Ще ни погуби ли откровеността?

Ще ни погуби ли откровеността?

  • Да

    Votes: 2 40.0%
  • Не

    Votes: 4 80.0%
  • Може би

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5

deffnews

Well-Known Member
Знаете ли, разликата между "откровен", и "отровен" е само една буква.

Но не говоря за честност, честни хора може би е имало някога в миналото. Говоря за откровеност. Каква ви е нагласата. Искате ли да сте откровени, да казвате каквото мислите или предпочитате да се снишавате?
 
Знаете ли, разликата между "откровен", и "отровен" е само една буква.

Но не говоря за честност, честни хора може би е имало някога в миналото. Говоря за откровеност. Каква ви е нагласата. Искате ли да сте откровени, да казвате каквото мислите или предпочитате да се снишавате?
Винаги съм бил откровен с теб - кръгъл и завършен идиот си. Пречиш на форума, а администрацията не те маха, защото създаваш безплатно, но и безполезно съдържание.
 
тотал щета
И ако това не е откровеност. :D

Откровеността е хубаво нещо. Но още по-хубаво е когато се успява да се поднесе по един мек начин, с който хем да кажеш на човека какво мислиш, хем да не го нараниш с крайни изказвания.

Винаги съм бил откровен с теб - кръгъл и завършен идиот си. Пречиш на форума, а администрацията не те маха, защото създаваш безплатно, но и безполезно съдържание.
Трябваше да бъдеш в периода на А.А., тогава да видиш за какво съдържание говорим. Сега е що годе Ок, макар, че ми се иска малко да се поспрат безсмислените теми.
 
И ако това не е откровеност. :D

Откровеността е хубаво нещо. Но още по-хубаво е когато се успява да се поднесе по един мек начин, с който хем да кажеш на човека какво мислиш, хем да не го нараниш с крайни изказвания.


Трябваше да бъдеш в периода на А.А., тогава да видиш за какво съдържание говорим. Сега е що годе Ок, макар, че ми се иска малко да се поспрат безсмислените теми.
Още чакам да го баннеш. :)
 
Андреев, вземи ми кажи най-после защо си ме намразил. Да, наистина възможно е човек със 120 IQ да е глупав <
Но те моля да ми кажеш, защо ме мразиш.
 
Андреев, вземи ми кажи най-после защо си ме намразил. Да, наистина възможно е човек със 120 IQ да е глупав <
Но те моля да ми кажеш, защо ме мразиш.
Човек, никой не те мрази. Ама не се ли усещаш колко си изплискал легена? Хората се опитват по всевъзможни начини да ти го набият в главата, ама не. Ходи си почини малко и пак се върти, аджеба започнеш нормално влизане в теми и форумните дискусии.
 
Андреев, вземи ми кажи най-после защо си ме намразил. Да, наистина възможно е човек със 120 IQ да е глупав <
Но те моля да ми кажеш, защо ме мразиш.
Аз не мразя и не завиждам, защото така са ме възпитали. Възхищавам се на всеки успял човек, от неуспелия се уча.
Темата ти е за искренността. Аз преди не бях искрен, но жена ми ме научи да мога да казвам истината в очите. Ето - казах ти я, но ти не я приемаш. Аз и не държа да я приемеш. Целта на поста ми е към Блинки - искам да те изгони от форума. Като малка кауза ми е да те махна от тук, защото хора като теб дърпат това малко общество надолЕ. Утре ще влезе някой млад меринджей и като прочете тия глупости тука и ще избяга.
 
Ами да ме изгони, та да мирясаш. Ето, давам си съгласието официално. Това малко общество съвсем не е малко вече. Не аз съм бууствал двете големи теми. Които нямат нищо общо с предприемачество. А и да съм е било още в самото начало.

На кого точно трябва да се извиня? Та, ако трябва да се извинявам на някой, то това е така наречения отбор "конспиратори". Както и те на мен. Понеже ако съм се закачал с някой то са най-вече те. Но най-вече ти би трябвало да се извиниш. Защото псуваш.

