еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

nortrant

Well-Known Member
Тежък инцидент прати Ивайла Бакалова в болница
http://karticata2.tv7.bg/Новина/Теж...-в-болница_l.384_i.10155206.html#.U3NIcyhKOih

да припомним, че наскоро правиха реклама на предаването като маскиран влезе в парламента и пусна пеперуди
има съмнение, че някакъв от бсп (май) му е помогнал да ги внесе
http://offnews.bg/news/Общество_4/Къртицата-пуснала-пеперудите-в-парламента_307303.html


Няма журналисти които да проверят какво става с този нещастник който е пуснал пеперудите, как е наказан
всеки ли може да си влиза маскиран, всеки ли може да пуска животни в парламента
и ако не - какви са наказанията и дали са приложени върху въпросни тип
по всяка вероятност - не, но трябва да се провери защо

темата нямаше да я има, ако хората за ТВ7 не участваха в управлението на държавата
т.е. - имам пълното право да се възмущавам
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Идват избори - накажи ги. Доколкото се сещам, това е единствената прашка, дето я имаме.
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Абе що тв7 имат плаващ адсенс банер на сайта си?
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Какво общо има инцидентана Ивайла с Пеевски? Пийте си хапчетата

Съмнения си бил имал - още тогава Иван и Андрей казаха кой им е помогнал.
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Какво общо има инцидентана Ивайла с Пеевски? Пийте си хапчетата

TV7 е партийна телевизия. Защо е нужно да правят рейтинг с такива опасни зрелища за простолюдието, след като имат достатъчно пари?
А това което се случи в парламента показва как БСП използват институцията за да правят реклама на това тъпо предаване.

Да не споменавам, че предаванията на ТВ7 които се споделят са новини за трагедии, инциденти и евтини жълти предавания за мистерии и загадки. Това дава сведение за качеството и аудиторията на (партията) телевизията.

Не знам какво са казали Иван и Андрей


Председателят на Централната избирателна комисия в изпълнение на Решение № 350-ЕП, Решение № 351-ЕП и Решение № 361-ЕП от 13 май 2014 г. състави актове за установяване на административно нарушение на:

Волен Николов Сидеров в качеството му на председател и представляващ политическа партия „Атака" за използване в предизборната кампания на агитационен материал, накърняващ добрите нрави;

Николай Тихомиров Бареков за накърняване на добрите нрави, честта и доброто име на кандидатите и за отправяне на политически внушения във вреда на една или друга партия или кандидат, извършено чрез публикуване на статии във в. „Труд" и в. „24 часа" на 10 май 2014 г.;

„ТВ Седем" ЕАД, ЕИК 175093731, представлявано от Десислава Тошева Тошева - изпълнителен директор, за излъчване в търговска реклама на телевизията на агитационен клип, с който се отправят политически внушения в полза или във вреда на една или друга партия, коалиция или инициативен комитет или кандидат.

някой знае ли за какво става на въпрос?
@Remind гледа по цял ден ТВ7, най-вероятно ще знае :)
 
Последно редактирано:
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Aми не знам, но ти нали не гледаш никога тв7, кажи ти
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

поправка - тв7 е корпоративна телевизия
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

болен е глобен за антигейска агитация в предизборен клип/себеотрича сам себе си imho/
дудука за някакви клетви, "няма да се продам на доган" и бла-бла
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

На мен Нова тв повече ми прилича на партийна телевизия,трябва да си сложат едно лого "Боко тв"
 
Re: От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

На мен Нова тв повече ми прилича на партийна телевизия,трябва да си сложат едно лого "Боко тв"

В това няма спор. Нещо БТВ позаглъхнаха от към репортажи за ГЕРБ. Да не би и на там да са спели парите. :) Ех, капитализма ще ги затрие всички. :)
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Aми не знам, но ти нали не гледаш никога тв7, кажи ти

баси логиката
не я гледам, как да кажа?

На мен Нова тв повече ми прилича на партийна телевизия,трябва да си сложат едно лого "Боко тв"

Нова е по-скоро анти-БКП и е ясно на всички
а ТВ7 трябва да си променят логото и да сложат един грух-грух
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

E като не гледаш какво си тръгнал да коментираш?
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

.............
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Нали тв7 начело с дудука наруши закона в деня за размисъл и цял ден даваше репортажи от костинброд, за който пчеличката мая му подшушна. Някои знае ли какво стана с аферата костинброд в крайна сметка или всичко беше един фарс?

А бе някои знае ли кой спонсорира кампанията на бюрека? Не трябва ли това да е прозрачно? Айде другите партии имат субсидии приемаме че са от там. Последно работеше за 8 бона на месец сам си показа трудовия договор по ТВ-то от къде тия милиони за избори?
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Не си задълбочавайте герберските мозъчета ами изчакайте да ви спуснат опорните точки ( отговори ) , не се мъчи, не ти отива да мислиш.
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Нали тв7 начело с дудука наруши закона в деня за размисъл и цял ден даваше репортажи от костинброд, за който пчеличката мая му подшушна. Някои знае ли какво стана с аферата костинброд в крайна сметка или всичко беше един фарс?

А бе някои знае ли кой спонсорира кампанията на бюрека? Не трябва ли това да е прозрачно? Айде другите партии имат субсидии приемаме че са от там. Последно работеше за 8 бона на месец сам си показа трудовия договор по ТВ-то от къде тия милиони за избори?

E дудук без пари виждал ли си? Просто е хванал тясна нисша от супер богат клуб от обърчи с фирми :)
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Не си задълбочавайте герберските мозъчета ами изчакайте да ви спуснат опорните точки ( отговори ) , не се мъчи, не ти отива да мислиш.

Поне успявам да сглобя повече от едно изречение, с известен смисъл в тях, което не може да се каже за теб.

В интерес на истината току що мина друго през ума, аз от както пиша в политика не въм видял от теб нито едно смислено разсъждение на каквато и да е тема. Искам да запитам някой от участниците във този форум виждал ли е изобщо Реймънд да разсъждава със собвтвени думи или това е мираж?
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Не си задълбочавайте герберските мозъчета ами изчакайте да ви спуснат опорните точки ( отговори ) , не се мъчи, не ти отива да мислиш.

Опорните точни , които изтекоха бяха на БСП не на Герб . Та не се мъчи да си правиш шеги с опорни точни.
Опорните точки се спускат на БСП троловете (като теб) , а парчетата пица на агитката на Атака и лудия Волен.....
За избирателите на Барека има кебапчета (лично печени от него) . Та за всеки по нещо .....
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

За избирателите на Барека има кебапчета (лично печени от него) . Та за всеки по нещо .....

Сега ще ядат кебачета ама 3 месеца след като го изберат ще изядат неговто кебапче :D
 
От: еййй, т'ва свинята Пеевски няма никакъв срам

Герберите пишете ли си кога да се включвате в някоя тема под строй? Бурна и биоза се бяха загубили, но сега намериха време един след друг да се изказват. Ходете да си четете опорните точки и не размислявайте над такива теми пак ви казах, не ви се отдава, а и ви се смее целия форум.
 

Горе