испански език

От: испански език

тегли филми на спаниш от замундата, слушай и чети субтитрите..
 
От: испански език

Друг начин няма ли? Не ми се гледат филми пък камоли бози и то на испански.. :(
 
От: От: испански език

Друг начин няма ли? Не ми се гледат филми пък камоли бози и то на испански.. :(
На теб въобще не ти се учи език, но изпитваш психологическа необходимост да пуснеш тема, в която някой да ти прави предложения. :mrgreen:
 
От: испански език

Помисли си добре.Много учене трябва.Не е от лесните езици.
 
От: испански език

Отиди в Испания за половин година.
Тук не позна. За половин година само ще започне да чува езика,преди това ще си мисли че пеят а не говорят.Местните говорят на най различни диалекти.Само по телевизията можеш да чуеш литературен испански сиреч кастеяно.
 
От: испански език

harkon учи ми се просто неискам от филми.
qNuZoV сестра ми е в Испания и ни кани след няколко месеца при нея и искам да науча езика, да не стане така, че да отида и да не мога да кажа 1 дума на испански.
:)
 
От: испански език

ааа при племенничето значи... Просто говори (на къфто език знаеш, може и български) на местното население с високомерен тон и изражение тип "ебати простите селяци, не чактисват чужди езици?" .
 
От: испански език

ааа при племенничето значи... Просто говори (на къфто език знаеш, може и български) на местното население с високомерен тон и изражение тип "ебати простите селяци, не чактисват чужди езици?" .
Ами ще видя.. сега чакам сестра ми да се появи в скайп да я питам тя как го е научила :)
 
От: испански език

Запиши се на един курс в kabinata.com и си понаучи малко лексика и си готов.
Аз ходя редовно там и не бих казал, че езика е труден. Без да съм седнал да го уча вече разбирам чат пат някой неща и знам някой думи. Но най-добре положи един курс начален онлайн и да не ти пука.
ето какво предлагата те
- До 4 учебни часа всеки ден с преподаватели на живо онлайн
- Виртуална класна стая
- Мултимедийни уроци, аудио материали, диктовки и тестове
- Пълно покритие на испанската граматика с много аудио записи и диалози
 
От: испански език

Намери си мултимедийните курсове на Rosetta Stone (може да ги изтеглиш от торентите). В книжарниците е пълно с всякакви самоучители и речници, препоръчвам ти тези на Релакса.
 
От: От: От: испански език

Отиди за известно време при сестра ти и ще научиш езика.
Нали това казах по-горе, че след няколко месеца ще ходя и като отида искам поне нещо да знам от езика.. :)
 

Горе