кой е Александър Мирчев ?

Frost

Member
Добавяйки сайтовете си по директории забелязах, че някой доста сериозно си играе да оптимизира "Александър Мирчев" . Любопитството ми е голямо.. рових се, но не можах да си отговоря на въпроса какъв е тоя Александър ? Някой има ли представа ?
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Може да е новият президент :D То тук всичко се знае предварително няма нужда от избори.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

бах...колко домейна са купили...

но като напишеш името в гоогле излиза ...

Един от най-видните световно признати икономически експерти е Александър Мирчев. Той прдвиди и предупреди световната общност за преближаващата световна криза и представи план за справяне с нея. Д-р Александър Мирчев основава компанията Крул Корпорейшън (Krull Corporation), чиято основна цел е консултантска дейност на световни проекти. Крул Корпорейшън се намира във Вашингтон(САЩ) и се занимава с икономическия растеж, индустриалното разширение и с преструктурирането.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Добавяйки сайтовете си по директории забелязах, че някой доста сериозно си играе да оптимизира "Александър Мирчев" . Любопитството ми е голямо.. рових се, но не можах да си отговоря на въпроса какъв е тоя Александър ? Някой има ли представа ?

Щом не си открил кой е, значи целта на цялата работа е постигната ;)
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Има най-различни сайтове с истории, като се почне от приказка, та се стигне до президент
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Това е типичен пример за ORM.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Много интересно като идея. Толкова много ли е забатачил господина
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Добавяйки сайтовете си по директории забелязах, че някой доста сериозно си играе да оптимизира "Александър Мирчев" .
Не виждам нищо лошо в това. Досега съм го правил за трима доста известни бизнесмени(избягвам да споменавам имената на клиентите си, поради конфиденционалността на информацията). За Александър Мирчев не мога да говоря, не го знам кой е и не работя с него , но най- вероятно за него работи някой от колегите ни.Пожелавам му успех !
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Точно с 4 преглеждания на сателитите и се разбира кой ги опптимизира, поне ако следите БГ оптимизаторите =), само по стила и налинкването ще се сетите.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Точно с 4 преглеждания на сателитите и се разбира кой ги опптимизира, поне ако следите БГ оптимизаторите =), само по стила и налинкването ще се сетите.
Немога да се досетя, били споделил?
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Александър Мирчев е 70-тина годишен професор, защитил степента си във Фрайбург, учил в Германия. Работи в областта на медицината цял живот и днес във Варна(ако не се лъжа) той строи най-модерната клиника в Европа..
Това е, което се сещам за него. Ако греша, поправете ме.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

zaekyt - ( Калин) , или някой друг от seo4.bg, но определено по налинкването и сателитите е Калин.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

zaekyt - ( Калин) , или някой друг от seo4.bg, но определено по налинкването и сателитите е Калин.


Тоя малумник дето ми остави червена репутация :


"реклама ли им правиш? по търсене в google на seo4 ги няма... да не говорим ако търся по seo" - няма ли да каже кой е?

Егати кретена ще е тоя дето остави тая репутация. /
 
От: кой е Александър Мирчев ?

zaekyt - ( Калин) , или някой друг от seo4.bg, но определено по налинкването и сателитите е Калин.

Хахах, Калин пак си прави експерименти сигурно :)
Предположение: опитва се да ескалира търсене на база свръхинформация :)

Преди време бе класирал Google (страница от търсачката) в едно търсене... :)
 
От: кой е Александър Мирчев ?

То и тази тема ми се струва като част от цялата простотия :)
 
От: кой е Александър Мирчев ?

хаха няма нищо общо темата.. просто ми стана любопитно след като на няколко пъти попаднах на тоя. Ако смятате, че не е подходяща темата - махайте я.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

Не, темата си е добре, но навява мисли, че може да е част от схемата :)
Все пак е нещо различно и има какво да се научи от нея.
 
От: кой е Александър Мирчев ?

А този текст за световно признатия икономист като е публикуван на толкова места , не се ли води duplicate content ?
 

Горе