записваите често работата си...

CrAzY-MaST

Well-Known Member
над 3 часа работа върху дизайна на един нов сайт и какво... шибания ток спря... и каво... всичко на вятъра -> сега от начало...
добре е да сейфате често работата си, защото на всеки може да се случи
:evil:

edit:
сега ще го натряскам за 10-тина минути... дано се получи нещо :lol:
 
При мен е ставало много пъти само, че компютърът ми запича... Нямате си на идея какво е докато не го преживеете... часове работа и накрая всичко на вятъра... после трябва да поблъскам 1-2 часа на крушата, за да се успокоя! Вече съм си взел поука, де :)
 
kanadeca каза:
При мен е ставало много пъти само, че компютърът ми запича... Нямате си на идея какво е докато не го преживеете... часове работа и накрая всичко на вятъра... после трябва да поблъскам 1-2 часа на крушата, за да се успокоя! Вече съм си взел поука, де :)
ахам....
и най-лошото е когато си чакал с минути да ти тръгне фотошопа след като е забил, и накрая... :lol:
 
Като работя в някоя програма профилактично натискам комбинацията Ctrl+S през минута :)

и на мен не ми се случва за пръв път, но сега се замислих да си ъпдейтна малко компа и да не му влияят прекъсванията на тока

Вземи си UPS, вече не са толкова скъпи тези машинки за домашно ползване, а помагат доста :D
 
На кой не му се е случвало да се прецака по този начин...

В нашата държавича сме прецакани от вякъде тока прекъсва вода няма по цели седмици ... изобщо.

На нали сме си Родолюбиви Б-ри ще се мъчим до край и ще превъзмогваме грудностите :lol: :lol: :lol:

Решението е UPS. Ако и УПС-а не помага (няма ток за повече от 1-час ), копуваш един агрегат на бензин и си ти човека. А пък за нас от варна понеже и вода няма копаем пред блока и един краденец и си живеем щастливо :p
 
Хе кофти случка. На всеки в ИТ сферата се е случвала наистина, но не мога да проумея едно нещо. При положение, че всеки в този форум говори за интернет маркетинг, за уеб сайтове, за СЕО и др. как така допускате да работите по 3 часа без да сте запазили работата си?
 
И при мен се е случвало и е доста кофти, но така и не се научих да сейвам профилактично, цъкам от край до край и ако не дай боже компютъра забие - изяжда 2,3 удара и почвам на ново ;)
 

Горе