ебати идиотите - кметските автомобили

От: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Е, с тоя ник - Sirboikoborisov ти как си го представяш да каже нещо против ГЕРБ? Хаха

Ами аз рядко се доверявам на случайни хора и винаги си проверявам :) Иначе при случая с палатите на джебчийките в Игнатово - там фаворита наистина си беше ДПС...
 
Мошеници, които не знам защо имат такова съществуване само и само да карат коли за няколко стотина хиляди и палати за милиони? Това ли им е целта на живота и до къде биха слезнали в еволюцията, за да се доберат до тези неща, защото явно не са толкова умни и способни да го направят по нормален начин. С такива хора (ако мога така да ги нарека) човечеството е обречено. :)
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

В България всички комплексари целят показност. Само аз ли не разбирам разликата от това да карам моята колка , която има всичко нужно - климатик, автоматик е и общо взето е това....и не струва 170к лева. Но ги разбирам, без сърказам. Като няма какво да покажеш, гледаш да се хвалиш с някакви вещи. Навсякъде е така.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Ми той човека в едно си беше прав - колата щяла да вдъхва повече респект при преговори. Това обаче не са преговори в интерес на общината, а в негов личен. Вие как бихте реагирали, ако човека на който знаете че ще дадете подкуп дойде с 20-годишно Рено или с 3-годишно BMW...
 
От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Мошеници, които не знам защо имат такова съществуване само и само да карат коли за няколко стотина хиляди и палати за милиони? Това ли им е целта на живота и до къде биха слезнали в еволюцията, за да се доберат до тези неща, защото явно не са толкова умни и способни да го направят по нормален начин. С такива хора (ако мога така да ги нарека) човечеството е обречено. :)

Така е, крайно време е машините и програмите да заменят тия стотинкаджии....:twisted:
 
Re: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Така е, крайно време е машините и програмите да заменят тия стотинкаджии....:twisted:

Да, или да има един голям рестарт, в който да останат само тези, които има смисъл да продължат. Другите, все едно....кофти се изказвам, но бихте ли искали така да продължим и по-важния въпрос е на къде сме тръгнали? Някакви общини нямат 1 линейка на кръст, оня смотаняк си е купил кола, с която да е представителен. За кой е представителен? За другите глупаци, които позират или за кмета на Париж, който точно никога няма да види, защото Лъвовете не танцуват с мишки. ;)

А видяхте ли колко ззавършени идиоти са. Само този с колата за 50к ми направи горе-долу добро впечатление. :)
 
От: Re: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

А видяхте ли колко ззавършени идиоти са.

Те прескачат едно еволюционно стъпало - полу-идиот и направо скачат на следващото - завършени идиоти.:lol:
 
От: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Хубаво е да си проверяваш твърденията - ето резултатите от изборите 2014 според сайта на ЦИК:
2lcuqua.jpg


Гледайки броя хора гласували за Атака и Бареков ми се иска да погледна и резултатите от матурите в Балчик, ама ги няма онлайн...
Има ги бе :) Вярно усреднени, ама ти вършат работа - http://rezultati.zamaturite.bg/uspeh/
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Те прескачат едно еволюционно стъпало - полу-идиот и направо скачат на следващото - завършени идиоти.:lol:

Сори, даже това не са, тия просто са безполезни....
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

11539739_827622817322812_7281306434093463553_n.jpg
 
От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Тука повече ни жегва хората със скъпи коли, защо ? Ами, защото този недодялан глупак кара скъпа кола, която може би не знае как да е запали ....и

Мошеници, които не знам защо имат такова съществуване само и само да карат коли за няколко стотина хиляди и палати за милиони?

Blinky това не може да се нарече мошеник. Това е един неграмотен, тъп, противен селяк който се облагодетелства ''селската'' благодарение на "мъдрия" български народ. Истински мошеници, трафиканти, престъпници има на запад (там където има полиция и държавните институции работят) които са на много, много високо интелектуално ниво и като им видиш богатствата поне да не те е яд, нали тука изключваме изцяло въпросите за морал, ценности, съвест и др. В България "мафиотите" имат зад гърба си - цялата полиция, съдебна система и абсолютно всичко друго, да не изброявам сега OMG е*ати "мафията".

* Не искам да изглеждам като наивник които си мисли, че на запад няма корупция, не ме разбирайте погрешно
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

вие си ги избирате бе, какво се оплаквате
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

В днешно време... кмет да си :)
 
Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

вие си ги избирате бе, какво се оплаквате

Аз специално не гласувам за такива. Този тип хора смърдят от разстояния. Личат се. ;) Сигурен съм, че и другите тук не са гласували за тези кретени. ;)
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Какво толкова се пенявите на една бюджетна кола?! :shock:

"Учени от БАН установиха, че Мерцедес S-класа и BMW Серия 7, е напълно възможно да са бюджетни автомобили. Те почти винаги са закупени с бюджетни пари."
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Не е точно по-темата но , респект към Васил Иванов (мисля че така се казваше журналиста) . Не са едно и две неговите разследвания .
 
Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Не е точно по-темата но , респект към Васил Иванов (мисля че така се казваше журналиста) . Не са едно и две неговите разследвания .

Да, брутални разследвания пари, лошото е, че е само до там. После правната ни система и закони те обезверяват тотално. ;)

Бази абсурда, чак не ми го побира главата. Как община с 20К ще купува кола за над 150К, а той дори няма връзка с мозъка. Явно много им лепи на амебите да се возят в скъпи коли. Да са представителни като ходят на срещи. Ей такива хора са библейското наказание. По-лоши от всяко друго. Глупав и алчен, разполагащ с власт и парите на хората. Пак ще си го изберат сигурно. :)
 
От: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

redrum каза:
;710176 но не кметовете са виновни, а законът.

Ей тук ни е бедата и от там идват всички злини. Законите и съдебната система. Заради това и само заради това си патим и продължаваме да си патим.
 
От: Re: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Пак ще си го изберат сигурно. :)
Гарантирано! В малките общини има два начина да спечелиш кметските избори .По евтиния - роми (ако има достъчно) + няколко местни кореняшки фамилии ,които в последствие ще облагодетелстваш стабилно. Втория вариант се ползва , когато няма достатъчно роми .Тогава трябва да хванеш повече фамилии и съответно да остане по малко за теб. Мисълта ми е , че в тези малки общини местните избори са много по важни и от парламентарните , всеки трябва да "лапне " нещо (кой повече , кой по малко ) , и ако на кмета е с дългосрочна стратегия няма бутане . Пример: " ако не гласуваш за мен догодина няма да имаш място за палачинки до плажа за 50 лева наем на сезон "
 

Горе