лол днес имам рожден ден!

testkiwi

Well-Known Member
Остарявам, пичове. Понеже нямам приятели, щот съм кофти пич, реших сам да си се поздравя. Баси и майката, кучи времена настават.

Ай, ми честито. Бая се заседях в тоз форум.

За рождения ден мисля да си купя kfc една кофа и тва е, щот съм скръндза яко :twisted:

Всяко пожелание ще е прието с радост и тъга.
 
От: лол днес имам рожден ден!

Остарявам, пичове. Понеже нямам приятели, щот съм кофти пич, реших сам да си се поздравя. Баси и майката, кучи времена настават.

Ай, ми честито. Бая се заседях в тоз форум.

За рождения ден мисля да си купя kfc една кофа и тва е, щот съм скръндза яко :twisted:

Всяко пожелание ще е прието с радост и тъга.

Аз мислех да взема някоя кака за 50-100 лева и да я вода на Deadpool - да ми прави хубаво докато гледам... Ама с т'ва здраве може да се размина и с двете удоволствия. :)
Честито, колега! Жив, здрав и всичко най-!
 
От: лол днес имам рожден ден!

Пожелавам ти приятели. Двама-трима, ма да са истински. Такива дето можеш да си кажеш два лафа с тях без да те затормозяват със собствените си проблеми или ти да затормозяваш тях са най ценни. Такива ти пожелавам.

Преди няколко часа на един такъв мой приятел му се роди дъщеричка(сърожденничка ти е, ли как там се вика... не знам и аз). Пия за нейно, ще глътна и за теб... да ви е честит деня в който сте се родили. Наздраве...

пп: абе май не сте в един де, ма карай... да сте живи и здрави и двамата...
 
Последно редактирано:
От: лол днес имам рожден ден!

Вие сдухвате ли се като имате рождени дни или защото ми е 29-ти си правя равносметка и се чудя "къдее сбъркахме" като от рекламата на спрайт :D
Аз лично не обичам празниците, дори изобщо.
 
От: лол днес имам рожден ден!

Много успехи ти пожелавам! Аз съм по - дъртичък 36 направих декември. Щастието е субективно усещане и нищо и никой не може да ти го даде. Затова са ми смешни картинки от рода по - добре да плача във ферари отколкото в трабантче ... гадното си е гадно... важното е поне да не ти е гадно че нямаш пари :)...

Та освен успехи и здраве исках да ти пожелая...
 
От: лол днес имам рожден ден!

Абре ти извади пиене и ядене пък ще ти станем приятели нищо че си кофти. Все ще те изтраем няколко часа (докато хване алкохола). После нас ще трее изтрайваш! :lol:
Ай живи и здрави!
 
От: лол днес имам рожден ден!

пред/след рожденната депресия не прощава... :D

жив и здрав.
 
От: лол днес имам рожден ден!

Сатурновата дупка поглъща всички преди рождения им ден, така че споко - и това ще мине.

Начин да изживееш възможно най-безболезнено личните (и всякакви) празници е да заспиш зимен сън или да се затрупаш с работа. И двете са по-полезни от KFC боклуците, освен ако целта не е да се самоубиеш бавно и мъчително. :)

Честит рожден ден! Пожелавам ти да намериш приятели, които те обичат, въпреки че си кофти (в което се съмнявам). Всъщност, истинският приятел е именно този. ;)
 
От: лол днес имам рожден ден!

Честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и късмет! Другото може да си го купиш! :)
 
От: лол днес имам рожден ден!

Пожелавам ти яхта пълна с малки котенца. Ще пия и за теб тази вечер.
 
От: лол днес имам рожден ден!

Честит рожден ден, бъди здрав, силен, корав, винаги готов да се учиш и да правиш нови неща.
 
От: лол днес имам рожден ден!

Не те познавам, но ти желая всичко най-хубаво! Приятели ще се намерят - въпросът е пара да има. :)
 
От: лол днес имам рожден ден!

Абре ти извади пиене и ядене пък ще ти станем приятели нищо че си кофти. Все ще те изтраем няколко часа (докато хване алкохола). После нас ще трее изтрайваш! :lol:
Ай живи и здрави!

+ 1 :lol:

Айде честито и от мен :beer:
 
От: лол днес имам рожден ден!

Винаги са ме кефили трудолюбието и успехите ти. Жив и здрав да и си още много по толкова. И аз се сдухвам по празници. По принцип това според мен го изживяват работохолиците и активните хора. Не знам на какво се дължи, но е така. Жив и здрав!
 
От: лол днес имам рожден ден!

Да си кофти.... ама колко да си кофти, с всеки може да се седне на маса :beer:, жив и здрав и наздраве.

П.П аз от 8 години все си мисля че съм на 27, въпрос на усещане, гледна точка и начин на живот.... ше ти мине :)
 

Горе