Я съм на връо!

apostol

New Member
Приятели,

Сайтът ми www.LudiPari.com вече е на трето място в Google (при търсене на думата "пари")!
Приемам поздравления...
 
честито :D Радвам се за теб, това по принцип е трудно, а да ни ориентираш колко търсения има на ден тази думичка. иначе те видях, там е добре, ще ти се покачи трафика значително.колко сайта линкват към теб?

Поздравления.
--------------------------------------------------
Affiliate marketing blog
 
Ще проверя

Да, ще проверя, защото от работа, нямах време да го сторя...
 
Да, ама не!

Да, ама не! Аз работя с "лисицата", а "Алекса" не работи с нея... Май ти ще трябва сам да ги преброиш, ама то и ти май си с "лисицата"...
 
Еми установих че са по малко от 10 на ден, но има със сигурност.на и аз съм с "лисицата" :lol: много яко нарицателно.Ако имаш предвид браусъра.

Иначе пак поздравления за позицията ти на Google.Много поздрави и доходна седмица.

---------------------------------------------------
Latest Internet Affiliate Marketing Articles
 
Най- важни са...

Най- важни са в крайна сметка финансовите постъпления. Прав си. Така ни учи и "татко" Джей Левинсън. А на останалото- майната му...
 
Честити. това да си напърва страница е нещо за което трябва да се радваш искрено защото е плод на мног усилия и време.

Успехи и завбъдеще
 
Мерси coolice. :) И този го брой :lol: Та, сега ще дам малко по смислена информация...ставаше дума за първат позиция на apostol и неговият сайт, нали?

Знаете ли че.....

- PR не определя дали ще си на първа страница за дадена ключова дума, а помага само да си над тези с по-нисък от твоят на страницата на която си си от резултата на търсачката.

- Трите най-популярни начина за получаване на трафик са (по-ред на разпространение в мрежата) : SE (SEO и PPC), Линк обмяната и Е-мейл.

- Можете да виждате във вашият cpanel кога бота е минал през сайта ви. Да, можете и е хубаво да си сметнете и периода.
 
apostol каза:
Приятели,

Сайтът ми www.LudiPari.com вече е на трето място в Google (при търсене на думата "пари")!
Приемам поздравления...
Браво чичо Апостоле :] а средно по колко посетители идват от Gooooogle в LudiPari.com откакто е на 3 място?
 
apostol каза:
Приятели,

Сайтът ми www.LudiPari.com вече е на трето място в Google (при търсене на думата "пари")!
Приемам поздравления...


G-n Apostolov ne znam na koi vruo ste ....ama az sum na vruo s duma,koqto se tursi 230 000 / mesec ....i mislq ,che 800 $ /den sa dobri dohodi ....uspeh s vashta kniga za 19 $ ...hehhehhehehe
 
Здрасти Nindja и добре си дошъл, браво за успехите по търсачките. Тук толерираме всякакъв онлайн успех, така че и малкото е нещо, ти сигурно си работил доста за тези ти резумтати. Успехи и завбъдеще.
И причтно изкарване в нашият форум.

П.С: Ако имаш възможност пиши на кирилица.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Хайде и аз да се похваля

сайта ми е на първо място или 4 по търсене на azis ;)
майтап бе това не е за хвалба :) , но пък имам 3000 посещения от гугъл и други търсачки дневно , ма такива пари както каза нинджата няма и да сънувам ;(
 
Re: Хайде и аз да се похваля

ilianskim каза:
сайта ми е на първо място или 4 по търсене на azis ;)
майтап бе това не е за хвалба :) , но пък имам 3000 посещения от гугъл и други търсачки дневно , ма такива пари както каза нинджата няма и да сънувам ;(
PS:
Междудругото за бат Апостол съм чувал по форуми , но сега за първи път се сблъсквам директно с него даже разгледах сайта му .Хайде бат Апостоле радвам се да се запознаем .
 
Той е много полезен и свестен, има интересни статий от него и винаги е нещо полезно за четене. Надявам се тези дни пак да ни изненада с нещо като тази статия за плащанията по мрежата.

А отностно ключовата дума азис. То наистина не е за хвалба. То си плаче за бан, но ако някой намира думичката привлекателна може да си спретне едно СЕО. :lol:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
......

NE moga ta di kaja koi e moq sait , poradi prostata pri4ina-- tova e moqt biznes $$$ , no pari opredeleno se pravqt v neta :) Ne sum iskal da obidq g-n Apostolov , tuk ima mnogo hora ,koito razbirat ot SEO i az super mnogo se izkefih ....dori nauchih nqkoi novi neshta , za koeto blagodarq ....shte se vidim na vurja my friends :)
 

Горе