висококачествен грим

От: висококачествен грим

Много лошо начало ...
 
-
 
Последно редактирано от модератор:
От: висококачествен грим

Наистина ли мислиш, че в предимно мъжки форум е добра идея да рекламираш гримове? :lol:
 
Re: От: висококачествен грим

Наистина ли мислиш, че в предимно мъжки форум е добра идея да рекламираш гримове? :lol:
Ама как идва точно след темата за Гей парада, а? :) Хахахаха. И ако на това не му викаш натрапване на стандарти. :)

@grim77, кофти начало. Но може би си го забелязал по негативната репутация. :) Ако решиш, че можем да те научим на нещо, запоявай да останеш с нас. ;)
 
От: висококачествен грим

grim77 => малко лоша реклама си направи, както и ти подсказаха колегите. Тук може да намериш съвети, идеи как да си направиш по-добър сайта. Нашият форум не е както другите, където може да си сложиш линка просто така... . Мисля, че ще сполучиш много повече ако останеш и приемеш помощ от нас - вече получи адекватни, много добри съвети от Attacker.
 
От: висококачествен грим

Не я/го нападайте толкова много. чак негативна репутация не заслужава
просто трябва да й се каже, че по този начин не става - да разгледа и другите раздели в сайта :)
 

Горе