ковид проекти

rujel

Well-Known Member
Тук някъде в началото на пандемията ми попаднаха идеи за подобни сайтове. Вече обаче не мога да намеря темата, защото при търсене с Google само сектата на кодидитите ми излиза, а определено не там съм виждал въпросното нещо...
 
Май беше за един домейн, който един от потребителите тук искаше да продаде или да му се даде идеи какво да го направи, в каква посока да го развие спрямо тренда. Нещо такова ми се върти в главата на мен. Може би, @rujel това има предвид. :)
 
Blinky имаше май за някакъв домейн. Но май и някакъв сайт имаше някакъв някакви ентусиасти започнали да правят...
 
Да не в това случайно:

 
Много приказки за "кризата е възможност", "в такива моменти си проличават истинските предприемачи" и т.н. На практика тук се спомена само въпросния домейн с печатна грешка и няколко шанаджийски схеми с маски.
 
Много приказки за "кризата е възможност", "в такива моменти си проличават истинските предприемачи" и т.н. На практика тук се спомена само въпросния домейн с печатна грешка и няколко шанаджийски схеми с маски.
Защо имам някакъв друг спомен? Въпросният домейн си го спомням и не е интересно и полезно нещо...
 
От 1 година търсиш идеи.
Хвани се най-накрая с нещо.
 
От 1 година търсиш идеи.
Хвани се най-накрая с нещо.
Проблемът е, че не намирам подходящи хора, а сериозни проекти от сам човек не се правят. Иначе имаш лично съобщение.
 

Горе