как да изтегля парите си от paypal

От: как да изтегля парите си от paypal

В Transaction details на пейпал има add tracking опция,също и в ибей,напиши го и на 2те.Или май беше confirm shipping/shipment.
 
От: как да изтегля парите си от paypal

здравейте , в paypal парите още още са блокирани . Проверих тракинг номера в pulpost и излиза че на 04.06.2014 че уй го товарят ,но до сега само това излиза ...
Кога горе долу ще се отблокират парите в paypal?
 
От: как да изтегля парите си от paypal

мерси колеги , а ако пратката е пристигнала ,трябва ли да отбележа някъде в paypal или ebay ? и къде?
 
От: как да изтегля парите си от paypal

Значи ти един път като си закачил тракинг номера в E bay и PayPal това е достатъчно. Ако всичко е наред и е пристигнала пратката пиши един FeedBack на купувача, че му благодариш за покупката. Той ако ти напише също FeedBack ,че е доволен PayPal автоматично ще ти освободят парите, а ако не ти пише мисля, че след 21 дни ще можеш да си ги вземеш към картата. Другото което исках да споделя е E bay в момента ако си нов те държат под лупа и все още не знаят дали могат да ти имат доверие. Дали си коректен и така на татъка заради това ти се задържат парите. След като направиш 90 дни след първата си продажба и всичко е наред нямаш отрицателен FeedBack от недоволен клиент ще ти освобождават парите моментално. За да стигнеш то това време обаче трябва да си сериозен с клиентите. Ако някой си поръча и му откажеш поръчка е най-лошото да знаеш. Така ,че си прави хубаво сметката предварително и си избери пазар където да продаваш и ще ти бъде изгодно. Отрицателен FeedBack от клиент, който си е платил за артикула и му се откаже е много често срещано. Просто не знаеш на какъв човек ще попаднеш. Той всъщност не знае какво може да ти коства на теб (край на кариерата ти като продавач в E bay- особено ако си нов и нямаш продажби) ,но скрит зад компютъра може да напише доста лоши коментари за теб. Това което изисква от теб E bay е да предлагаш на клиентите ,които влизат в платформата най-доброто обслужване. Друго тях не ги интересува и ти ако не го правиш много бързо те махат и те заменят с друг, който може да го прави. Успех Желая !
 
От: как да изтегля парите си от paypal

Другото което забравих да ти кажа е да си смяташ 15% от сумата на която продаваш като разгоди за E bay(10%) и PayPal(3.5-5%) много важно за да не се набутваш. Тези такси ти вървят винаги.
 
От: как да изтегля парите си от paypal

Другото което не разбрах е , 21 дена след като съм го изпратил или 21 дена след като е получил стоката ? Купено е на 30 май , пратено е на 2 юни ...
 
От: как да изтегля парите си от paypal

И днес проверих коментарите ми , имам положителен коментар и е взел пратката от Тайван ,но парите в paypal все още са блокирани
Другото което имам visa electron ,но не ми дава да я регистрирам в paypal
Това изписва
This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.
 
Последно редактирано:

Горе