защо във този раздел мненията не се броят?

От: защо във този раздел мненията не се броят?

Защото се използваше едно време за лесно натрупване на мнения и то безполезни мнения... който обаче са си валидни
готово гласувах
си е напълно валидно мнение дори и повторено 10, 20 или 50 пъти и например е неправилно да дадете червена репутация на такова ... човека имал желание гласувал и уведомил дори и 100 пъти да го е направи... ако някой му шляпне червена репутация нищо че се повтаря и поста е тъп не е прав и ще трябва да трия червено от такива.... та затова не се броят...

а офтопика ... много хубави теми са започнали там (сега имаме малко разводянване поради политическата обстановка) ама мисля скоро ще се нормализират нещата

иначе и в кофата не се броят
 
Последно редактирано от модератор:
От: защо във този раздел мненията не се броят?

a защо не се направи същото и за оффтопика?
На тези които пишат само в този раздел - не би трябвало да им се "отброяват" мненията от оффтопика, защото правим грешно впечатление :p .
А и темата на форума е коренно различна - такъв раздел е нужен..но мисля, че е приравнен с по-важните - приерно Пазара - даже пазара е захвърлен по-надолу
 
пазара си седи долу от много време с умисъл като посещавана секция без алтернатива все пак да си уебмастър включва и аспекти от маркетинг и модел на поведение на посетителите :)

освен това офтопика е доста посещаван ама може да изтестваме какво ще стане ако не се броят ей сега ще го ъпдейтна да видим как е после може да го върна
 
колко готово не се броят в офтопика ти имаш около 1400 по малко от преди
аз около 2000
алъна около 1500 по малко
блинки като топ спамър почти 3000 по малко

някой друг да видим с колко са му по малко
 
От: защо във този раздел мненията не се броят?

дам..
нека и другите си кажат мнението

има един минус aко се остави така - новите ще трябва да събират мнения в другите раздели :D
 
От: защо във този раздел мненията не се броят?

Ще се превърне оффтопика в чат и всеки ще се лигави щото не се брои нищо там. Нещо като Кофа 2.0. Така ги виждам нещата. :)
 

Горе