верига

jega

New Member
Никъде във форума не видях Downline Builder, смятам, че би била полезна такава тема, където да се регваме един под друг и печелим по-вече.
Само тук таме линкове из подписи и изказвания.
И новаците, като мен да не се чудят коя програма да ползват, а като прочетат това онова - да скачат там.
 
jega каза:
Никъде във форума не видях Downline Builder, смятам, че би била полезна такава тема, където да се регваме един под друг и печелим по-вече.
Само тук таме линкове из подписи и изказвания.
И новаците, като мен да не се чудят коя програма да ползват, а като прочетат това онова - да скачат там.
Бате то си има секция за Affiliate програми само избраш това което ти допада и почваш да задаваш въпроси :)
 
inviSible каза:
jega каза:
Никъде във форума не видях Downline Builder, смятам, че би била полезна такава тема, където да се регваме един под друг и печелим по-вече.
Само тук таме линкове из подписи и изказвания.
И новаците, като мен да не се чудят коя програма да ползват, а като прочетат това онова - да скачат там.
Бате то си има секция за Affiliate програми само избраш това което ти допада и почваш да задаваш въпроси :)

Той има друго предвид. Иска примерно един да си постне линка в ГБ, друг да се регне под него и той да си постне линка в същата тема, третия да се регне под втория и да си постне линка и т.н и т.н. Което според мен няма никакъв смисъл :)
 
Tsanko каза:
Той има друго предвид. Иска примерно един да си постне линка в ГБ, друг да се регне под него и той да си постне линка в същата тема, третия да се регне под втория и да си постне линка и т.н и т.н. Което според мен няма никакъв смисъл :)
Мда точно това имах в предвид, за мен има смисъл иначе когато се регна под някой, кой ще се регне под мен?
 
jega каза:
Мда точно това имах в предвид, за мен има смисъл иначе когато се регна под някой, кой ще се регне под мен?

Този който ти поканиш в някоя от affiliate програмите
 
Еми зависи къде го промотираш, а това е малко кофти ако програмат реши да провери целият downline. Така ще си помислят че лъжеме системата за некви си $1 на препоръчан. Ако става дума за една и същя програма. Имат си тракинг, IP детектори и т.н. Примерно аз си намериг един downline от сърфовете, който продава а имам само 3-ма там. И продулжавам да я промолтвам по сурфовете. Или пишеш артикъл и го събмитваш и той препраща към блога ти с голяма статия за дадената афилиейт програма и т.н. Това всеки да се записва под всеки не е много по тематиката на форума. :) Но ако някой има опит с набирането на афилиейти по някакъв начин - обикнмовенно споделя за да може и другите да го пробват и да им хрумне нещо отгоре.
 
:)

Разбрах, благодаря за изчерпателните отговори. Тъй и тъй съм отворил темата - пък тя май се поизчерпа :) да питам тука: Що не успявам да си сложа нещо в подписа? ... май успях :?
 
Re: :)

jega каза:
Разбрах, благодаря за изчерпателните отговори. Тъй и тъй съм отворил темата - пък тя май се поизчерпа :) да питам тука: Що не успявам да си сложа нещо в подписа? ... май успях :?
Sorry, бате заради спам протекциите. След 5-тият пост ще можеш. Това го измислихме заради досадните ботове, които ни лазат и спамят. Ако искаш инфо за набиране на DownLine, може да ме контактнеш по всяко време, ще ти дам някой неща с които може да набереш качествен трафик за билдване на хора под-теб. :wink: Късмет.
 
Според мен има това се прилага на много места и с него се постигат добри резултати :)
 
този модел съм срещал в форума ГПФ там имат такъв билдер и един под друг се регистрират но тук едвали някой който е почнал ще се регне под теб ;)
 

Горе