български Влогър - пример за предприемач

От: български Влогър - пример за предприемач

Този сефте го чувам. Гледах около 26 секунди от няква негова простотия. Извод - пълна простотия! Извод за автора - млад педераст (думата гей ми е чужда) явно живял доста време в чужбина, но интересното е , че се старае да прикрие акцента си. Опитва се да прави някакви смешки, които много наподобяват нискобюджетен американски ситком. Според мен този индивид е продукт, който явно добре се продава за жалост. За разлика от другите подобни олигофрени със силно изразения провинциален акцент примерно, този си е профи. Лошо няма.
Тъпото е, че интернет колкото помага, толкова и вреди. Ма чак пък да е пример за предприемач....
 
От: български Влогър - пример за предприемач

За разлика от другите подобни олигофрени със силно изразения провинциален акцент примерно, този си е профи.

Има провинциален и столичен акцент? Ти чу ли каква простотия изрече? Или акцента на софиянците е пример за чист говор? айде не давай шопите за пример, защото ако зависеше от тях, софия нямаше да е столица
 
От: български Влогър - пример за предприемач

По-случайност минах оттам по време на опашката, и имаше 2 рейса изсипващи хора - интересно ми е как са се организирали от провинцията да ги карат за това, трудно за вярване.
Иначе тоя не го бях и чувал, ама явно е от възрастта...
След 2-3 минути гледане, явно няма и да го чуя скоро :)
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Емил е най-популярният влогър има над 200к лайка във фб.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

И на мен клиповете и книгата му не и харесва, но пича си изкарва прилични доходи. В момента кара едно НОВО bmw, което не е на лизинг.
 

Горе