Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/месец

От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Използвам компютъра на друг човек този месец и затова не мога да пиша често. Не съм избягал. Благодаря на всички за отделеното им време.

# Dimitrov74 работя сам. Нямам ресурс за предлагане на масово SEO. Използвам го само за собствени проекти. Всичко правя ръчно. Нямам пари за автоматичен софтуеър. А и четох тук че вече не сработвал както преди.

# Kelly имат такива сайтове за Италия. Освен това аз не се наемам да правя нещо на езици, които не разбирам. Нито мога да плащам за преводи.

# Blinky идеята ти е добра, но не става за мен. Да кажем, че още няма сайтове за запознаства в Непал или за дрехи втора употреба в Мадагаскар. Това не ми върши работа. Не им разбирам езиците пък и Адсенс не може да се използва в разни такива държави. Аз мога да работя само с руски и английски.
Кажи някой 100 % носещ добри пари афилиейт с ниска конкуренция и да започна блог? От кого да търся реклама като удари +100 на ден? Пиши на лично, за да си остане само между нас.

# Nickmitov ясно е, че трябва да се насочим към пазар с богати потребители като изредените от теб, а не към Африка или Афганистан. Само ми трябва една сигурна идейка и да започна блог или нещо такова. Дотук нищо конкретно не прочетох, освен онова за вегетарианците, но сигурно ли ми е, че ще донесе парите?

Още не съм започнал нищо да правя. Ако започна и донесе пари, ще платя половината от първите пари на който ми е помогнал, не съм стипца. Само че не видях конкретни предложения. Само това с вегетарианците беше конкретна и ясна идея. Ако гарантирате, че работи, да я започна нея, ако никой няма нещо друго? :shock:

Благодаря ви за предложенията да работя за други хора или за фирми. Но аз държа на личната си свобода и искам да развия моя успешен бизнес. Не ставам за асистентка. А и нали идеята на този форум е как сами да изплуваме, за да не сме слугинаж цял живот. :wink:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Еми аз честно да ти кажа си нямам никаква идея какво може да започнеш без никаква инвестиция или за хостинг ще трябва или за реклама или за второ трето.
Предлагам ти да инвестираш 200 лева в съмър кард или ако не ти се дават толкова пари в опън карт после намираш някой от форума с дроп шип или намираш някой друг сайт повечето ще се навият.
И си готов хем не инвестираш много хем имаш възможност да правиш пари.
А другото е вместо да инвестираш в сайтове и т.н запиши за същите пари един СЕО курс направи една тема в форума че си СЕО бог и си готов !
 
От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

Благодаря ви за предложенията да работя за други хора или за фирми. Но аз държа на личната си свобода и искам да развия моя успешен бизнес. Не ставам за асистентка. А и нали идеята на този форум е как сами да изплуваме, за да не сме слугинаж цял живот. :wink:

То и аз не ставам за шеф, но се опитвам.
Не може да станеш майстор, без преди това да си бил чирак :)
За пример мога да ти дам бай мангал. Работи 4-5 месеца в Испания като общак, върне се тук и пусне обява че е майстор и предлага строителни ремонти примерно...
И аз съм работил за други хора, преди да започна сам.
Всеки иска да започне като на кино, в 5 теми съм го писал това преди време в този форум. Всеки иска да се изстреля от раз с лъскавия офис и да метне дългокраката секретарка на бюрото... ех ако ставаше така :)
Но уважавам решението ти че не искаш да работиш за друг и без това ще вземе да ни излезе име ако си ми асистентка:)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Кажи ми какво би правил за мен срещу месечно възнаграждение от 1000 лева? и по колко часа на ден би го правил?
Трябва ми личен асистент/асистентка със средна уебмастерска култура.
Ах, това ще е приключение :lol:
 
От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

Още не съм започнал нищо да правя. Ако започна и донесе пари, ще платя половината от първите пари на който ми е помогнал, не съм стипца. Само че не видях конкретни предложения. Само това с вегетарианците беше конкретна и ясна идея. Ако гарантирате, че работи, да я започна нея, ако никой няма нещо друго? :shock:
Много ако-та ползваш, това не говори добре:)
Едни хора имат идеи, но нямат пари за инвестиция. Други имат пари, но пък нямат идея, къде да инвестират. Ти нямаш и двете, доколкото разбрах, а отгоре на всичкото и чакаш конкретни предложения да видиш и с гаранция за успех:shock:. ЧАААААК тогава важната ти особа би била предприела действия. Интересно разсъждаваш:)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

На мен ми е чудно, как така някой ще ти каже точната схема по която да изкараш 1000 евро, за да му дадеш 500, вместо го направи сам и да си вземе 1000 евро. Тия неща, за които се надяваш, сам трябва да ги откриеш. Занаят не се учи, занаят се краде. Тук може да ти кажем основни неща, да ти покажем това и онова, но никой няма а ти каже ТОЧНО какво да направиш, за да изкараш пари.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

На мен ми е чудно, как така някой ще ти каже точната схема по която да изкараш 1000 евро, за да му дадеш 500, вместо го направи сам и да си вземе 1000 евро. Тия неща, за които се надяваш, сам трябва да ги откриеш. Занаят не се учи, занаят се краде. Тук може да ти кажем основни неща, да ти покажем това и онова, но никой няма а ти каже ТОЧНО какво да направиш, за да изкараш пари.

