Търся: изработка на онлайн магазин

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте, пичове, мацки и най-вече колеги!
Търся човек или екип от хора, които да ми направят онлайн магазин. Не ми трябват хора, които сега се учат да правят такива неща. Лесно мога да наема фирма, но вярвам, че тук също има специалисти, които биха свършили работата. А и ще се чувствам по-добре, ако помогна на някой човек/екип от тук.
Ето какво искам:
На начална страница - трябва да може да се селектира автомобил - марка, модел и година от падащо меню. След селекция, ще се изкарват продуктите, подходящи за този автомобил.
Менюта - продукт (падащо меню с марки), продукт (падащо меню с марки), Други, Промоции, Информация (падащо меню - за нас, новини, доставка, условия за ползване, политика лични данни), Контакти
Плащането ще става с наложен платеж. При избиране на продукт трябва да се пита за Име и Фамилия, Адрес, Телефон, да има отметка за фактура (ако се натисне, да се появява място за въвеждане на данни за фактура) и прозорец с информация за доставка (че не е включена в цената и е по стандартни тарифи на еконт с препратка към сайта на еконт) - освен когато не се поръчат продукти за 100 лв, тогава трябва да излиза, че доставката е безплатна.
Не знам дали обяснявам ясно, но това е в общи линии. Очаквам оферти със срок, цени (с фактура) и портфолио.
Връзка с мен: ЛС
 
Предполагам че визираш нещо което не е на готов CMS, като Woo, OpenCart и т.н., а нещо по-"къстъм". Имам един младеж, покрай клиента се запознахме, той е правил този сайт - xgparts.bg И доста добре ( учудващо за мен ) върви сайта и от към сео се изчистиха повечето проблеми и доста добре се лансира след основно СЕО . Ако ти харесва работата му ще ти препратя координати
 
Предполагам че визираш нещо което не е на готов CMS, като Woo, OpenCart и т.н., а нещо по-"къстъм". Имам един младеж, покрай клиента се запознахме, той е правил този сайт - xgparts.bg И доста добре ( учудващо за мен ) върви сайта и от към сео се изчистиха повечето проблеми и доста добре се лансира след основно СЕО . Ако ти харесва работата му ще ти препратя координати
много добър сайт, SEO-то е песен при тази скорост на зареждане
 
Дай повече информация, дали имаш някакви предпочитания, със сигурност не искаш SaaS, предполагам де. Но дали да е опен сорс или нещо къстам. Някакви технически специфики като начини на плащане, ще има ли интеграции с други системи и платформи, интеграции с доставчици, складови програми. Като цяло си дал доста добър ориентир. По-принцип ще ти искат още, някакво задание, за да дадат конкретно предложение. Но, ако си харесаш някой, може той да ти даде идеи и така да сформирате техническото задание. Успехи от мен с търсенето.
 
Здравейте, пичове, мацки и най-вече колеги!
Търся човек или екип от хора, които да ми направят онлайн магазин. Не ми трябват хора, които сега се учат да правят такива неща. Лесно мога да наема фирма, но вярвам, че тук също има специалисти, които биха свършили работата. А и ще се чувствам по-добре, ако помогна на някой човек/екип от тук.
Ето какво искам:
На начална страница - трябва да може да се селектира автомобил - марка, модел и година от падащо меню. След селекция, ще се изкарват продуктите, подходящи за този автомобил.
Менюта - продукт (падащо меню с марки), продукт (падащо меню с марки), Други, Промоции, Информация (падащо меню - за нас, новини, доставка, условия за ползване, политика лични данни), Контакти
Плащането ще става с наложен платеж. При избиране на продукт трябва да се пита за Име и Фамилия, Адрес, Телефон, да има отметка за фактура (ако се натисне, да се появява място за въвеждане на данни за фактура) и прозорец с информация за доставка (че не е включена в цената и е по стандартни тарифи на еконт с препратка към сайта на еконт) - освен когато не се поръчат продукти за 100 лв, тогава трябва да излиза, че доставката е безплатна.
Не знам дали обяснявам ясно, но това е в общи линии. Очаквам оферти със срок, цени (с фактура) и портфолио.
Връзка с мен: ЛС
Имаш ЛС
 
Не се предлагам, но погледна ли в Webmaster Marketplace/продава се темата:

Предлагам този чисто нов интернет магазин

edit: направо линк към магазина:

Преди време пуснах темичка с магазин, който смятам отговаря на повечето от посочените изисквания.
Освен това е готов инсталиран и конфигуриран и може да се разгледа като визия и функционалнот, а не някой да обяснява как ще изглежда и да се надяваш, че ще получиш нещо, а то да си остане виртуална мечта.
Разгледай, тествай, акко допадне, можем да обсъдим.
Ако ли не здраве да е.
Желая успех.
Поздрави.

