избягвайте от superhosting.bg -мнения

Моля, администраторът/модераторът на този форум да се произнесе относно молбата за БАН!
Бате, ти точно с какъв мозък си дошъл с такъв това да раздаваш правосъдие? Там във фирмата не ви ли следят по социалните сайтове да не избухвате по адрес на клиентите си. ;)
 
Няма проблеми ако искат на 500% да вдигат но да предупредят, супер некоректно от тяхна страна! Това е проблема и още в самото начало го написах но заради г-н DataAddicted темата се "разточи" с учудване - какъв е този човек !? ех, че не съм един модeратор, :D
Аз пък не знам как не си научихте урока. Там който и да е дошъл да реве тук е било в повечето случаи именно заради някакво драстично поскъпване на плана, за който той не знаел. А примерно знаеш ли, че от нова година cpanel имат нови цени? Ако случайно си чувал, сигурно това с покачването на цените на някои хостинги не би трябвало да те учудва чак толкова много. Колкото до поведението на @DataAddicted , не знам как са го изтървали от някоя нощна смяна. :)
 
DB админът им e.
 
Аз пък не знам как не си научихте урока. Там който и да е дошъл да реве тук е било в повечето случаи именно заради някакво драстично поскъпване на плана, за който той не знаел. А примерно знаеш ли, че от нова година cpanel имат нови цени? Ако случайно си чувал, сигурно това с покачването на цените на някои хостинги не би трябвало да те учудва чак толкова много. Колкото до поведението на @DataAddicted , не знам как са го изтървали от някоя нощна смяна. :)
Не ми се е случвало преди, чак такъв драстичен скок и без никакво известие! За това сметнах, че е редно да напиша за това някъде, но явно това не им е за първи път! И от 7 години поне не съм влизал във форуми именно заради такива образи като DataAddicted но поне е забавен.
А между другото вече съм сигурен, че не е от екипа на компанията! Прочети на горе, щял да ме предложи на колектива лично на мен да ми вдигнат плана на 1000% - Пълен смешко :D
 
Последно редактирано:
Аз отдавна съм изчезнал от тяхното полезрение. @Ivailo.R Митовете с IP-тата не са нищо страшно от доста време. Пре спокойно си се махаш от там, биеш им шута и ще спестиш много, ама много повярвай ми!
А колкото до господина дето пише от тяхно име, в момента той дори е подсъдим в нарушение на технните правила, защото подронва престижа на компанията за която работи и то по много смешен начин. НО, НЕ Е ЗА СЕФТЕ! Има още много подобни неща из форумите, само че някои от форумите, понеже са при тях ( или бяха по това време ) са изтрили всички тези неща, но съм бил свидетел на живо, преди да изчезне това. Така че подобно нещо не ми е ново, нито пък за тях или техни служители, действащи частично без разрешение.
 
Да не забравите като вдигат цените на сиренето да оревете орталъка. За 100 лв годишно гневна тема, човек не знае да се смее или да плаче...
 
Да не забравите като вдигат цените на сиренето да оревете орталъка. За 100 лв годишно гневна тема, човек не знае да се смее или да плаче...
Напълно съгласен съм с изразеното мнение, цените трябва да се вдигат, и ще продължат да се вдигат, обещавам ви! :)
 
Да не забравите като вдигат цените на сиренето да оревете орталъка. За 100 лв годишно гневна тема, човек не знае да се смее или да плаче...
Прочетете за какво става на въпрос! Не е проблема с вдигането на цената! И ако на това му викате гневна тема... Но както и да е! Пък ако вдигнат сиренето... с такъв процент, никой няма да забрави да ореве "орталъка" е тогава ще е гневна тема! Ако ти се струва гневна, твоя приятел DataAddi... е направи такава.
 
Прочетете за какво става на въпрос! Не е проблема с вдигането на цената! И ако на това му викате гневна тема... Но както и да е! Пък ако вдигнат сиренето... с такъв процент, никой няма да забрави да ореве "орталъка" е тогава ще е гневна тема! Ако ти се струва гневна, твоя приятел DataAddi... е направи такава.
Виновен си, изобщо не се оправдавай като девица!!
 
