ебати идиотите - кметските автомобили

Re: От: Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Гарантирано! В малките общини има два начина да спечелиш кметските избори .По евтиния - роми (ако има достъчно) + няколко местни кореняшки фамилии ,които в последствие ще облагодетелстваш стабилно. Втория вариант се ползва , когато няма достатъчно роми .Тогава трябва да хванеш повече фамилии и съответно да остане по малко за теб. Мисълта ми е , че в тези малки общини местните избори са много по важни и от парламентарните , всеки трябва да "лапне " нещо (кой повече , кой по малко ) , и ако на кмета е с дългосрочна стратегия няма бутане . Пример: " ако не гласуваш за мен догодина няма да имаш място за палачинки до плажа за 50 лева наем на сезон "

100% така ще се случи. И после пак едно и също. Цялата скапана държава се сдухва от към изпълнителната власт, законите и като цяло полицията, която нон стоп се дъни. Това и позволява на всеки да прави каквото си иска. Някакви пианици с коли, отепали хора им дават по 3 години, убийци ходят по улицата, мутри-депутати, пълен абсурд. Аз щя да се учудя, ако и в тия общини няма фрикове. :)
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

В случая са виновни хората, които гласуват за такива. Повечето са цигани и те въобще не мислят, съгласни са на всичко, за да вземат някакви пари. По-лошото е, че има и продажни българи, които не мислят дългосрочно и са готови на всичко, само да получат някаква моментна изгода, а не осъзнават, че така съсипват цялата страна и всичко около себе си. Те вредят на себе си, на децата си и на всичките си близки по този начин. Аз например никога не бих гласувал за някого срещу пари, колкото и да ми предлагат, защото не мисля само за момента и само за себе си, а гледам цялостно на нещата.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Не е точно по-темата но , респект към Васил Иванов (мисля че така се казваше журналиста) . Не са едно и две неговите разследвания .

тоя е най-големия боклук и платен журналя
 
Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

тоя е най-големия боклук и платен журналя

Така е, ама само той остана мъж в тази анархия. Няма как да не си леке, за да правиш подобни репортажи. Трябва си и ти да си такъв като тях - безкруполен и без много задръжки. :)

И дори да е платен този репортаж, то не видях много умно да отговарят кметовете. Колкото и да е нагласен въпросния репортаж, все си мислех, че ще излязат с някакви по-адекватни аргументи защо трошат така пари тия смешки.
 
От: Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Така е, ама само той остана мъж в тази анархия. Няма как да не си леке, за да правиш подобни репортажи. Трябва си и ти да си такъв като тях - безкруполен и без много задръжки. :)

И дори да е платен този репортаж, то не видях много умно да отговарят кметовете. Колкото и да е нагласен въпросния репортаж, все си мислех, че ще излязат с някакви по-адекватни аргументи защо трошат така пари тия смешки.

Напротив... виж единия как си тръгна. Онзи със "щом са ми гласували доверие - имам право". И след 30 минути ЛИЧНО им звъннал и ги набрал "ами то... сега...". Т.е. не казвам че е поръчка или платен репортаж, но явно е засегнал някой.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Не съм навътре в политиката и признавам .Мнението ми е изградено само от това което виждам в репортажите му от последните години .
тоя е най-големия боклук и платен журналя
А кой не е според теб? Имена?
 
Re: От: Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Напротив... виж единия как си тръгна. Онзи със "щом са ми гласували доверие - имам право". И след 30 минути ЛИЧНО им звъннал и ги набрал "ами то... сега...". Т.е. не казвам че е поръчка или платен репортаж, но явно е засегнал някой.

Да бе, този е така, ама от всичките само той осъзна колко не е прав. Другите седят и се лигавят, дори не говорят. То тук лошото е, че каквото и да кажеш е обидно за избирателите ти. Това е тънкия момент. А съм сигурен, че седи един списък с обещания, които е дал в предизборната си кампания, който хваща прах някъде из бюрата на секретарките или чиновниците там. Отделно, не смятам, че общините са с много богато население, да не говорим за заетост. В някои общинички дори се чудя как има толкова души и какво търгуват, за да оцеляват, като знам точно там как "кипи и ври" бизнеса. :) Жалко е човек. И още нещо, не знам за какво са им тези коли, но от точка А до точка Б може да се стигне с кола и за 5К евра и по-малко. Знам с какво се вози кмета на Горна Оряховица (ако не е подменил и той гаража, за да не остане назад) и далеч е от лимузина за няколко десетки евра. НО всичко е комплексарщина, която е заложена в съзнанието на малките хора, които цял живот нищо не постигнат в живота си, те го знаят и за да се почувстват вътрешно успели си "напипмват" обвивката, а вътрешно са си същите и пак не са важни за никой, защото нищо няма да оставят, нито да създадат. Повечето такива хора са консуматори, адски некреативни и в повечето случаи (говорим за позицията им) избрани, за да играят пешка на някой. Това е. И като обикновена пешка, той е решил да се облагодетелства. И така...това се случва като цяло. Нали говоря за тези от репортажа, има и изключения, които сигурно няма да видим в подобни репортажи, защото имат идея повече мозък.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Много има да бъхтят на Запад, докато ни стигнат.

11694792_10153358573768467_1461089532610920215_n.jpg
 

Горе