Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Не годеди, те са лумпели, вземете направете някой попъп прозорец елегантен, който разрязва страницата отстрани, така поне ще се заинтригуват,а не като мангалите от nodaddy да ти слагат тайни маркировки и да крият тикчета, които по дефаулт са сетнати на аутореню.
 
  • Like
Реакции: spy
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

На пръв поглед сайта е добър, шарен, весел, приятен. Но при работа с него е малко трудно да се ориентираш, особено ако почнеш да разцъкваш по поръчката. Прилагам снимка мен какво ме обърка. Промених броя артикули отстрани, но в главната кошница не се променят, обаче крайната цена се мени. Никъде няма бутон "обнови поръчката" или нещо подобно. Същото е когато сменям в централния панел, отстрани не се променя броя. Да добавя няма упътване как се работи със сайта, не че е китайско писмо, но за хора несвикнали с такъв вид сайтове е добре да има кое какво и къде се прави.

flo.bg.JPG
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: spy
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Колеги, благодаря на всички. Моля djeims, mantaman, w1nner, BRAIN_PAIN, KALOS да ми изпратят на лично данни за да им изпратя обещаното.

Записах си нещата, които да фикснем, но най-обезпокоителното лично за мен е това, че при доста от вас сайта е бавен, а ICN не са от бавните.

Ако при още някой е бавно, моля да тества и нашия шпионски магазин, за да се ориентираме къде да търсим проблема със скоростта - в нета или в скриптовете
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Колеги, благодаря на всички. Моля djeims, mantaman, w1nner, BRAIN_PAIN, KALOS да ми изпратят на лично данни за да им изпратя обещаното.

Записах си нещата, които да фикснем, но най-обезпокоителното лично за мен е това, че при доста от вас сайта е бавен, а ICN не са от бавните.

Ако при още някой е бавно, моля да тества и нашия шпионски магазин, за да се ориентираме къде да търсим проблема със скоростта - в нета или в скриптовете


При мен шпионският магазин се отваря моментално :)
явно проблема е някъде по скрипта на фло.бг :)
 
  • Like
Реакции: spy
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

При самата регистрация, input-a е хубаво да го направите тип "password" за да не се вижда, а да излизат в типичните кръгчета :)

Умишлено е оставен така. Докато умувахме върху регистрацията основно искахме да направим система, в която да се въвеждат колкото може по-малко данни. Затова и полето за парола няма второ поле за потвърждение. И за да не стават грешки го оставихме да може да го виждат. В крайна сметка това е сайт за цветя, а не за интернет банкиране... ако на някой му хакнат акаунта, най много да разберат коя му е любовницата :)
 
От: От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Дизайна е много добре направен. Човек може лесно да се ориентира в сайта. Не ми харесва къде са сложени телефоните и скайп за контакти, по-добре направете отделна страница за контактите. Не ми харесва, като скролна надолу индекса, да чета за онлайн магазина ви. Направете страница "За нас" и поставете текста в нея. Натиснах да поръчам картичка за днес и не ми хареса този надпис - Избрали сте 1 продукти на стойност 1.2 лв.При мен сайта зарежда нормално.

П.П. Сега видях, че имате страница с контакти, но в нея е за изпращането на имейл. Там добавете телефонните номера и скайпа за връзка.
Мнението ми не е ли видяно? Едно от първите е.
 
  • Like
Реакции: spy
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Абе и аз получих нещо хех, благодаря за което, аз на лично бях писал, дано съм бил полезен и успех със сайта.
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

При мен шпионският магазин се отваря моментално :)
явно проблема е някъде по скрипта на фло.бг :)

Дай моля повече инфо: какъв е компютъра, операционна система, браузер...
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Колеги, благодаря на всички. Моля djeims, mantaman, w1nner, BRAIN_PAIN, KALOS да ми изпратят на лично данни за да им изпратя обещаното

Колега успех на проекта с петте лева няма да забогатеем. Последно време пиша основно, за да си правя приятели за бира, че доста емигрираха обратно навън ;)
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Аз пък нямам проблеми със скоростта.
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Колега успех на проекта с петте лева няма да забогатеем. Последно време пиша основно, за да си правя приятели за бира, че доста емигрираха обратно навън ;)

Надявам се тогава да се видим на някое събиране на форума и да мога да почерпя няколко бири :) Аз пия Туборг или Корона ... и Бъд но това е когато съм на един друг континент
 
Модал прозорците се чупят под Опера. Примерно като натисна Добави в кошницата целият сайт става неактивен.
 
От: Re: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Модал прозорците се чупят под Опера. Примерно като натисна Добави в кошницата целият сайт става неактивен.

Благодаря. И при мен стана така - добавено е като задача.
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Спай пиши ме в графа самаряни :) и успех с проекта
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Един приятел така веднъж видя пет лева на земята и се наведе пред мен да ги вземе... и вече не ми е приятел...
 
От: Я, пет кинта! Наведи се и си ги вземи...

Спай пиши ме в графа самаряни :) и успех с проекта
Благодаря :) Сложих ти зелена точка, но като гледам и от нея нямаш нужда ...

Един приятел така веднъж видя пет лева на земята и се наведе пред мен да ги вземе... и вече не ми е приятел...
Найс, а... поне си имаш вече още една приятелка :)
 

Горе