биха те баннали доживот след 2-рия или макс 4-тия ти типичен едноредов тролинг пост.

Разбирам някой "примерен" юзър да се оплаква, ама класически тролове и хейтъри да искат бан за друг трол не изглежда много добре.
 
Не забърквайте Блинки във всяка патърдия че се притеснява от такива ситуации.
Нали се разбрахме че тоя тип конфликти тука се разрешават чрез саморазправа...


Доста комично това да излезе точно от тебе :)
Дай линк към твой профил в друг форум, дето те търпят, че нещо не си представям къде НЕ биха те баннали доживот след 2-рия или макс 4-тия ти типичен едноредов тролинг пост.

Разбирам някой "примерен" юзър да се оплаква, ама класически тролове и хейтъри да искат бан за друг трол не изглежда много добре.
къде видя да искам каквото и да е?
 
@Sky държиш ли ония скрапер на php , дето извличахме стрингове / думи от теми - аре да го едитнем малко, имам една идея за статистика на незадоволени стари чанти - после ще ти драсна у вайбъра да скрапнем бисери на килограм и повторенията им :D



Бисерите са ежедневни

5f16fc9994efb44a5e559b794105863b.png

Ти с тоя профил нямаше ли гадже, та се чудиш какво да правиш по празниците? Поне си уплътнявай времето с канадския профил, че повече мяза на чекиджийски. :D
 
къде видя да искам каквото и да е?
А, извинявай - не съм разбрал какво искаш да кажеш горе.

Хейтенето е 100% ок (поне за мене).
Само с бановете имам лек проблем.
 
Доколко е честно, да правиш сайтове с фейк информация, за търсене на реферали и за подвеждане на публиката?
Това е един от последните постове, които пускам тук.
 

Горе