Що праиш расизъм?

biaaro

Well-Known Member
Какво е мнението на предприемачите по темата със скандала, дето тресе европата?

Значи, разбирам наистина да бяхме някакви диви расисти, ама това не е точно така. Най-гадните копелета, организирали геноциди, пили кръвчицата на цели нации в Африка и Азия, избили милиони, нас да ни дамгосват по този грозен начин, идва малко в повече. Тая същата империя до скоро скопяваше циганите и робството беше държавна политика, да говори за расизъм.... леле, леле.... Жалко че няма български политик с топки, да им припомни грозното, изпълнено със садизъм и алчност черно минало, че белким се кротнат. Най-гадните изтребители на малцинства да викат на нас расисти, дето 1000 години живеят тука какви ли не, без никой за нищо да ги закача. Още в първата българска конституция е записано, че всички български граждани с равни, без значение религия, произход и тн. В същото време в толерантния запад робство и расизма е било държавно устройство.... Ебати нахалните....
 
Западна Европа първо да погледне в историята си, а после и в нашата какво е ставало с етническите малцинства и после да говори за расизъм. А в конкретния случай и за слепец е ясно, че всичко е нагласено. На живо показаха как платените човекоподобни същества с интелигентност като на амеби напускат стадиона, много преди края на мача, след като са изпълнили заповедите на господарите си и вече няма какво да правят там.
 
Преди година-две един британски политик искаше кастрация за всички мигранти, ама сега станаха много обидливи нещо...
 
На кой му пука к'во говорят, точно УК - една умираща деморафски страна. Тяхното мнение има нулева стойност. Пък и всички с нормален разум (дори черните) знаят, че т'ва съчувствие е фалш.
Не мисля, че средният Българин го касае 'щото някакви ултраси са правили Nazi Salute. От друга страна, това не е ли форма на фашизъм ? Някой да ми казва (като задължение ) какво мога да мисля ... ако искам, мога да мразя черни, бели, мангали, педали, аборигени, ескимоси и т.н. Това е мое лично право.

Жалко и отврaтително в случаят е, че всички лакеи начело с Тиквата пак се изказват превъзбудено.
--
Преди няколко месеца национална тема беше "Къде е Стоичков", днес националната тема е как тоя пуска сълзи за заради расизма.
Колко жалки сме, толкова недостойни.
 
Последно редактирано:
Аз не мога да разбера следното! Защо се отдава такова голямо значение на действията на представителната извадка на утайката на обществото (футболните фенове)?
 
В България има расизъм. Може българите да сме нямали роби афроамериканци, но голяма част от българите се възмущават ако в някой филм има афроамериканци, азиатци и др различни от тях. Отделно и ако расистите не бяха на мач едва ли органите на реда щяха да ги издирват. Също така и много българи казват ен думата, коeто е забранено.
 
Какво е мнението на предприемачите по темата със скандала, дето тресе европата?
Така зададен, въпросът директно ме изхвърля от списъка с имащите право на мнение, ама аз все пак ще го дам, щото няма лошо да има малко обективност. ;) Та...

Наказанието, което ще последва е напълно заслужено. Да оправдаваме грозните изцепки по родните стадиони с политиката на Великобритания преди векове, е неуместно. Към днешна дата порядките са такива - Не можеш да обиждаш индивид, хеле пък спортист на база неговата раса. Дали са го правили трима или триста, няма значение. Петното е за всички нас.

Истина е, че българите сме расисти, което е смешно, предвид факта, че сме циганско племе с много шарен генетичен код. На какво основание по време на международна футболна среща някакви безмозъчни ще демонстрират афинитет към фашизма? Какъв е мотивът за това поведение? Че в противниковия отбор има чернокожи?? Че то в нашето първенство черните са повече от смуглите (разбирай коренното население на резервата). Човек ще си каже, че армията на Конго ни е нападнала, та имаме основание да мразим негроидната раса. Пълен идиотизъм... Отново!

Към днешна дата не е ок да се мрази на етническа и расова основа, но ние продължаваме да се мислим за чиста арийска раса. Ми няма да ни се размине. Има си правила и всички в Европа ги спазват. Ние с какво сме привилегировани, та да искаме да ни се правят реверанси. Наказанието трябва да бъде изключително сурово. Най-добре пълна забрана на футболни прояви на официално ниво. Ритай си там у махалата, щом не можеш да следваш правилата, валидни за всички останали. Няма да се научим на ред и дисциплина без бой. Виновни сме и трябва да си понесем наказанието.
 