Бум грешка аз ще му кажа точно какво да направи !
Намери си работа !!!
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Бум грешка аз ще му кажа точно какво да направи !
Намери си работа !!!
Радвам се :) Като забогатеете пишете пак в темата.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Интересна тема ......... но, не ми звучи реална. Когато човек иска да изплува от трудна финансова ситуация, работи, работи и пак работи. Много вярно решение сте му предложили ..... да пусне обява тук и да работи, като фрилансър ... а част от парите да инвестира в проекти ..... иначе изведнъж преди да почне да пълзи ... няма да тича .....
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Изключително забавна тема. Ще следя с интерес кой ще си даде "ноухауто" за да печели някой (напълно непознат) на негов гръб. :D
 
От: От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100

Много ако-та ползваш, това не говори добре:)
Едни хора имат идеи, но нямат пари за инвестиция. Други имат пари, но пък нямат идея, къде да инвестират. Ти нямаш и двете, доколкото разбрах, а отгоре на всичкото и чакаш конкретни предложения да видиш и с гаранция за успех:shock:. ЧАААААК тогава важната ти особа би била предприела действия. Интересно разсъждаваш:)

Еваларка за коментара. Ама тези които имат идеи, а нямат пари за инвестиция, отиват във Kickstarter. Ще препоръчам и на автора да го погледне. Може да му хрумне някоя идея да вземе от тези ентусиасти и да я реализира в БГ. Успех! 8)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Докарай си стабилен трафик към проектите си и им сложи банери.
Ако са 3 проекта по 2 банера всеки и пуснеш бройката по 30 лв месечно, ей ти ги 180 лева.. Някъде към 100 евро, ама по-малко.
Т.Е. трябва да им докараш трафик към 1000 посетители дневно и да пуснеш обява тук. Докажи, че разбираш чрез тези проекти, развий ги, покажи ги. Хората ще оценят труда ти след като го видят и ще ти предложат директни предложения.
Може би ти трябва повече време. А може би трябва да си хванеш друга работа и да оставиш това хоби на заден план като при мене :cry:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

..... защото жената и дечицата почти гладуват вече! Аз го карам на фотосинтеза!

ти това сериозно ли? Щото ако да, нещата са много на зле явно в БГ.
Ако се гъбаркаш дано ти изсъхнат ташаците, че намесваш деца.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

И мен ме съмнява тази работа.... кой човек, който разбира от всички тези неща ще се цели в 100 евро на месец ... аз от 1000 години се опитвам да намеря добри програмисти да им давам проекти. Според мен разбирането ти е толкова ... друго обяснение нямам :)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Имам нужда от 15-20 лв на месец скрити пари от жената онлайн.. Намерете ми някаква работа, моля ви се.. Не се шегувам! Че иска да си затрия някой от "скъпоценните" домейни и съм в безизходица..
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

За мен тоя лъже...
Кой би написал подобно нещо?
Колко трябва да си зле да хленчиш че жена ти и детето ти са гладнби- аз ще обера банка ако трябва.

А за 1000 лева ето ти предложение:
Кажи ми какво би правил за мен срещу месечно възнаграждение от 1000 лева? и по колко часа на ден би го правил?
Трябва ми личен асистент/асистентка със средна уебмастерска култура.

Имаше един ВЕЛИК ПИСАТЕЛ,който също ревеше, че умира от глад и търсеше партньори за книгата си. Този да не е брат му?:mrgreen:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Аз имам една истина - ако можеш да изкараш 10 долара, ще можеш и 10К
И това е така :)
 
От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

Имаше един ВЕЛИК ПИСАТЕЛ,който също ревеше, че умира от глад и търсеше партньори за книгата си. Този да не е брат му?:mrgreen:

anibaniiiiiiiiiiiiiiii ти си живаааааааа? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100

anibaniiiiiiiiiiiiiiii ти си живаааааааа? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

За твое съжаление, да. И не измествай темата, това не ти е стрелбище:lol:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

След като сериозните предложения бяха отхвърлени горе долу с насмешка, ето ти моя съвет, който гарантира бързи пари. Трябва ти само интернет, уеб камера, компютър и стая, по възможност с легло и яко шарена да привлича трафик. По средата си ти, облечен като травестит а може и само по боксерки - в течение на времето сам ще определиш към коя ниша да наблегнеш. Регистрираш се в някой cam site, и започват да текат парите :) Колкото по-редовен си, толкова повече печалба идва. Минимални разходи - максимални приходи, а клиенти ще има денонощно повярвай ми :) Света е пълен с откачалки.
Успех и ще се радвам да споделиш половината от печалбата :p
 

Горе