Аз съм при тях, защото въпреки по-високата цена, им го изкарвам през носа. :D Например те ми направиха обновяването на SSL сертификатите, без да им плащам нищо за това. Нито за рестор от бекъп им плащам, нито за настройване на DNS-и. В общи линии това, което се изисква от мен е само да им платя на датата. От там нататък аз изисквам от тях. И до днес не са ми отказвали. :)
 
Аз съм при тях, защото въпреки по-високата цена, им го изкарвам през носа. :D Например те ми направиха обновяването на SSL сертификатите, без да им плащам нищо за това. Нито за рестор от бекъп им плащам, нито за настройване на DNS-и. В общи линии това, което се изисква от мен е само да им платя на датата. От там нататък аз изисквам от тях. И до днес не са ми отказвали. :)
Внимавай, че ся датааддиктед ще ти спре всичките привилеги хахах
 
Аз съм при тях, защото въпреки по-високата цена, им го изкарвам през носа. :D Например те ми направиха обновяването на SSL сертификатите, без да им плащам нищо за това. Нито за рестор от бекъп им плащам, нито за настройване на DNS-и. В общи линии това, което се изисква от мен е само да им платя на датата. От там нататък аз изисквам от тях. И до днес не са ми отказвали. :)
ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :D:D:D:D:D
Всичко изброено се прави автоматично! Или иначе казано между 2 и 3 клика. Подновяването на ссл-а се прави с един клик, рестора да кажем с клик и половина а днс-а отнема около 2-3 клика зависи как си написал мейла. Иначе казано вервай си, че изискваш хахаха. Изискване е да ти направят миграция на аддон домейн със къстом система към друг твой хостинг акаунт към vps тогава ще имат работа, или да ти изтрият 152 мейла от преди 3 години и 4 месеца в конкретна кутия.
 
ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :D:D:D:D:D
Всичко изброено се прави автоматично! Или иначе казано между 2 и 3 клика. Подновяването на ссл-а се прави с един клик, рестора да кажем с клик и половина а днс-а отнема около 2-3 клика зависи как си написал мейла. Иначе казано вервай си, че изискваш хахаха. Изискване е да ти направят миграция на аддон домейн със къстом система към друг твой хостинг акаунт към vps тогава ще имат работа, или да ти изтрият 152 мейла от преди 3 години и 4 месеца в конкретна кутия.
Все ми е тая колко клика са. Специално ресторването от дата, която поискам, но само на базата, не е точно 2 клика. А и по-важното в случая е моето време. За мен времето ми е най-ценния ресурс. И при тях си го пестя. И мен цялото това нещо ме устройва. И пак подчертавам - МЕН ТОВА МЕ УСТРОЙВА. И 5 пари не давам ти или който и да било друг какво мисли за това, което аз правя. ;)
 
Виновен си, изобщо не се оправдавай като девица!!
Ти не си добре ве момче, за какво да съм виновен!? Ти ако работиш в компанията ще си най-големия "натегач" Бягай се гръмни най-добре, че такива като тебе никой не ги обича, освен на хората на които снасяш всичко!
 
Ти не си добре ве момче, за какво да съм виновен!? Ти ако работиш в компанията ще си най-големия "натегач" Бягай се гръмни най-добре, че такива като тебе никой не ги обича, освен на хората на които снасяш всичко!
Нали не мислиш сериозно, че работи при тях? :)
 
На 100% не работи при тях! Дали изобщо работи? Аз затова му писах ако работи в компанията. :)
Абе те взимат тъпаци, ако не си тъпак не почваш работа там, трябва да не разбираш от нищо за да могат да те обработят и да станеш бот. Ако имаш топки също, същото се отнася за мнение.
 
Аз предпочитам Jump BG, вече 3-4 години нямам проблеми с тях. Litespeed, добър мениджър на бекъпите, качествен support. Даже понякога помагат прекалено много за неща, които не им влизат в работата.

Не бих ги сменил, камоли за Супер Хостинг, където не спряха да звънят на клиентите ми да обесняват как трябва да си купят VPS за 1000лв на година, защото не им стига процесорното време или че имат прекалено много Inodes. хмм
 
Би ли посочил с няколко примера, как точно те обсипват с внимание? :)
Всичко под вечеря на свещи не се води обсипване с внимание.
 

Горе