въпрос за crocmint

Re: От: въпрос за crocmint

Получих ги имаше някаква грешка. Преди две седмици пуснах кампания в adwords и за сега нищо не мога да направя, нямам нито една продажба и не знам дали да продължавам да се занимавам с тоя adwords.
Дай повече инфо? Да ти кажа честно преди време конвертираше добре, но сега нещо не чак толкова. Не знам защо, просто кофти трафик ли. Само да ми кажеш две неща - имаш ли си специална страница, на която ги пращаш и какво е поведението на потребителите след като попаднат на страницата (къде теглят хикса или излизат)?

Това е много хард ниша, а и като гледаш как са се наредили там, особено да ловят US трафика. Става ти ясно, че има хляб, но понякога (последно време може би), няма голяма избивка. Поне ние с няколко кампании сме пробвали. А продуктите и страниците са направени с добра конверсия принципно.
 
От: въпрос за crocmint

Не няма специална прашам ги на home иначе ходят до ingredients и до order и си заминават. От началото пробвах с по скъпи думи с повече търсения но тогава беше по зле направо излизаха, още се опитвам да подбера подходящите думи.
 
Re: От: въпрос за crocmint

Не няма специална прашам ги на home иначе ходят до ingredients и до order и си заминават. От началото пробвах с по скъпи думи с повече търсения но тогава беше по зле направо излизаха, още се опитвам да подбера подходящите думи.

Забелязал съм, че има повече ефект, като си пипне малко повече лендинг пейджа, даже драстичен. Какво ще рече това - да се направи така, че текста да е освен информационен така и ордър линка или формата да е на тази страница, като не се дава голяма свобода на самия посетител да щъка много, много. Просто леко се ограничава менюто, ако е много натрупано с излишни неща, като блог, за сайта и прочие, което пряко не влия на решението на потребителя.

Виж на кои думи имаш на силна конверсия, и може да смъкнеш бидовете, даже да ги отрежеш, на тези, които товарят бюджета и не носят продажби. Но това зависи от нишата, защото ако е малка, реално нямаш голям избор, освен да разчиташ и на тях. Но в този случай се оптимизират по-добре или гледаш да е добре направена страница, че да ги отключиш на ниски бидове.
 
От: Re: От: въпрос за crocmint

Точно това се оптвам да направя, а каво мислиш за трафика само от US ли да го оставя или да добавя и Канада,Австралия и UK.
 
Re: От: Re: От: въпрос за crocmint

Точно това се оптвам да направя, а каво мислиш за трафика само от US ли да го оставя или да добавя и Канада,Австралия и UK.
Да ти кажа честно малко ми е странно какво да те посъветвам, тъй като по мои наблюдения и US трафика малко се е дръпнал. В смисъл, някой са неплатежоспособни, както преди. Но остава един от най-добрите. Просто за доказателство - влизаш в някой сайт за CPA оферти и виждаш кои държави се поддържат. Така може да прецениш и кои си заслужава. Но това, което гледам е, че освен US, канадците, французите, германците, австрийците, австралийците, великобританците, ново-заланци (ако така се наричат) са едни от най-платежоспособните потребители в интернет.

Ако нещо можем да помогнем, кажи. Ще се радвам да те видя при вкарани $100, да изкараш минимум $500. Така де, в комисионни. :)
 
От: въпрос за crocmint

Успях да подбера подходящи думи, сега повече хора ходят до order и гледам че средно окло минута са там ама не купуват.Чудя се дали да продължавам, още малко и ще ми свършат парите в акаунта без нито една продажба.
 
Успях да подбера подходящи думи, сега повече хора ходят до order и гледам че средно окло минута са там ама не купуват.Чудя се дали да продължавам, още малко и ще ми свършат парите в акаунта без нито една продажба.
Здравей,

А къде отиват. Успя ли да им проследиш от къде излизат? Седене от 1 мин. на ордър пейджа е достатъчно да вземат решение. Дай на лично да видя за какво идва реч. И какви думички таргетираш? А отчита ли ти системата на крокминта, че е дошъл трафик?
 

Горе