Ще преоткрием ли България с новия държавен букинг портал? :)

Super e. На мен ми харесва много. Мисля тази вечер да се осъмотя с този портал и да се отдам на мръсни действия. Това ли беше чудото на чудесата. Не знам какво точно му е великото. Но е секси по свой си начин.

Кефя се като започнат да излизат безсмислени неща на бял свят, избутат 1-2-3 години макс и после нищо никой за тях не знае, а лешоядите после продават домейна за добри пари, защото сума ти и глупендери са водели към това уникално откритие, а други (купувачите) умни оптимизатори си го редиректват. Както се вика, кръговрата на мрежата. :)
 
И аз я гледах. Супер кадри, сглобени от закупени от Фивъра. И като разгледаш сайта, нищо интересно, нищо супер вълнуващо и изгодно. Поредният портал предлагаш на някаква комисионна резервации. Няма що. Според мен нещо от този тип, но Преоткрий Гърция ще е в пъти по вървежно. С всички хубави местенца, къмпинги, девствени плажове, изгодни къщи и бунгала. Това е добра инвестиция. Това, което са слеснали е поредното нещо, което ще затихне след година, максимум две. Толкова му давам аз лично. ;) Абе важното е да си го харесват собствениците. Все пак сигурно само те си влизат на него. Те, семействата им и приятелите. :)
 
И аз я гледах. Супер кадри, сглобени от закупени от Фивъра. И като разгледаш сайта, нищо интересно, нищо супер вълнуващо и изгодно. Поредният портал предлагаш на някаква комисионна резервации. Няма що. Според мен нещо от този тип, но Преоткрий Гърция ще е в пъти по вървежно. С всички хубави местенца, къмпинги, девствени плажове, изгодни къщи и бунгала. Това е добра инвестиция. Това, което са слеснали е поредното нещо, което ще затихне след година, максимум две. Толкова му давам аз лично. ;) Абе важното е да си го харесват собствениците. Все пак сигурно само те си влизат на него. Те, семействата им и приятелите. :)
Жалкото и смешното е че си прав... Поредната мизерия на Бат Ганьо.
 
60dlvmvf.bmp
 
Да. Ще видим и новия министър какво ще измисли. Пак ли ще има безумно пръскане на пари за шитни. Нещо, което миналото правителството правеше с голям талант. @Blinky , не си прав, че не "помагат" на бизнеса, помагат. Няколко бизнеса са доста пари напред от поръчките на такива Акита...така, че са успели да помогнат.
 

Горе