Не съм много запознат със случая. Но май нашия човек си отиде. :)

И не знам защо ще се наказваме заради банда олигофрени? А и честно казано футбол не гледам от много време и дори не знам кое е по важното в този мач с Англия, че паднахме на наш терен 0:6 или че някакви маймуни са показвали "култура". То и без това няма с какво да плесне футболното ни ниво, та поне идиотщина да има. Да се пише за нещо, което да заинтересува общността. Явно добрата и класна игра няма да е, поне простащината. :)
 
И не знам защо ще се наказваме заради банда олигофрени?
А ти какво предлагаш да последва? Персонално наказание от ФИФА срещу Гошо, Пешо и Сашо, понеже са се правили на фашаги? Не става така. ФИФА наказва държавната футболна федерация (и с право), защото е допуснала на стадиона Гошо, Пешо и Сашо, за които знае много добре, че имат тоя гаден адет да се правят на фашаги. Организираш официално международно събитие, значи поемаш отговорността да изпълниш всички изисквания за неговото провеждане. Като не се справиш, биваш наказан. Така работи съвременното общество.

Още повече, седмици преди мача се говореше за възможни санкции за такова поведение. И кво направихме? Бай ти Ганя отиде и се осра, щото знаеше, че никой няма да му попречи да го направи. Не сме за пред света... срам ме е.
 
ФИФА наказва държавната футболна федерация (и с право), защото е допуснала на стадиона Гошо, Пешо и
Пропускът до стадиона не го извършва нито БФС, нито Министерството на спорта, а полицията и частни охранителни фирми.

Колкото до тоя пуст расизъм - има го както в България, така и навсякъде по света, особено по футболните стадиони. Англия си изми ръцете с нас и се опита да реши вътрешните си проблеми, като посочи българите за "черната овца". Ще кажеш нямаше скандали и расистки реплики между Суарес и Евра, Тери и Фърдинанд, а се сещам и за още няколко случая от Острова. Ама така е, мнението на по-силния е закон! Светът мълчи и дума не обелва за пиянските изцепки на кралските поданици.

Колкото до тая група с расистките скандирания, ясно е, че са платени. Тяхна бе вината за разцепването на една от най-големите футболни агитки в България, а причините - финансови и политически. Тук отново са такива...
 
Мнението ти е по-скоро субективно, отколкото обективно. :) Само безгрешния може да хвърля камъни! Не може държавата, родината на футболното хулиганство, да се държи толкова лицемерно. Което всъщност е присъщо за всички бивши империи с мания за величие и превъзходство, ама то е друга тема.

Англичаните са най-гадното футболно племе в целия свят! Лично съм им сърбал попарата, когато работех на златните преди 20 години. По долни свине няма, няма и да има. Оставят след себе си погром, изпочупени заведения, лайна и повръщано от където минат. И това не са факти от преди 1000 години, същите са и днес. Където отидат всичко покрай тях е лайна, кръв и пумия - отвратителни хора. На тоя конкретния мач, пак са се били помежду си, с местните и с полицията, пак са изпочупили заведения, пак са се държали като стадо маймуни. Защо тях никой не ги наказва?

Българите ако бяха расисти, нямаше да има двама черни в националния отбор. Това не го знаеше нали? Ебах тес расисти, дето си викат цветни в отбора....

Това циганския етнос и шарения етнически ген не го казвай повече.

Я да питам аз... Ти чинии за миене нямаш ли :D

Така зададен, въпросът директно ме изхвърля от списъка с имащите право на мнение, ама аз все пак ще го дам, щото няма лошо да има малко обективност. ;) Та...

Наказанието, което ще последва е напълно заслужено. Да оправдаваме грозните изцепки по родните стадиони с политиката на Великобритания преди векове, е неуместно. Към днешна дата порядките са такива - Не можеш да обиждаш индивид, хеле пък спортист на база неговата раса. Дали са го правили трима или триста, няма значение. Петното е за всички нас.

Истина е, че българите сме расисти, което е смешно, предвид факта, че сме циганско племе с много шарен генетичен код. На какво основание по време на международна футболна среща някакви безмозъчни ще демонстрират афинитет към фашизма? Какъв е мотивът за това поведение? Че в противниковия отбор има чернокожи?? Че то в нашето първенство черните са повече от смуглите (разбирай коренното население на резервата). Човек ще си каже, че армията на Конго ни е нападнала, та имаме основание да мразим негроидната раса. Пълен идиотизъм... Отново!

