готови темплейти

bioz

Active Member
здравейте, не знам дали темата е за тук или за аффилиеит но реших да я посна тук. Искам да питам хора който ползват готови темплати от афф сайтове как се справят със сео-то. Имам впредвид нали Google не толерира дублиращи се контенти а при ползването на готов темплате е голяма вероятността да се намерят доста такива сайтчета с еднакво съдържание на твоят.
 
Еми оптимизират се супер добре, но си прав за доблажа. Това се прояви в последно време. Но гаранция няма даже и да си с уникален тамплейт. Каквото реши гугъл за сайта ти - това е обще взето положението.

Но тамплейтите на афилиейт програма са тулово за промолтване на продуктите им, което означава че всичко което се случва с тези сайтове е възможно да се случи и с други такива - уникални. Въпрос на гугъл правила. :wink:

Но като цяло тамплейтите им са добри за оптимизация, а и като основа се брои този контент, който е текстови и мета тагс. :wink:
 
Темплейта може да се пооправи, но не и да се оптимизира. Това е моето мнение, много пъти съм го писал тук. Темплейт и отимизация са две несъвместими понятия. С 3-4 страници не може да се направи SEO-сайт. И пак ще кажа - събмитването по директории и добавянето на кънтент е хамалска работа, и хората които го правят нямат никакво право да се мислят за експерти. Вместо да си губите времето какво да правите с някакъв темплейт научете се да правите качествени сайтове - това е най-важното.
 
Всичко може да се оптимизира ако знаеш как :D

http://www.youtube.com/watch?v=D8ukwNE4pLg

на начинаещите бих препоръчал блогър или хостван wordpress (с него е елемнтарно да се прави много сео магия през графичен интерфеис)
 
Важно е съдържанието на уеб сайта, а не картинките на темплейта. Търсачките толерират сходния дизайн. Доказателство за това е доброто индексиране на блог платформите.

Така, че ползвайте темплейти като

- си ги пригодите за вас, което де факто означава почти уникален сайт
- или като поставяте уникално съдържание на уеб сайта си

... или и 2-те ;)

Успешна 2008 г.
 

Горе