Я съм на връо!

:)

NE moga ta di kaja koi e moq sait , poradi prostata pri4ina-- tova e moqt biznes $$$ , no pari opredeleno se pravqt v neta Ne sum iskal da obidq g-n Apostolov , tuk ima mnogo hora ,koito razbirat ot SEO i az super mnogo se izkefih ....dori nauchih nqkoi novi neshta , za koeto blagodarq ....shte se vidim na vurha na Google my friends
 
Бате, и аз се кефя че си тук, и да прав си че много хора тук разбират от оптимизация. Много ще се радвам ако присъстват повече хора от тази област - SEO.

Ние много се стараеме да държиме тази секция пълна и жива, даже днес ще постна много ценна статия за SEO. НЕ я изпоскайте. Ще ви бъде от помощ - и то много. Тя ще бъде сложена в: Search Engine Optimization - Оптимизация за Търсачки.

Успехи и късмет хора. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
:)

Blinky vijdam ,che si sudrujnik na dosta mesta .....ot liubopitsvo pitam pravish li seriozen kesh 10 - 15 k $ na mesec ?
 
Ехе чак толкова не правя- някой ден се надявам да ударя тези суми, но наистина съм член в много форуми, нали трябва да се пълни нашият с свежа информация. Затова всичко тук е авторско - намирам, селектирам определям кое е важно и поствам. Това е част от стратегията на този форум - да предоставя най-ценото в мрежата. Вече не помня в колко форума съм, събота и неделя минавам през всичките, което означава че май нямам почивен ден.

То и да похваля останалите - coolice, Todor и те са в много форуми, даже преди да постнеме, ако имаме еднаква тема се допълваме, затова тук се намира най доброто за онлайн маркетинг.

А срещите още нямаме - тази която предстои ще е първата ни.

И за да не е офф-топик да напишя че излизането на Бг в търсачките е лестно, но ако решите да пробвате на световният пазар - там ще се озорите ама ще успеете.

Чао за сега....
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Re: :)

Nindja каза:
Kude se provejdat tezi sreshti ?


ами още не сме организирали първата :( готвехме се за тази събота някаде в центъра на софия но нещо няма да се съберем .......... по нататък ще го решим ..............

иначе блинки в момента не изкарва чак толова за колкото го питаш :( бизнеса ни преживя няколко големи удара през годините... а и в момента сме в процес на преструкториране... но надявам се скоро ще те догоним :) :wink:

п.с. и аз като нинджата не обичам да си показвам саитовете защото веднъж се похвалих в един форум че от пр 4 сайта ми е станал на пр5 и тои взе че след няколко дни падна на 3... можеби съвпадение но от тогава съм суеверен....
 
Как може да се занимавате с такива шъшкании, като не можете да си обясните нещо да измисляте суеверия, бог на виното, богиня на любовта... Не е ли по-добре да разбереш защо ти е паднал ранга вместо да се залъгваш че има някаква магия или нещо подобно?
Разбира се че е съвпадение това че точно тогава ти е падна PR-a. Не си ли се замислял колко време минава без да се случи никакво съвпадение, а когато стане някакво съвпадение си казваш "Хм...съвпадение? Не мисля." Живота е дълъг, не може да мине без да има съвпадения.
 
DeyanMarkovski каза:
Как може да се занимавате с такива шъшкании, като не можете да си обясните нещо да измисляте суеверия, бог на виното, богиня на любовта... Не е ли по-добре да разбереш защо ти е паднал ранга вместо да се залъгваш че има някаква магия или нещо подобно?
Разбира се че е съвпадение това че точно тогава ти е падна PR-a. Не си ли се замислял колко време минава без да се случи никакво съвпадение, а когато стане някакво съвпадение си казваш "Хм...съвпадение? Не мисля." Живота е дълъг, не може да мине без да има съвпадения.


Ne se surdi bratle , no si lichi ,4e nishto ne razbirash ot internet-biznes .Purvo dori saita ti da n1 v google i da imash PR 6 ....tova shte produlji 6-7 max 8 meseca ....sled tova prosto Google te izhvurlq i ti namalqva PR .Az imah sait,koito se zadurja 6 meseca i mi donese adski mnogo pari ...no sega izkarva 0 .....Taka,che ne tursi otgovor za tursa4kite ,te sa prosto kato ku4kite idva i si otiva (obrazno kazano) - imam predvid uspeha bratle :)
 
Еми аз бих добавил че алгоритамът се мени, не говоря за танца на търачките а за смяна на правилата, но (има едно но) някои фактори ще останат важни за тези алгоритми. КАто пример ще дам старостта на домейна (има и още) ти единствено трябва да се адаптираш към новите правила. Това е. Да губенето на ПР е кофти, но по-кофти е ако не се заемеш да си го върнеш.

Пък и мрежата е остроена така че ако имаш много линкове към себе си ставаш много ценен за нея. Това е така от известно време, нали знаете обяснението за мрежата - двете ядра?! Мисля че ме разбирате. :D Колкото си по-към тях толкова по-ценен ставаш и ти - това е ясно.

Та в заключение да кажа че тези които си разбират от това което правят - винаги ще присъстват на топ местата в мрежата.

Поздрави.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Мерси Nindja, очаквам коментари и от теб по някои теми, знам че си адванс, така че участиети ти повече от добре дошло в темите, мсля си че ще налазиш някоч SEO тема, в случаи че го направиш - ще направиме добра дискусия и ценен ресурс за тази област.

Чао и успехи :D
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
:)

Hehehhe mersi Blinky , no az ne se vuzpriemam kato naprednal ....mislq ,che imam oshte mnogo da ucha ...Estestveno ,che mi pravi mnogo golqm kef da vijdam kak rasta v google ...no stava mnoooooooooooogo bavno a imam toooooooooolkova mnogo saitove che edin den moje da se subudq milioner v $ ...hehhee tva v kruga na shegata :wink:
 
Еми аз и останалите му го пожелаваме. от сърце. Nindja, бате айде да те клоузна да дойдеш на срещата :lol: Ще се радвам да си побъбриме за SEO. Пък и накой линк ще смениме ако искаш. Там ще дойдат хора от бранша и определено ще има какво да си кажеме. Но ако неможеш ще има и други срещи - добре е повече хора да дойдат за да стане веселото.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе