Ще празнуваме ли 1000-ния регистриран юзър?

Аз съм супер доволен от форума :D .Няма въпрос на които да не ми е отговорено.Специално искам да благодаря на georgimateev които явно е много добър в php и винаги ми е помагал за моите проблеми .AxCx може би ако имаш някакви конкретни въпроси все ще се намери някои да ти отговори.
 
Така като гледам той няма въпроси щом не е питал ;) а и най важното е че има сайтове които да го хранят ...
 
Tsanko каза:
Ами то ние и без това мислехме някъде Януари да се събираме :)
Да, до няколко дена ще го измислиме като дата. Надявам се всички или поне по-голямата част от форума да присъства. Ще се изтъркам, но пака ще го кажа - хубаво е да се присъства на такива сбирки. Помага за бизнеса. :wink:
 
Blinky каза:
Tsanko каза:
Ами то ние и без това мислехме някъде Януари да се събираме :)
Да, до няколко дена ще го измислиме като дата. Надявам се всички или поне по-голямата част от форума да присъства. Ще се изтъркам, но пака ще го кажа - хубаво е да се присъства на такива сбирки. Помага за бизнеса. :wink:
Мддамм в интерес на истината скоро запърви път ходих на такава сбирка и като изключим, че се напих много... с доста интересни хора се запознах и доста полезни контакти завързах.
 

Горе