Моля ти сА, и 1000 години да минат по форуми, докато ги има винаги ще има някакви крамоли.

С това, което казваш, че ти било кауза да ме изгонят де факто сам се оборваш, че не мразиш. Мразиш и явно си си избрал да мразиш точно мен.

Ето казах, аз съм добронамерен човек, дори на Нок общо взето съм му простил за злостните коментари. Той човека си хейти по принцип. Пред по-важните се снишава и угодничи, но какво да направим, такъв си е.

Но ти си рядко срещан екземпляр. То и аз де, но никога не съм разбирал злобата. Изблици - да, всеки може да си изтърве нервите. Айде, моля ти се кажи с какво точно съм "свалил" нивото на форума. И колко Х 10 са писали какво ли не. И мислиш ли, че има връщане назад и този форум, ще остане "малко затворено общество". Не може.

Всъщност може, ако админите решат да оставят пет секции и 20-на човека. Другото, което не е за вярване, че при наличие на оффтопик раздел правиш проблеми. Ако не го искат да го махат и него.

Най-вероятно свалих нивото на форума с това, че само аз разпознах фонта, който Биааро търсеше.
 
Последно редактирано:
Ами да ме изгони, та да мирясаш. Ето, давам си съгласието официално. Това малко общество съвсем не е малко вече. Не аз съм бууствал двете големи теми. Които нямат нищо общо с предприемачество. А и да съм е било още в самото начало.

На кого точно трябва да се извиня? Та, ако трябва да се извинявам на някой, то това е така наречения отбор "конспиратори". Както и те на мен. Понеже ако съм се закачал с някой то са най-вече те. Но най-вече ти би трябвало да се извиниш. Защото псуваш.

Моля ти сА, и 1000 години да минат по форуми, докато ги има винаги ще има някакви крамоли.

С това, което казваш, че ти било кауза да ме изгонят де факто сам се оборваш, че не мразиш. Мразиш и явно си си избрал да мразиш точно мен.

Ето казах, аз съм добронамерен човек, дори на Нок общо взето съм му простил за злостните коментари. Той човека си хейти по принцип. Пред по-важните се снишава и угодничи, но какво да направим, такъв си е.

Но ти си рядко срещан екземпляр. То и аз де, но никога не съм разбирал злобата. Изблици - да, всеки може да си изтърве нервите. Айде, моля ти се кажи с какво точно съм "свалил" нивото на форума. И колко Х 10 са писали какво ли не. И мислиш ли, че има връщане назад и този форум, ще остане "малко затворено общество". Не може.

Всъщност може, ако админите решат да оставят пет секции и 20-на човека. Другото, което не е за вярване, че при наличие на оффтопик раздел правиш проблеми. Ако не го искат да го махат и него.

Най-вероятно свалих нивото на форума с това, че само аз разпознах фонта, който Биааро търсеше.
@Blinky айде бе човек :D
 
Само хора без въображение биха пожелали бан за Дефа.
 
Колкото да помисли и после да се върне нов човек. ;)
Въпрос: какво е предназначението на раздел Off topic във вашия форум?
Включете в митичните ''правила'' на форума и списък с позволените теми и хората, които според Павел Андреев могат да участват във форума.

Лево-атлантическите джендърски идеологии в действие. Една принцеса не харесва нещо и тропа с краче, скубе си плитките, пищи...

Въпросната принцеса многократно заплашва да напусне форума, ако Дефа не бъде баннат. Блъфове...

Честно, не знам какво му е на Дефа и защо ги прави тия провокации, но ако не му се обръща толкова внимание, мисля, че ще се укроти. И не вярвам, че всички трябв да се съобразяваме с некъв потенциален меринджей, който можело да влезе и да си излезе. Загубата няма да е голяма. Тук хора без топки с лопата да ги ринеш. Още един не ни е нужен. :)

Весела Коледа.
 
Ти май четеш произволно отново. Лошо. :)

Ще пусна какво сме си писали на лично (последно, защото преди това и по темата сме си говорили), за да стане ясно, че не споря с хора, а като админ, изпълнявам техните желания и винаги е било така.

