как блогами да излиза в търсачките??????

От: как блогами да излиза в търсачките??????

Блинки аз имам по гениална идея, за да имат хора достъп до този под форум, трябва да изпратят смс със ника си на номер 1234 :) И ръчно да се дават привилегии, за писане в този форум, там да кажем ще могат да отговарят всички над 500 мнения :) И спечелените пари да се дават за Аурдс :) :p
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Блинки аз имам по гениална идея, за да имат хора достъп до този под форум, трябва да изпратят смс със ника си на номер 1234 :) И ръчно да се дават привилегии, за писане в този форум, там да кажем ще могат да отговарят всички над 500 мнения :) И спечелените пари да се дават за Аурдс :) :p
Ето едно добро предложение.....:) :) :) Наистина след около 500 мнения и постояно следене на новото тук, както и коментиране по старите теми (така да се направят тези постове), няма начин да не си няколко нива (много ако питаш мен) над това, в което си се регнал - още в началото.:wink: Ама си е малко дискриминация. И ще има мнения, от тези които искат да се джойнат, от сорта на "Съгласен с теб", "Това е здраво, мой"...

То така или иначе се дава за АдУърдс. :wink: Но е доказано че съвета/консултацията, като ти е платен/а - обикновено се слушват повече, ако ти го подметнат фри. Психически си мислиш, че е хубаво да го вземеш под внимание, защото е стойностен и няма си купиш нещо ако не ти носи бенефитц, нали?:)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Накратко, правиш подфорум за абонати (най-общо казано), събира се групичка от желаещи които се записват съответно плащат със СМС за определен срок.Няколко души "дирижират" нещата и отговарят на зададените въпроси (естествено трябва да го поднесат в разбираема форма за новака) .Новаците си обменят линкове, показват постигнатите резултати, помагат си за да бъдат печеливши сайтовете им, т.е. един вид една група която заедно се стреми да напредва.Трябва да има няколко подфорума,1 за първите стъпки - как се прави сайт, какво представлява рекламата и какво разнообразие има в нея, какво се рекламира и доста подобни въпроси; 2-ри форум за средно напреднали .... ; 3-ти за хора които претендират да са добри в този бизнес, като тези хора могат да кандидатстват и бъдат удобрявани от специалистите. Това са просто идеи ... разработете ги, аз си нямам на представа как точно иначе вече дасъм се захванал :)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Ник0 идеята ти е много добра, аз мога да им помагам много в първите стъпки :) Блинки и куулайс да кажат мисля, че ще е добре за форума да има такъв раздел :)
П.П. НИко пиши на скайп :)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Ник0 идеята ти е много добра, аз мога да им помагам много в първите стъпки :) Блинки и куулайс да кажат мисля, че ще е добре за форума да има такъв раздел :)
П.П. НИко пиши на скайп :)

Мерси че оценяваш, май е трябвало да се насоча в рекламата ... аз с мебели се хванах :)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

аз предлагам да се направи нещо като 100 поста за нова тема доло където продават разни сайтове и оферти защото гледам се напълни с спам регва се някакъв си и пуска тема продавам ...
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Мерси за предложенията - ще го мислиме силно това. Възможност си е и скоро ще гледаме по някакъв начина да се развият, но ще са в интерес на потребителите, както винаги е било.

Сори, но за да го направим в приемлив вид за новаците, това означава само едно - да е фри. А това си е по старому - нищо иновационно. Много се съмнявам, че ще има голям успех платения подфорум. ;)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Много се съмнявам, че ще има голям успех платения подфорум. ;)

и аз тва викам, просто трябва да проявявате търпение към тъпи върпоси:)
 
От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

и аз тва викам, просто трябва да проявявате търпение към тъпи върпоси:)
Не, няма проблеми. Аз от към финансовата част се притеснявам - едва ли ще има някой да си плаща на месец по некви пари. Иначе ако има такова, там ще си е яко адванс и наистина ще се получава най-доброто и всякакви въпроси ще бъдат сериозни там. Независимо от тъпотата им.:)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Аз съм навит "Секция на експертите" да бъде платена и бих плащал. За другите няма смисъл сякаш ;)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Аз съм навит "Секция на експертите" да бъде платена и бих плащал. За другите няма смисъл сякаш ;)
Мерси за поддръжката, стабилно мнение. Еми ще пуснеме и една такава анкета, лично ще я пусна (обещавам тук) след примерно 2000-ния потребител.:) Искам да видя какво ще е мнението по принцип.

Но съм сигерен че сериозните ще си останат такива. Мерси за поста, а и другите се ядват:)
 

Горе