Ще празнуваме ли 1000-ния регистриран юзър?

:D Абе вий май само се чудите за какво да викате "ура". Що не кажете колко са реалните юзъри ?
 
форума е държан чист от спам ботове (изтрити са доедин) и само няколко души имат по повече от една регисрация така че със сигурност са над 900 реални :) даже бих казал към 915
 
По-добре да се кефиме на такива неща, а не на това че някой е нахранил друг във форума. Нали се сещаш че и малкото е нещо. А и се увеличаваме и числа от сорта на 1 000 души си е доста добър етап от развитието на всеки форум. :wink:

Иначе на срещата през Януари ще е нещо като празник. Ще имаме и повод:) А като си спомням колко малко бяхме преди няколко месеца - но и не само бройката е за "Ура", най вече и качеството. Много готини хора го посещават за което искам да им благодаря за присъсъвтието и постоянството. :wink:
 
Нали виждам че във форума не пишат повече от 20 души, а обикновено онлайн са не повече от 10. Бъдете реалисти, тука всеки се бие в гърдите за какво ли не.
:)
 
Разходи се из форума и виж колко хора са писали. Имаме членове, които вече не постват. Направи това, вместо да хейтърсваш. Ще видиш теми от хора, които въобще не предполаш че има. А сега ако си мислиш че ние си правиме тези постове сами с различни акаунти - си е твое лично мнение. :wink: Всеки има право да си мисли каквото си иска.
 
Не се съмнявам, просто не смятам че 1000 регистриран е повод за празнуване. Това се същото като 20000-ия пост.
 
coolice каза:
ами ние сме нишов форум така че не е никак лошо
точно
в бг колко мислите сме хората занимаващи се с това... ?
сигурно над 50% от тези, които знаем какво правим или искаме да знаем сме в този форум :idea:
 
Наникъде не бия. Просто поводите за празнуване са смешни :)
1000-ия регистриран във форума не е 1000-ия реферал. Още повече пък че тези 1000 души не са спечелени, можело е да бъдат спечелени, те са минали оттук, но нищо не ги е задържало и затова са били загубени. Симулира се някаква идея за култ, комсомолска организация или секта.
 
arsenal каза:
а теб какво те е накарало да останеш?
Четка си езика. Остови го бе бате. Другите си правят продажби, той си цикли и се чуди каква простотия да посне. А като гледам какъв му е подписа не се и старае за нещо креативно. :wink:

arsenal, бате дай да видиме тези които имат нужда да им се помогне - другите могат само да си седят и да си постват глупости.
 
arsenal каза:
а теб какво те е накарало да останеш?

Все се надявам нещо интересно да се появи във форума, може пък и да науча нещо, може пък и да помогна на някой. Може би рядко мога да се включа в интересна тема и затова пиша глупости. Поздравления на всички във форума които сами са си направили добри сайтове и ги оптимизират - сайтове за хотели, туризъм, информационни, ... и специални поздравления за автора на dobavi.com .

@Blinky, нали не вярваш сериозно че разчитам на това в подписа ми ? :lol: Направих го след като се регистрирах тук, и преди 10 години съм правил по-добри. Иначе си имам няколко сайта които ме хранят и благодарение на тях не работя от 2 години. :wink:
 
AxCx каза:
arsenal каза:
а теб какво те е накарало да останеш?

Все се надявам нещо интересно да се появи във форума, може пък и да науча нещо, може пък и да помогна на някой. Може би рядко мога да се включа в интересна тема и затова пиша глупости. Поздравления на всички във форума които сами са си направили добри сайтове и ги оптимизират - сайтове за хотели, туризъм, информационни, ... и специални поздравления за автора на dobavi.com .

@Blinky, нали не вярваш сериозно че разчитам на това в подписа ми ? :lol: Направих го след като се регистрирах тук, и преди 10 години съм правил по-добри. Иначе си имам няколко сайта които ме хранят и благодарение на тях не работя от 2 години. :wink:

Жив и здрав още много сайтове да те хранят цял живот, но мисля че ти търсиш с кой да се заядеш. По-добре пусни някоя полезна статия да я опсъдиме и така, допринеси нещо и ти. Успех
 
arsenal каза:
Жив и здрав още много сайтове да те хранят цял живот, но мисля че ти търсиш с кой да се заядеш. По-добре пусни някоя полезна статия да я опсъдиме и така, допринеси нещо и ти. Успех
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2301
Нещо такова ;) но няма кой да коментира
 

Горе