P.S. Само не ми задавай първо въпроса: "Цена", защото сам знаеш, че цената ще бъде финализирана, след подробно обсъждане на детайли по проекта.
 
Това ми харесва как изглежда, макар че е леко претрупано.
Честно казано все ми е тая платформата. Искам да е леко, да зарежда бързо, имам известни сблъсъци с wordpress и със сигурност няма да е то. Opencart не е зле, но каквато и да е платформата, ще е къстъм за моите изисквания. Много ми е важно SEO-то. То ми е по-важно от сайта, дето се казва. Идеята ми е добра, сондирал съм за мнения и понеже и друг път съм попадал на "велики майстори", след които се чудя кое точно да оправя първо, селекцията ще е внимателна. Имам 3 предложения засега, които съм ги разгледал и ги обмислям. Чакам още някой колега да предложи нещо. След това ще потърся хора и извън този форум (макар, че не това е идеята ми) и накрая ще се спра на оферта. Като цяло не ме блазнят оферти на абонаментен принцип, понеже първата година поне такъв бизнес ще е на загуба, което означава да плащам за нема нищо. Очаквам още предложения.
 
Това ми харесва как изглежда, макар че е леко претрупано.
Честно казано все ми е тая платформата. Искам да е леко, да зарежда бързо, имам известни сблъсъци с wordpress и със сигурност няма да е то. Opencart не е зле, но каквато и да е платформата, ще е къстъм за моите изисквания. Много ми е важно SEO-то. То ми е по-важно от сайта, дето се казва. Идеята ми е добра, сондирал съм за мнения и понеже и друг път съм попадал на "велики майстори", след които се чудя кое точно да оправя първо, селекцията ще е внимателна. Имам 3 предложения засега, които съм ги разгледал и ги обмислям. Чакам още някой колега да предложи нещо. След това ще потърся хора и извън този форум (макар, че не това е идеята ми) и накрая ще се спра на оферта. Като цяло не ме блазнят оферти на абонаментен принцип, понеже първата година поне такъв бизнес ще е на загуба, което означава да плащам за нема нищо. Очаквам още предложения.
Това е темата която е позлвана тук ( долния цитат ), аз нарочно нищо повече не писах.
Не се предлагам, но погледна ли в Webmaster Marketplace/продава се темата:

Предлагам този чисто нов интернет магазин

edit: направо линк към магазина:

Преди време пуснах темичка с магазин, който смятам отговаря на повечето от посочените изисквания.
Освен това е готов инсталиран и конфигуриран и може да се разгледа като визия и функционалнот, а не някой да обяснява как ще изглежда и да се надяваш, че ще получиш нещо, а то да си остане виртуална мечта.
Разгледай, тествай, акко допадне, можем да обсъдим.
Ако ли не здраве да е.
Желая успех.
Поздрави.

P.S. Само не ми задавай първо въпроса: "Цена", защото сам знаеш, че цената ще бъде финализирана, след подробно обсъждане на детайли по проекта.
 
Това ми харесва как изглежда, макар че е леко претрупано.
Честно казано все ми е тая платформата. Искам да е леко, да зарежда бързо, имам известни сблъсъци с wordpress и със сигурност няма да е то. Opencart не е зле, но каквато и да е платформата, ще е къстъм за моите изисквания. Много ми е важно SEO-то. То ми е по-важно от сайта, дето се казва. Идеята ми е добра, сондирал съм за мнения и понеже и друг път съм попадал на "велики майстори", след които се чудя кое точно да оправя първо, селекцията ще е внимателна. Имам 3 предложения засега, които съм ги разгледал и ги обмислям. Чакам още някой колега да предложи нещо. След това ще потърся хора и извън този форум (макар, че не това е идеята ми) и накрая ще се спра на оферта. Като цяло не ме блазнят оферти на абонаментен принцип, понеже първата година поне такъв бизнес ще е на загуба, което означава да плащам за нема нищо. Очаквам още предложения.
Според мен говорите за различни неща. Програмистите по принцип не инсталираме Opencart. Можем обаче да Ви изготвим къстъм плъгин за тази или друга система. От това, което прочетох, най-добрия вариант за Вас е фирма. Теми и инсталация на OC, SEO, къстъмизация са поне двама или трима различни колеги.
 