Към днешна дата не е ок да се мрази на етническа и расова основа, но ние продължаваме да се мислим за чиста арийска раса. Ми няма да ни се размине. Има си правила и всички в Европа ги спазват. Ние с какво сме привилегировани, та да искаме да ни се правят реверанси. Наказанието трябва да бъде изключително сурово. Най-добре пълна забрана на футболни прояви на официално ниво. Ритай си там у махалата, щом не можеш да следваш правилата, валидни за всички останали. Няма да се научим на ред и дисциплина без бой. Виновни сме и трябва да си понесем наказанието.
 
А ти какво предлагаш да последва? Персонално наказание от ФИФА срещу Гошо, Пешо и Сашо, понеже са се правили на фашаги? Не става така. ФИФА наказва държавната футболна федерация (и с право), защото е допуснала на стадиона Гошо, Пешо и Сашо, за които знае много добре, че имат тоя гаден адет да се правят на фашаги. Организираш официално международно събитие, значи поемаш отговорността да изпълниш всички изисквания за неговото провеждане. Като не се справиш, биваш наказан. Така работи съвременното общество.

Още повече, седмици преди мача се говореше за възможни санкции за такова поведение. И кво направихме? Бай ти Ганя отиде и се осра, щото знаеше, че никой няма да му попречи да го направи. Не сме за пред света... срам ме е.
Тия смотани стадиони нали имат камери. Привикват ги в районното, слагат им една глоба, пускат ги по медиите да ги видят какви са красавци. Цяла нация ще я калпазят пред света, защото някакви малоумни безграбначни са решили да се правят на мъже или там на каквото са гледали по филмите.

Колкото до Футболния ни съюз, той перманентно трябва да е с наказания. Няма по-голяма издънка, в която държавата налива пари безрезултатно.

Аз не съм ОК с това някакви залухави англичани, които идват тук и се правят на мармалад по черноморието да ме поставят мен и други с акъла си под един знаменател с някакви тепърва изпълзяващи на сушата еволюционни катастрофи. Иначе ми пука за това, че сме паднали така позорно, аз родния футбол съм го зачеркнал от години. Просто си не стават момчетата и това е. Нивото е далеч от дори средното.
 
Я да питам аз... Ти чинии за миене нямаш ли
Тцъ- никога не оставям съдове в мивката. Мият се веднага след опразването им. ;)

Рядко съм на различно от твоето мнение, но в този случай няма да се съглася. Тук става въпрос за поведението на българи, което е осъдително. Мани ги англичаните, те са Fucked up in the head, щото на всички родителите им са първи братовчеди. Да търсим вината в другите и да се чувстваме ощетени, е националния ни спорт. Само в него сме шампиони.

Българинът е расист и шовинист - очевидно е. Имаме над 10 шовинистично настроени политически организации, криещи се зад маската на патриотизма и национализма. Създадени са с идеята да се справят с циганите в страната. Ми то, каквато страната ни, такива и циганите ни. Те не са виновни, че държава зорлем ги кара да се препитават от раждане на деца, кражби и измами. :)

Ако поемем отговорност за действията си, ще се оправим, а тогава и циганите може да се интегрират поне донякъде... Знаеш ли..
 
Пропускът до стадиона не го извършва нито БФС, нито Министерството на спорта, а полицията и частни охранителни фирми.

Наети и следващи указанията на БФС относно пропускателния режим. :)

Хайде да си сложим ръка на сърцето и да си признаем, че по нашите стадиони да видиш плакати и транспаранти със свастики си е нещо обичайно. Ми няма да ревем, че ни обвиняват, щом не сме невинни.
 
Дайте линк че не мога да схвана какво точно се обсъжда тука.

Колко черни играчи от английския отбор е имало на терена?
В българския имало ли е такива?
 
Аз виждам трима, на които можем да им напраим расизъм :)

Англичаните няма какво да ги гледаш, има!



VIVL7250.jpg






Дайте линк че не мога да схвана какво точно се обсъжда тука.

Колко черни играчи от английския отбор е имало на терена?
В българския имало ли е такива?
 
Дайте линк че не мога да схвана какво точно се обсъжда тука.

Колко черни играчи от английския отбор е имало на терена?
В българския имало ли е такива?
 

Горе