Хостинг-Страница-12-Predpriemach-com.png

Нанди, нищо лично борбата ти за правда, но нещата са много по-различни, и единствения начин е да притежаваш някаква телепатия, за да разбереш цялата картинка, за което се съмнявам. Препоръчвам ти в такива, а няма да е зле и в други ситуации, да имаш крайно мнение само, ако имаш повече информация от страничен наблюдател. Мерси много. ;)
 
Ти май четеш произволно отново. Лошо. :)

Ще пусна какво сме си писали на лично (последно, защото преди това и по темата сме си говорили), за да стане ясно, че не споря с хора, а като админ, изпълнявам техните желания и винаги е било така.

Виж файлът 27079

Нанди, нищо лично борбата ти за правда, но нещата са много по-различни, и единствения начин е да притежаваш някаква телепатия, за да разбереш цялата картинка, за което се съмнявам. Препоръчвам ти в такива, а няма да е зле и в други ситуации, да имаш крайно мнение само, ако имаш повече информация от страничен наблюдател. Мерси много. ;)

Не знам за каква космическа мистерия говориш, но аз коментирам очевидното: Някакви хора не могат да приемат, че светът не е създаден единствено за тях.

Да, Дефа е крайно досаден с пускането на нова тема за всичко, което му светне в главата, но ако с това нарушава правилата на форума, редно е да бъде официално обявено и да му се направи забележка, след което бан.

Към настоящия момент аз не виждам причина за мрънкане, а още по-малко за наказание, каквото е наложено. Няма как да се налагат наказания, при положение, че форумът няма легитимно изложени правила. Някакъв копнат от някъде шаблон на английски не е правилник на български форум. Това няма никаква стойност.

Направете си труда да направите ясен и точен списък с правила, сложете ги на видно място и тогава наказвайте, в случай че бъдат нарушени. Това, което наблюдаваме тук като модерация, е търчане да се угажда на всяка лигла, която ви тагне, понеже е от вашите. Това е най-малкото несериозно, но вие си решавате... Аз само отбелязвам. ;)
 
А това мрънкало отгоре - пълна забрана за интернет, камо ли влизане във форуми.
Джендърастите и кенсъл културата... банално. Нали ти е ясно, че винаги ще има нещо, което да ви дразни? Това е така, защото на подсъзнателно ниво осъзнавате колко сте жалки и нещастни, но няма как да махнете себе си - все пак и за самоубийство се изискват топки, каквито нямате. Затова пищите срещу всичко, което не се вписва в нереалните ви представи за света.

Винаги съм казвала, че твърде грижовните майки създават напълно нефункционални индивиди.
 
Джендърасти, кенсъл култура, самоубийства, топки, майки. Лични обиди на килограм + ментални гимнастики и лични драми всеки път - постовете са ти пълен cancer в това комюнити - ако тея неща си останат в главата ти, а не злобееш в интернет от рано рано - форума щеше да е едно по-добро място.
Към настоящия момент аз не виждам причина за мрънкане

И аз не виждам причина за мрънкане, но някой мрънка последните три поста и се опитва да прави драми където ги няма. Бана не е заради Павел, а е поискан от deffnews, но пък нали задължително трябва да правиш драми от 3+ месеца за бановете на банко във всяка тема и колко нечестен живот имаш, щото са ти трили псувните и да четем butthurt постове от 3 месеца на тема модерация и заяждания.

търчане да се угажда на всяка лигла, която ви тагне, понеже е от вашите.

Правилно - на теб трябва да угодят - почти всяка тема споменаването на модерация, идва с 20-30 реда мрънкане от месеци - колко е лошо и нечестно, че не може да псувате.

Някакви хора не могат да приемат, че светът не е създаден единствено за тях.
Така е, съгласен съм - сигурно затова във всеки удобен случай ни занимаваш с драмите си и всеки несъгласен е джендераст, некадърен, либерал, ляв, няма топки, не разбира, не може.



75oerd.jpg
 
Последно редактирано:

Горе