копеле какво стана :)))))))

най-добре да отидеш на лекар ;) и все пак дано се е оправило за постоянно. Ако не ти препоръчвам продават едни свещички за уши по аптеките и да ти кажа доста помагат :)
 
Бате много се радвам за теб, ще черпиш. :) Ще те видя и ще поздравя лично. Много се радвам. YEssssss
coolice каза:
бате супер :) все пак трябва да идеш ня лекар ..... може от капките да ти е миналовъзпалението и всичко да е ок :)

п.с. Седнах да уча (отворих учебника :roll: поне)

Да аз лично ако искаш ще дойда с теб на лекар. Никакво измъкване. :wink:

Бате аз ще уча вечерта:) Не че си вярвам но ще опитам.
 
грр като гледам май и аз трябва да отворя някой друг учебник :roll:
 
аз първия изпит го взех, та сега още 4 ;) сега в петък следващия и то математика ... и то МАТЕМАТИЧЕСКО МОДЕЛИРАНЕ ... страшна мизерия, та него дано взема пак другите нататък и тях де :roll:
 
arsenal каза:
ok така или инаЧЕ в понеделник имам час при лекарката да види дали всичко е ок

Кой понеделник - другият или по другият? Ако имаш нужда о компания - нали знаеш аз съм навит да те придружа. Много се радвам че всичко е Ок с теб сега и силно вярвам че ще остане така, но лекарят е задълже. :wink:
 
Добрата новина :) Колко се радвам като прочета нещо подобно, а не разстрел в училище или ПТП с жертви. Жив и здрав да си, братле.. Да чуваш, да виждаш, да пипаш, да докосваш и да усещаш... изживей живота си напълно :)
 
Днес ли беше на лекар? Как мина? Надявам се всичко да е минало добре и да чуем най-добрите новини.
 
Toва го учих наскоро по биология :)
Да не си страдал от внезапна глухота ;) - появява се обикновеннно сутрин след сън - обикновено засяга само едното ухо а с другото се чува нормално.
Еми поздравления , че си се оправил ама е добре да идеш на доктор
 

Горе