И на мен нещо ми убягна мисълта в словореда

Лично аз оттеглям предложението си в тази тема, дори и да не си го взел предвид.
Приеми, че само съм демонстрирал какво може да се получи.
Самоопределям се като „разцъквач“ на готови ecommerce системи и смятам, че във вашия случай за да не берем ядове и двете страни е по добре да ви го „къстъмизират“ други.
Ако сам не се справиш с темата, която ти е посочил СЕО.БГ, ползвай го него, вероятно има необходимия опит и би ти помогнал.

Инвестицията в подобен магазин надали ще надхвърли пряко сили повече от 500-600 лв, та ако нагласата ти е че за една година няма да можеш да избиеш с продажба на авточасти, които обикновено са с 40-50% търговска отстъпка, няма да ти е лесно.
Желая успех на проекта и го сподели като стане да го погледнем.
Пък знае ли човек, всяка кола се чупи. Може и да си купим нещо от тебе, да помогнем в бизнеса на колега от форума, както го каза в първия си пост.
Хайде, да си здрав и действай смело.
 
Само ще дам едно изречение, защото виждам, че човекът изобщо не е наясно какво иска.
1) Проектът изобщо не опира до вземане на тема и пускане на wordpress инсталация
2) Autodata предлагат готово решение за имплементация:

База данни с части, производители, модели... коя за кой модел и коя модификация двигател и т.н.
 
Здравей, приятел, мислех да не пиша в тази тема, защото всеки пост е доста несериозен тук, но искам да напиша нещо като помощ и насоки за теб, много не се разбира какво точно искаш. Ти ли ще вкарваш продуктите или искаш да продаваш всякакви части от каталог :) , защото интеграцията с база данни от https://www.tecalliance.net/ примерно, струва между 200$ и 900$ в зависимости от плана. Не си написал бюджет примерен, ще е хубаво да имаш бюджет, защото изработката на такъв сайт, трябва да се срещнеш с консултант и няколко часа да се обсъди. Принципно един такъв сайт струва между 15 - 20 хиляди лева и работата е 2 - 3 месеца като изработка, не знам на колко си години, но ако си голям човек със сериозни намерения ще искаш да бъде направено добре.

Няма да предлагам моята услуга, макар, че имаме изработени такива 24 сайта в цял свят, ще ти предложа да пишеш на studiox и stenikgroup, хората са сериозни пионери и ще ти помогнат. Успех.

Поздрави,
Станимир И
 
Както написах - очаквам предложения тук на ЛС. Принципно такъв сайт не струва толкова, колкото Станимир казва. В смисъл може някой някъде да е платил толкова, но лично аз познавам хора с такива сайтове и те далеч не са платили такива пари. Едната 0 е добавена ей така според информацията, която имам.
Благодаря на всички, които ми писаха, чакам и други.
 
Едната 0 е добавена ей така според информацията, която имам.
Всъшност съм съгласен със Станимир (сефте). 2к са смешни пари за истински продукт. Този ще има и доста къстъм елементи. Успех с проекта!
 
Както написах - очаквам предложения тук на ЛС. Принципно такъв сайт не струва толкова, колкото Станимир казва. В смисъл може някой някъде да е платил толкова, но лично аз познавам хора с такива сайтове и те далеч не са платили такива пари. Едната 0 е добавена ей така според информацията, която имам.
Благодаря на всички, които ми писаха, чакам и други.

Здравей, искам да споделя, че аз не искам да вземам такива пари, ако зависи от мен ще правя магазини за 1000 лв, просто нещата не са както 2010, на мен лично не ми е хубаво когато кажа на клиенти по-телефона ами това ще струва 7 или 15 хиляди лева. Реално ако някой изработи този магазин за 10к, печалбата ще е не повече от 2000 лв за уеб студиото. Аз лично ти пожелавам да намериш хубава изработка до 2к в лева, няма лошо в това в България всеки гледа да не плати повече защото знаем какво е положението тук и заплатите на хората, аз не живея в пещера все пак. Качил съм една снимка за сравнение от Facebook, която срещнах днес.
 

Прикачени файлове

  • comment100.PNG
    comment100.PNG
    10.1 KB · Преглеждания: 43

Горе